FN Motol – Práce na zdravotnických pracovištích

FN Motol – Práce na zdravotnických pracovištích

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění prací na zdravotnických pracovištích v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2018 09:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
21.03.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
362 664 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
JUDr. Zdenek Pokorný

Zadavatel telefon:
+420 224 437 131


Zadavatel web:
http://www.fnmotol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98511000-8
Služby provozních pracovníků

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Personální agentura, spolehlivé agenturní zaměstnání a personální leasing v Brně

Personální agentura, spolehlivé agenturní zaměstnání a personální leasing v Brně

Rádi byste ve své společnosti viděli perspektivní zaměstnance? Agency worker company s.r.o. je personální agentura z Brna Zábrdovice, která se primárně specializuje na agenturní zaměstnávání osob formou dočasného přidělení v uživatelských závodech. Pro své klienty z řad firem zajišťujeme především tzv. personální leasing, kdy Vám dlouhodobě pronajmeme pracovníky dle Vašich individuálních požadavků. V našem registru uchazečů se nachází kvalifikovaní pracovníci nejen z České republiky, ale rovněž ze Slovenska, Polska, Bulharska, Rumunska a Ukrajiny. Disponujeme nejrůznějšími pracovními pozicemi od montéra přes lakýrníka až po svářeče. Máme širokou databázi volných pracovních míst v automobilovém, elektrotechnickém, strojírenském i potravinářském průmyslu. Agency worker company s.r.o., výkonní zaměstnanci podle Vašich představ.


Vyhledávání zaměstnanců pro firmy – agenturní zaměstnání Praha - vyřeší nedostatek zaměstnanců

Vyhledávání zaměstnanců pro firmy – agenturní zaměstnání Praha - vyřeší nedostatek zaměstnanců

Potřebujete do týmu ve své firmě novou pracovní posilu a nemáte čas pročítat stovky inzerátů a absolvovat pohovory s nevhodnými uchazeči? Tomu zle jednoduše přejít a u šetřit tím čas s personální agenturou ManpowerGroup, spol. s r.o. z Prahy. Proškolení odborníci zde za Vás vyhledá v široké databázi vhodného uchazeče přesně pro danou pracovní pozici. Dále Vám nabízíme možnost pokrýt náhlý krátkodobý nedostatek pracovníků pomocí služby agenturního zaměstnání. Pokud potřebujete rychle a kvalitně vyřešit nedostatek zaměstnanců, kontaktujte ManpowerGroup, spol. s r.o.


Nábor zaměstnanců – obsadíme každé volné pracovní místo

Nábor zaměstnanců – obsadíme každé volné pracovní místo

Nedaří se Vám obsadit volná pracovní místa vhodnými kandidáty? Neztrácejte svůj drahý čas a svěřte tento úkol spolehlivé personální agentuře ManpowerGroup, spol. s r.o. Personální agentura ManpowerGroup, spol. s r.o. ve své široké databázi vyhledá na základě zadaných kritérií vhodné kandidáty jak na pozice dlouhodobých pracovních míst, tak i na sezonní práce. S náborem zaměstnanců máme bohaté zkušenosti, stačí se nás s důvěrou obrátit a vše zařídíme za Vás. Vy se můžete bez obav věnovat řízení své firmy. Ať už se bude jednat o jednoho zaměstnance nebo o větší počet, prověříme všechny uchazeče a vybereme na požadovanou pracovní pozici ty nejvhodnější kandidáty. Máte nedostatek zaměstnanců vhodných na dané pozice? Kontaktujte personální agenturu ManpowerGroup, spol. s r.o.


Hledáte práci, Adecco Vám pomůže a poradí s pohovorem či životopisem

Hledáte práci, Adecco Vám pomůže a poradí s pohovorem či životopisem

Nedaří se Vám najít zaměstnání nebo chcete změnit pracovní obor či snad hledáte práci snů? Svěřte se do rukou odborníků z mezinárodní personální agentury Adecco, která je v tomto oboru jedničkou. V personální agentuře Adecco Vám pomohou s hledáním vhodných nabídek volných pracovních míst, ale také Vám poradí s přípravou na osobní či telefonický pohovor a se správným napsáním životopisu nebo motivačního dopisu. A co musíte udělat pro nalezení práce? Stačí se jednoduše zaregistrovat do databáze společnosti Addeco nebo se osobně zastavit na jedné z 16ti poboček rozmístěných na území České republiky.


Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Volná pracovní místa - hledáme řidiče pro vysokozdvižné vozíky - řidič VZV

Umíte řídit vysokozdvižný vozík a jste aktuálně bez místa? Pak na nic nečekejte a podívejte se na nabídku práce společnosti Pertosnal fabric - agentura práce a.s., která hledá pracovníky na pozice řidičů VZV. Spolehlivé pracovníky, kteří mohou řídit vysokozdvižné vozíky hledá do krajů: - Olomoucký kraj - Hranice - Jihočeský kraj - Český Krumlov - Moravskoslezský kraj - město Bohumín - Středočeský kraj - Dobříš u Příbramy - Plzeňský kraj - Plzeň - Praha Pro více informací ohledně pracovních pozic se podívejte na webové stránky společnosti Personal fabric - agentura práce a.s., kde najdete veškeré podrobnosti a mnoho dalších pracovních nabídek.


Payroll – postaráme se o Vaši mzdovou a personální agendu

Payroll – postaráme se o Vaši mzdovou a personální agendu

Spolehlivá firma Adecco přichází s nabídkou služby payroll, což je kompletní předání mzdové a personální agendy s garancí správnosti zpracovaných výstupů a snížení Vašich nákladů. Služba payroll znamená, že firma Adecco za Vás zařídí veškerou komunikaci s úřady práce, zdravotními pojišťovnami i správou sociálního zabezpečení, bude archivovat veškerá data v souladu s legislativou a sledovat novelizace souvisejících zákonů. Samozřejmostí je, že veškeré údaje o mzdách, odměnách a zaměstnancích jsou tajné. Pokud již nechcete ztrácet čas a peníze za interní vedení mzdové a personální agendy – kontaktujte Adecco a žádejte službu payroll.