Správa telefonního systému

Správa telefonního systému

Předmět plnění VZ (veřejné zakázky) je správa:
• sítě telefonních ústředen: 1x Hipath 4000 a 12x HICOM 300E, které jsou umístěny v různých budovách VFN a 1. LF (celkový počet cca 4.700 telefonních linek), včetně jejich nedílného SW a HW příslušenství
• 6-ti samostatných pobočkových telefonních ústředen VFN14-VFN19 včetně jejich nedílného SW a HW příslušenství
• pracoviště spojovatelek
• systému centrální hlasové pošty HiPath Xpressions
Bližší specifikace viz zadávací podmínky.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2018 10:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
16.03.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 640 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Zadavatel IČ:
00064165

Zadavatel ulice:
U Nemocnice 499/2

Zadavatel PSČ:
128 08

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Trávničková

Zadavatel telefon:
+420 224 962 740


Zadavatel web:
https://www.vfn.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální radiostanice MOTOTRBO Pardubice – snadné a efektivní spojení kdekoliv

Profesionální radiostanice MOTOTRBO Pardubice – snadné a efektivní spojení kdekoliv

Řešení náročných komunikací Vám pomůže zvládnout KonekTel, a.s. Pardubice. Firma KonekTel nabízí prodej i servis profesionálních radiostanic MOTOTRBO. Tento produkt nalezne využití ať pracujete v recepci, v továrně, nebo se pohybujete po areálu nebo klidně po celé zemi. Značka MOTOTRBO je zárukou profesionálních výrobků a naše firma je největším autorizovaným distributorem a také certifikovaným servisním střediskem této značky v České republice. Firma KonekTel dodává radiokomunikační technologii, včetně veškerého příslušenství nejen pro profesionály, ale i pro běžnou potřebu.


Nová DIGI TV s Internetem v balíčku - nejvýhodnější na trhu

Nová DIGI TV s Internetem v balíčku - nejvýhodnější na trhu

Novou DIGI můžete sledovat na území celé České republiky, bez ohledu, kde se nacházíte, ať už jste na samotě u lesa či louce, pro nás to není žádný problém. Stačí, že máte výhled na nebe a o vše ostatní se postará naše společnost LAMA energy a. s. se sídlem v Hradci nad Moravicí u Opavy. Pořiďte si novou DIGI TV s internetem v jednom balíčku, který máme nejvýhodnější na trhu. Výhody: - za bezkonkurenční cenu nabízíme více než 70 programů ve skvělé digitální kvalitě - exkluzivně nabízíme přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League a španělské La Ligy na DIGI Sport - za HD programy v naší nabídce nic nepřiplácíte - moderní HD DIGI Box s možností nahrávání - rychlost, bezproblémové fungování a moderní vzhled - bezplatný servis po celou dobu nájmu zařízení. Pokud se rozhodnete pro novou DIGI TV, pak Vám náš technik provede kompletní revizi satelitní instalace u vás doma a Novou DIGI vám zapojí během několika minut. Nenabízíme žádné programové balíčky se skrytými poplatky. V naší nabídce se neztratíte. Kromě našeho základního balíčku, který už sám o sobě nabízí zábavu pro celou rodinu, Vám nabízíme balíček Extra s rozšířenou nabídkou programů.


Anténní systémy pro mobilní komunikace – čistý signál a rychlý přenos dat

Anténní systémy pro mobilní komunikace – čistý signál a rychlý přenos dat

S rostoucím rozvojem mobilní komunikace rostou úměrně také technické požadavky na přenosy dat. Společnost Kabel Trade Praha, s.r.o. dokáže držet krok s dobou na je jedním z předních dodavatelů anténních systémů pro bezdrátové mobilní komunikace v České a Slovenské republice. Mezi zákazníky patří operátoři mobilních sítí i instalační firmy. Nabídka společnosti je koncipována jako inovativní a nabízí vysoce kvalitní řešení pro výstavbu a optimalizaci sítí. Aby bylo vše dokonalé, nabízíme komplexní přístup k problematice vedení signálu. Nejedná se tedy pouze o samotnou nabídku antén, ale též veškerého příslušenství, vše od nejlepších dodavatelů. Ve zkratce vybíráme antény včetně systému dálkově řízeného náklonu, zesilovače, prvky pro optimalizaci sítě a také duplerexy, diplerexy, triplerexy. Pokud si nevíte s výběrem rady, neváhejte se obrátit o radu na náš vyškolený personál.


Kabelové systémy pro Radio Remote Units(RRU, RRH) - FTTA a PTTA

Kabelové systémy pro Radio Remote Units(RRU, RRH) - FTTA a PTTA

Využijte nových možností a výhod, které přináší při budování nových mobilní sítí nebo při výměně nynějších technologií kabelové systémy pro Radio Remote Units(RRU, RRH) - FTTA a PTTA od společnosti Kabel Trade Praha, s.r.o. Jedná se především o nabídku individuálních optických kabelů, sdílených optických kabelů vícevláknových pro řešení s boxy i bez boxů pro systémy FTTA nebo individuální DC kabely či sdílené DC vícežiové kavely pro řešení s boxy i bez boxů pro systémy PTTA. Jestli-že Vás nabídka zaujala chcet se dozvědět o výhodách, ketré tytto kabelové systémy přinášejí, kontaktujte prosím společnost Kabel Trade Praha, s.r.o.


Telefonní připojení, virtuální ústředna celá ČR – úspora za poplatky

Telefonní připojení, virtuální ústředna celá ČR – úspora za poplatky

Nelíbí se Vám platit ohromné částky za telefonní poplatky? Pak využijte služeb společnosti Dial Telecom se sídlem v Praze. Služba telefonního připojení a virtuální ústředny po celé ČR je určena převážně malým, středním, i velkým firmám, státním institucím a operátorům. Telefonní připojení přináší svým uživatelům řadu dalších výhod jako je detailní přehled o provozu volání odchozích a příchozích hovorů, nepřetržitý dohled a zachování stávajících telefonních čísel i při přechodu od jiného operátora. Při využití služeb virtuální ústředny ušetříte vysokou pořizovací částku a platíte pouze za skutečně využitou kapacitu. Virtuální ústředna je umístěna bezpečně přímo datovém centru společnosti Dial Telecom.


Metropolitní optické sítě – vysoká rychlost datového a hlasového připojení

Metropolitní optické sítě – vysoká rychlost datového a hlasového připojení

Na rychlost a bezpečnost datového a hlasového spojení jsou v současnosti kladeny větší a větší nároky. Aby společnost Dial Telecom z Prahy vyhověla těmto rostoucím nárokům svých klientů, buduje převážně ve velkých městech rozsáhlé metropolitní optické sítě. Tyto optické sítě jsou vedeny v bezpečné hloubce pod povrchem země a v současnosti tvoří jen v Praze více než 250 kilometrů kabelových tras. Celková délka metropolitních sítí společnosti Společnost Dial je více než 1000 kilometrů a zajišťuje spojení nejen kancelářských objektů, výrobních a logistických areálů, ale i domácností.