Čistenie miestnych komunikácií, chodníkov a spevnených plôch verejných priestranstiev

Čistenie miestnych komunikácií, chodníkov a spevnených plôch verejných priestranstiev

Predmetom zákazky je čistenie miestnych komunikácií, chodníkov a spevnených plôch verejných priestranstiev na území mesta Hlohovec, na obdobie do 30.11.2019 v nasledovnom rozsahu:
- bežné čistenie
- čistenie silne znečistených úsekov
- polievanie, kropenie miestnych komunikácií v letnom období
- odstránenie buriny z obrubníkov miestnych komunikácií a odstránenie buriny z chodníkov a spevnených plôch verejných priestranstiev zhotovených z dlažieb
- čistenie spevnených rigolov
- čistenie autobusových zastávok
Veřejná zakázka vložena:
26.01.2018 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Hlohovec

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Hlohovec

Zadavatel IČ:
00312509

Kontaktní osoba:
Ingrid Ličková

Zadavatel telefon:
+421 333 813 384


Zadavatel web:
http://www.hlohovec.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90610000-6
Služby na čistenie a zametanie ulíc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelný úklid objektů Liberec - nevýrobní prostory firem a institucí

Pravidelný úklid objektů Liberec - nevýrobní prostory firem a institucí

PULI s.r.o. - pravidelný úklid Liberec Zajišťujeme pravidelný úklid včetně hygienického servisu. Specializujeme se na úklid nebytových prostor ve firmách a institucích. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009. Pracujeme rychle a spolehlivě už více jak dvacet let. Pravidelný úklid objektů: kanceláře, zasedací místnosti, tělocvičny wc, umývárny, sprchové kouty, šatny chodby, schodiště, vestibuly, výtahy Neváhejte se o našich kvalitách přesvědčit a už dnes si objednejte naši firmu PULI s.r.o. z Liberce.


Údržba nemovitostí - úklidové služby, údržba a drobné opravy

Údržba nemovitostí - úklidové služby, údržba a drobné opravy

MOHLIS - Brno se postará o efektivní údržbu Vaší nemovitosti nebo firmy. Tyto služby se opírají o 5 základních činností, které v rámci správy provádíme. 1. Úklid vnějších prostor Znamená zejména úpravu a údržbu komunikací typu chodník, parkoviště apod., zametání okolí objektu, sběr odpadků, natírání jízdních pruhů nebo plevelení krajnic. 2. Údržba zeleně - sekání travnatých ploch, zalévání zeleně, shrabování listí apod. 3. Zimní úklid - odklízení sněhu, prosolení příjezdových cest a chodníků. 4. Drobné opravárenské práce Cílem je okamžitě a flexibilně řešit drobné opravy různého charakteru. Máme na mysli např. výměny žárovek, oprava plotů, vymalování lokálních míst nebo třeba zasklení rozbitého okna. 5. Údržba střech - odklizení sněhu z plochých střech, lokální opravy, klempířské a natěračské práce. Mohlis Brno – váš partner v oblasti správy nemovitostí a facility managementu. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na třídě Generála Píky.


Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Potřebujete odstanit graffiti z Vaši fasády nebo auta? Postříkali vám sprejeři fasádu nebo auto? S pomocí se obraťte na odborníky z naší firmy SK FASÁDY s.r.o., kteří odstraní grafity a sprejerské nápisy z vaších fasád i automobilů. Také poskytujeme následnou ochranu povrchu se zárukou 7 let. Používáme technologie a produkty švédské firmy Trion Tensid AB. Máme bohaté zkušenosti s čištěním budov při odstraňování graffiti, laků, barev, řas, mechů, hub a plísní z fasády a ostatních povrchů. Kromě kompletního AGS-Anti Graffiti Systému jsme Vám schopni nabídnout i poradenství v oblasti odstranění graffiti a v oblasti čištění, ošetření povrchů. Nabízíme prodej přípravků, které odstraňují graffiti a ochrání povrchy budov a fasádu: - AGS-AntiGraffiti System pro odstranění graffiti a ochranu povrchů - BPS-Building Protection System pro čištění budov, omítek, střechy - TCS-Tensid Cleaning System pro speciální čištění. Působíme v regionu Opava, Ostrava, Moravskoslezský kraj, Severomoravský kraj.


Zimní údržba komunikací a přístupových cest, technické služby v okrese Jeseník

Zimní údržba komunikací a přístupových cest, technické služby v okrese Jeseník

O Vaši příjezdovou cestu i komunikaci se postará společnost s širokým zaměřením Kamil Kowařowsky z obce Supíkovice na Jesenicku. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní technické služby, především zimní údržbu komunikací a přístupových cest. Jsme vybaveni moderní technikou, zametacími stroji a úklidovou městskou technikou, díky které provádíme precizní práci, kterou oceníte při každé cestě do Vašeho zaměstnání. Současně provozujeme služby v oboru kovoobrábění, tedy zámečnické práce, soustružení i frézování dle specifických potřeb každého zákazníka. Vyrobíme Vám zábradlí, osadíme mříže i schodiště včetně složitějších konstrukčních celků.


Požární a bezpečnostní ochrana Praha -  jsme profesionálové v bezpečnosti práce a požární ochraně

Požární a bezpečnostní ochrana Praha - jsme profesionálové v bezpečnosti práce a požární ochraně

Stejně tak se může postarat o požární asistenci, a to v nejrůznějších případech. Pokud hledáte zabezpečení svých objektů či majetku, můžete očekávat: - Výjezdovou skupinu - Připojení na PCO (pult centrální ochrany) - Monitoring objektů - Telefonní a rádiový přenos - Ostrahu budov a majetku Pokud potřebujete napustit bazén, odčerpat vodu anebo provést jakékoli podobné úkony, tak využijte naší požární asistence, která zahrnuje: - Mytí komunikací - Napouštění a odčerpávání vody - Požární hlídky - Hasičský zásah s požární technikou. V Agentuře Hřivna Barrandov víme, jak je moderní svět nebezpečný, a proto svým snažením zlepšujeme životní úroveň našich spoluobčanů.


Pravidelné, jednorázové mytí oken, výloh i ve výškách

Pravidelné, jednorázové mytí oken, výloh i ve výškách

Mytí oken a výloh: - pravidelné i jednorázové mytí běžně znečištěných oken a výloh - mytí rámů a parapetů - škrabání samolepek, barvy, lepidla ze skla - po malování - po stavebních úpravách. Mytí oken ve výškách provádíme těmito způsoby: - horolezeckou technikou - z lešení - z vysokozdvižné plošiny - ze žebříku do výšky 9m. Ušetřete si svůj čas a objednejte si mytí oken pro vaši společnost či domácnost.