Modernizace učeben klíčových kompetencí základních škol města Uherské Hradiště - vybavení učeben

Modernizace učeben klíčových kompetencí základních škol města Uherské Hradiště - vybavení učeben

Předmětem veřejné zakázky je realizace (dodávka) vybavení učeben klíčových kompetencí základních škol města Uherské Hradiště. Veřejná zakázka je v souladu s § 101 ZZVZ rozdělena na 6 níže uvedených dílčích částí. Dodavatelé jsou oprávnění podat nabídku na jednu nebo více částí veřejné zakázky.
Dílčí část č. 1: ZŠ a MŠ Jarošov
Dílčí část č. 2: ZŠ a MŠ Větrná 1063
Dílčí část č. 3: ZŠ Za Alejí 1072
Dílčí část č. 4: ZŠ UNESCO
Dílčí část č. 5: ZŠ Sportovní 777
Dílčí část č. 6: ZŠ T.G.Masaryka Uh. Hradiště – Mařatice
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2018 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Uherské Hradiště

Originální záznam:

Okres:
Uherské Hradiště

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.03.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
696 548 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Uherské Hradiště

Zadavatel IČ:
00291471

Zadavatel ulice:
Masarykovo náměstí 19

Zadavatel PSČ:
686 01

Zadavatel obec:
Uherské Hradiště

Kontaktní osoba:
DEA Energetická agentura, s.r.o.

Zadavatel telefon:
+420 545 110 145

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mesto-uh.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34136000-9
Dodávky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kancelářská technika - kompletně vybavíme Vaši firmu a zajistíme servis

Kancelářská technika - kompletně vybavíme Vaši firmu a zajistíme servis

V každé firmě je základem kvalitní a dobře fungující kancelářská technika. Hledáte-li firmu, která Vám pomůže s kompletním vybavením kanceláře, pak se obraťte na společnost FBT - Bäuera Tomáše z Olomouce, která se zaměřuje jak na prodej, tak na servis kancelářské techniky. Společnost se zaměřuje na prodej výkonné kancelářské techniky, mezi kterou patří: - kopírovací systémy značek: TOSHIBA, TRIUMPH ADLER, DEVELOP - počítače - notebooky - multimediální technika (dataprojektory a vybavení pro multimediální učebny) - skartovací stroje Společnost rovněž zajišťuje servis, tak aby kancelářská technika byla vždy pravidelně kontrolována a běžela, tak jak má, k Vaši spokojenosti. V případě dlouhodobé opravy, pak společnost vypůjčuje náhradní stroje. Vybavte svou kancelář kvalitní a výkonnou kancelářskou technikou od firmy FBT - Tomáš Bäuer z Olomouce, která se postará o to, aby všechny stroje běžely hladce a bez problémů.


KONICA MINOLTA prodej servis pronájem Brno, Brno venkov Vysočina

KONICA MINOLTA prodej servis pronájem Brno, Brno venkov Vysočina

Konica Minolta prodej servis pronájem barevný A3 A4 multifunkční stroj tiskárna bizhub C224e C284e C364e C454e C554e C308 C368 C3110 C3350 C3850 C3100p černobílý stroj bizhub 185 215 224e 284e 364e 454e 554e 227 287 367 25e 3320 4020 4050 4750 4000p 4700p starší modely bizhub C203 C253 C220 C280 C360 C224 C284 C364 C454 C554 164 165 223 283 361 363 423 toner cartridge válec spotřební materiál Brno, Brno venkov Vysočina Tišnov Blansko Boskovice Letovice Bystřice nad Pernštejnem Velká Bíteš Náměšť nad Oslavou Třebíč Velké Meziříčí Nové Město na Moravě Žďár nad Sázavou Moravský Krumlov Znojmo www.samsontech.cz


Inkoustové, laserové tiskárny do kanceláře - poradenství při volbě

Inkoustové, laserové tiskárny do kanceláře - poradenství při volbě

Při pořízení tiskárny do kanceláře je důležité znát co nejpřesněji její budoucí využití. Společnost PREMO s.r.o. Vám poskytne při volbě laserové či inkoustové tiskárny odborné poradenství, navštivte naši prodejnu ve Starém Městě - Zlínský kraj. U nás zakoupíte tiskárny i multifunkční zařízení známých značek - HP, Canon, Brother, Lexmark, Samsung, OKI, Epson, Xerox, Ricoh a další. Při rozhodnutí, co se více hodí právě do Vaší kanceláře, je třeba si zodpovědět základní otázky: - zda budete tisknout černobíle, nebo i barevně - množství listů za měsíc - bude tiskárnu používat více osob - speciální požadavky - tisk fotografií, větších formátů, oboustranný tisk - další požadované funkce - kopírování, scanování.


Stavitelné, rostoucí, zdravotní židle pro správný vývoj dětí, bez zdravotních problémů

Stavitelné, rostoucí, zdravotní židle pro správný vývoj dětí, bez zdravotních problémů

Víte, že kvůli nevhodně zvolenému sedacímu nábytku a tedy špatnému sezení může mít Vaše dítě v budoucnu zdravotní problémy s páteří? Udělejte maximum pro jeho zdraví a zvolte stavitelné rostoucí zdravotní židle Amadeus. Naše zdravotní židle Vašemu dítěti zajistí tzv. dynamické sezení, které předchází bolestem zad nebo ji zmírňují. Rostoucí židle Amadeus totiž umožňují - nastavit výšku a hloubku sedáku - nastavit opěrku zad - jednoduchou a pohodlnou manipulaci - bezpečné použití (brzda atd.) Nábytek Amadeus - to je zkušenostmi ověřené zdravé sezení!


Barevné MFP kopírky SHARP si  můžete zakoupit nebo vypůjčit v okolí Ostravy a Opavy

Barevné MFP kopírky SHARP si můžete zakoupit nebo vypůjčit v okolí Ostravy a Opavy

Potřebujete kvalitní barevnou kompaktní MFP kopírku domů nebo do kanceláře? Na e-shopu firmy SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. si můžete vybrat a objednat. Záleží jen na Vás, kterou si vyberete, pokud si však nevíte rady, navštivte nás a my Vám rádi poradíme. Firma SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. poskytuje kopírky MFP k prodeji i k pronajmutí v okolí Ostravy a Opavy. Barevné MFP kopírky SHARP A4 tisk: MX-C300W MX-C301W Barevné MFP kopírky SHARP A3 tisk: DX-2500N K pronájmu i k prodeji je u nás samozřejmostí poskytování služeb poradenství a servisu. Jsme nejlepší prodejci multifunkčních kopírek Sharp v Moravskoslezském kraji.


Prodej dětské, rostoucí židle, stoly-nábytek Kids pro zdraví Vašich dětí

Prodej dětské, rostoucí židle, stoly-nábytek Kids pro zdraví Vašich dětí

Kvalitní rostoucí nábytek zn. Mayer Kids můžete svému dítěti pořídit s investicí pouze 4,- Kč denně - tyto dětské rostoucí židle a stoly zakoupíte za skvělou cenu u firmy ON LEAD CZ s.r.o., největší prodejně židlí, křesel v regionu Uherské Hradiště-Zlínský kraj. Nakoupit můžete i v našem eshopu. Rostoucí židle a stoly jsou vhodné pro děti od 4 let až do dospělosti, využijí je tedy žáci na základní škole i studenti středních škol. Děti budou nadšené vzhledem nábytku a Vy budete mít jistotu, že jste udělali něco pro jejich zdraví. Speciální nábytek pro zdravější sezení je nezbytnou prevencí únavy, bolestí hlavy i poškození páteře. U židlí lze nastavit výšku i hloubku sezení, tak aby nohy byly pevně na podlaze a záda se pohodlně opírala. U stolů lze nastavit výšku i sklon stolové desky. U dětského nábytku Mayers Kids máte možnost volby z široké škály barev. Při nákupu si můžete vybrat i další doplňky do dětského pokoje - poličky, podložky pod nohy, stolní lampy, věšáky, sedací pytle.