Poptávám výrobu sekčních vrat

Poptávám výrobu sekčních vrat

Poptávám výrobu sekčních vrat se středními dvířky a pohonem, výška cca 3.100 m a šířka cca 4.180 m. Celková výška stěny od podlahy ke stropu je 5.360 m, rozdíl mezi stropem a okraj horních hrany otvoru je cca + 2.260 m a tloušťka zdi cca 40 cm. Nadpraží: 2260.
Poptávka byla vložena dne:
17.01.2018 08:26

Platnost poptávky:
17.02.2018 07:42

Kontaktní osoba:
Ladislav Rott

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Unikátní oplocení gabionovými stěnami - prodej, dodávka, montáž gabionových stěn

Unikátní oplocení gabionovými stěnami - prodej, dodávka, montáž gabionových stěn

Univerzální a zároveň unikátní řešení oplocení představují gabionové stěny. S instalací gabionových stěn na Vaši zahradu si zahradu nejen oplotíte, ale zároveň si vytvoříte vlastní ozdobný zahradní koncept. Moderní gabionový plot z panelů Zenturo můžete vyplnit téměř jakýmkoliv materiálem. Panely Zenturo určené ke stavbě gabionové stěny dodáváme v antracitové barvě v šířce 200 cm a výšce 65 až 200 cm. Zajistíme vám také veškeré příslušenství potřebné ke stavbě gabionového plotu, jako jsou sloupky, krytky sloupků, vymezovací hák a příchytka a objímka ke sloupku. Panely je možno doplnit i dekoračními čtverci.


Sekční garážová vrata z lepeného dřeva pro elegantní vzhled vašeho domu

Sekční garážová vrata z lepeného dřeva pro elegantní vzhled vašeho domu

Vlastníte garáž a hledáte vrata, která budou dokonale pasovat k vašemu domu? Vyberte si z naší nabídky sekčních garážových vrat, které vyrábíme pro garáže na jedno nebo dvě auta. Sekční garážová vrata si můžete vybrat v různých barvách a variantách lepeného dřeva, ze kterého jsou vyráběny: - smrk, - modřín, - meranti, - dub. Překvapí vás především jejich jednoduchá obsluha a elegance, která dotváří celkový dojem garáže i celého domu. Jednotlivé sekce vrat, které jsou členěny podélně, do sebe díky speciálním zámkům perfektně zapadají. Vyberte si sekční garážová vrata, která vám nebudou v prostoru překážet, právě u nás! Rádi pro vás vytvoříme vrata, která budou odpovídat přesně vašim představám a rozměrům, které potřebujete!


Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, do 24 hodin

Servis pro vjezdové brány, vrata privátní i průmyslová - 7 dnů v týdnu, do 24 hodin

Pokud potřebujete vyřešit pružně servis pro vrata či vjezdové brány, oslovte firmu AutoDOOR Uherský Brod která opravy řeší obratem, nejpozději do 24 hodin a službu poskytuje 7 dnů v týdnu. Zajistíme kompletní servisní služby pro všechny typy výrobků - privátní vrata a posuvné, křídlové brány i průmyslová vrata a brány. Působíme v okruhu 100 km Uherského Brodu - tedy Zlínský kraj i Brno, Vyškov, Hodonín, Břeclav, Přerov, Olomouc... Servisní služby: - fungujeme 7 dnů v týdnu - servisní technici řeší pouze servisní práce, díky tomu požadavky řešíme do druhého dne - k dispozici máme sklad náhradních dílů, běžné díly přímo v servisním voze - pro organizace i privátní zákazníky připravíme servisní smlouvu, dle sjednaných podmínek poskytujeme celoročně servis a revize dle BOZP.


Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

Garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná - ideální řešení pro Váš rodinný dům

Garážových vrat pro rodinné domy je celá řada typů, modelů a výrobců. Pokud váháte, která garážová vrata si vybrat, rádi Vám poradí ve společnosti PERFECT DOOR, která má více než 20 let zkušeností v tomto oboru a má dlouhodobě stabilní tým odborníků s bohatými vědomostmi. V současné době zastupuje významné výrobce garážových vrat - Hörmann, Toors, Nice, Nassau a Cais. Garážová vrata nejen prodává a montuje, ale zajišťuje také servis. Na míru Vašim potřebám Vám najde nejlepší garážová vrata pro Váš rodinný dům nebo jiný objekt. Dodat Vám může sekční vrata, která jsou nejběžnějším modelem vrat. Pokud máte omezené prostorové možnosti, pak jsou lepší volbou rolovací vrata, vybavená elektrickým pohonem s dálkovým ovládáním. Vybírat můžete ze široké škály barevných odstínů včetně imitace dřeva. Další dodávané typy garážových vrat - výklopná ocelová vrata s jednoduchou konstrukcí - boční sekční vrata, která posunují vertikálně (do boku) - dvoukřídlá garážová vrata z hliníkových profilů. Pokud tedy hledáte vhodná garážová vrata, neváhejte se obrátit na společnost PERFECT DOOR s.r.o. z Prahy, která Vám navrhne optimální řešení.


Rolovací mříže, rolety na míru a jejich pohony – pro zabezpečení vašeho obchodu

Rolovací mříže, rolety na míru a jejich pohony – pro zabezpečení vašeho obchodu

Řešíte zabezpečení vašeho obchodu? Tak navštivte naší firmu TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna. Dodáváme rolovací mříže a rolety na míru, jejich pohony, a také jinou automatizační techniku. Naše hliníkové rolovací mříže a rolety: - jsou barevné, dobře odolné, moderní, elegantní a maximálně průhledné - mají hladký eloxovaný povrch s řadou luxusních kovových odstínů Také u nás naleznete příslušenství, jako jsou pohony: - pro rolety a mříže malých i velkých rozměrů - s manuálním či elektronickým koncovým spínačem - s dálkovým ovládáním za příznivé ceny V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Dodávka materiálu na výstavbu plotů  – pro firmy, stavaře i developery

Dodávka materiálu na výstavbu plotů – pro firmy, stavaře i developery

Jsme společnost PLOTOVÉ CENTRUM KOPEČEK s.r.o. z Rajhradu u Brna, zabývající se mimo jiné dodávkou materiálu na výstavbu plotů. Spolupracujeme se stavebními firmami, menšími živnostníky, architekty a developery. Poskytujeme: - kompletní dodávku materiálu pro výstavbu oplocení, jako jsou pletiva, svařované plotové sítě a panely v různých výškách a barevných provedeních, sloupky, vzpěry, dráty, příchytky, podhrabové desky, zastiňovací tkaniny a další komponenty - dodávku specifického sortimentu, jako jsou chovatelská, lesnická, oborová a uzlová pletiva, dekorační oplocení, gabiony, špičková kování a zámky značky Locinox - dodávku oplocení na míru - vyrábíme atypy branek, dvoukřídlých a posuvných bran i celého oplocení Samozřejmostí je pro nás: - individuální přístup k zákazníkovi bez ohledu na velikost zakázky - poradenství při výběru vhodného oplocení pro váš objekt - dodržení dohodnutého termínu dodávky a předem stanovené ceny - kvalitní servis, zajištění montáže Kontaktujte nás a staňte se naším partnerem. Stavebním firmám poskytujeme potřebnou podporu při realizaci zakázky a dodávku materiálu za bezkonkurenční ceny. V závislosti na objemu odebraného zboží nabídneme odpovídající cenovou hladinu, zvýhodněné paletové a kamionové odběry a poskytneme obratový bonus.