Výměna autoskla, Německo

Výměna autoskla, Německo

Kolik stojí výměna okna u MERCEDESu SPRINTER, okno je k dispozici.

Původní znění:
Anfrage
WAS KOSTET EIN SCHEIBENWECHSEL BEIM MERCEDES SPRINTER SCHEIBE IST VORHANDEN
Poptávka byla vložena dne:
22.01.2018 11:36

Platnost poptávky:
22.04.2018 11:22

Kontaktní osoba:
TISCHLEREI FRANK HERBRICH

Kontaktní email:

Telefon:
+491 523 893 3386

Země:
DEUTSCHLAND

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava a výměna autoskel, prasklého čelního skla, prasklin

Oprava a výměna autoskel, prasklého čelního skla, prasklin

Pneuservis a autoservis Fiala se zaměřujeme se na opravy a výměny prasklých čelních skel. Pokud potřebujete práci profesionálů, pak se obraťte na Penuservis a autoservis Daniela Fialy, který sídlí nedaleko Prostějova. Služby našeho pneuservisu pro všechny typy vozidel: - výměna autoskel - výměna a oprava prasklého čelního skla - opravy prasklin - opravy poškozeného nebo rozbitého autoskla. Pneuservis fiala - Specialista pro Váš vůz.


Mobilní výměna autoskel všech typů

Mobilní výměna autoskel všech typů

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec je vám plně k dispozici při mobilní výměně autoskel všech typů. Nabízíme výměny a opravy autoskel v místě kde si řeknete vy. Naše služba s mobilní výměnou autoskla vám jednoduše vyřeší dilema, zda s rozbitým sklem neuváženě pokračovat v jízdě. Řešení je velmi jednoduché, kontaktujete nás AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec. Mobilní výměna a oprava autoskel jsme Vám k dispozici 365 dní v roce výměna a oprava čelního skla v místě, které si určíte Vy vyřešení pojistné události u Vás doma, chalupě atd. - zdarma


Oprava a výměna čelního skla - kvalitní autosklo pro osobní, nákladní auta i autobusy

Oprava a výměna čelního skla - kvalitní autosklo pro osobní, nákladní auta i autobusy

Potřebujete rychle vyměnit čelní sklo a netušíte na koho se obrátit? Pak jste na správné adrese, naše společnost je pro vás tou správnou volbou! Skladem u nás máme čelní skla pro většinu vozů, v případě, že jej v danou chvíli nemáme, jsme schopni jej zajistit do 24 hodin od objednání. Spolupracujeme se všemi tuzemskými pojišťovnami a výměnu autoskel provádíme: - z připojištění, - z povinného ručení, - z havarijního pojištění, - hotovostní platbou, kdy není nárok na vrácení finanční částky. Neváhejte, kontaktujte nás nebo nás rovnou navštivte!


Jednoduchá výměna autoskla zdarma, čelní sklo z pojištění

Jednoduchá výměna autoskla zdarma, čelní sklo z pojištění

Máte prasklé či rozbité čelní sklo na Vašem vozidle? Není nic jednoduššího, než přijít k nám, do AUTOSKLO TS Ostrava s.r.o. a my Vám výměnu a opravu autoskla zajistíme ze zákonného pojištění zdarma. Už nemusíte na pojišťovnu - my zařídíme vše za Vás! Vaše vozidlo vyfotíme, opravíme a vrátíme do Vašich rukou v perfektním stavu. Výměna čelního skla bez Vaší finanční účasti se provádí - ze zákonného pojištění odpovědnosti viníka - z připojištění čelního skla nebo z havarijního pojištění Jsme smluvním partnerem pojišťoven Česká pojišťovna, Uniqua, Allianz, Generali a mnoha dalších. Přenechte své starosti s rozbitým čelním sklem na nás a my uděláme maximum pro Vaši spokojenost.


Kvalitní a rychlá výměna, oprava autoskla ze zákonného pojištění zdarma

Kvalitní a rychlá výměna, oprava autoskla ze zákonného pojištění zdarma

Způsobil Vám kamínek prasklinu na čelním skle nebo jste se stali účastníkem dopravní nehody a potřebujete autosklo vyměnit? Dovezte ho k nám a už se nemusíte o nic starat. Vyřídíme Vám bezplatnou opravu autoskla ze zákonného pojištění. Postaráme se o nafocení vozidla, autosklo vyměníme a vyřídíme veškeré formality. Spolupracujeme s mnoha pojišťovnami, takže vše bude probíhat rychle. Výměna autoskla zdarma se provádí: - ze zákonného pojištění odpovědnosti viníka - z havarijního pojištění - z připojištění čelního skla. Opravujeme autoskla u osobních a nákladních vozů i autobusů. Navštivte nás na našich provozovnách a staňte se dalšími spokojenými zákazníky!


Tónování autoskel se zárukou 5 let, aplikace fólie bez demontáže skla

Tónování autoskel se zárukou 5 let, aplikace fólie bez demontáže skla

Využijte služby firmy Cartint Zlín a nechejte si provést tónování autoskel od profesionálů, aplikace fólie provádíme bez demontáže skla, se zárukou 5 let. V regionu Olomouc, Přerov, Kroměříž volejte tel.: 603232700. Autofolie se instalují zevnitř vozu, přední boční skla je možné zatmavit dle dané normy jen omezeně. Boční skla za řidičem a zadní sklo lze zatmavit libovolně. Na čelní sklo je možné aplikovat jen protisluneční pruh. Značkové protisluneční fólie doporučujeme pro jejich odolnost proti odření, poškrábání, mastnotě, jsou barevně stálé, mají dlouhou životnost. V letním období oceníte ochranu proti UV záření, díky folii nehrozí oslnění řidiče a máte ve voze nižší teplotu. Na první pohled má automobil s tónovacími foliemi dokonalejší vzhled. Výhodou je u zatmavených skel, že je přes ně horší viditelnost do interieru vozu, proto Váš vůz méně láká zloděje.