Poptávám veterinární služby

Poptávám veterinární služby

Hledám zvěrolékaře, který provádí inseminaci prasnic. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
12.01.2018 14:54

Platnost poptávky:
12.02.2018 14:43

Kontaktní osoba:
Libor Vašek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 161 546

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální veterinář - kastrace feny a psa z chovatelských i zdravotních důvodů

Profesionální veterinář - kastrace feny a psa z chovatelských i zdravotních důvodů

Berete kastraci jako běžný zákrok, ale přesto nechcete nechat svého miláčka vykastrovat jen tak u někoho? V naší veterinární ordinaci pod vedením MVDr. Richarda Savioly máte jistotu skvělé veterinární péče v každém ohledu! Ať už se rozhodnete pro kastraci feny či psa z chovatelských nebo zdravotních důvodů, jsme zde pro Vás! Kastrace: - zabrání říji fenek a další reprodukci, - vyřeší některé nemoci, které potkávají psy nebo feny (nádory varlat, kryptorchismus, zvětšení prostaty, hnisavý zánět dělohy, nádory, cysty, falešná březost, aj.). Tyto zákroky zpravidla nemají žádné další zdravotní komplikace. Nebojte se svěřit nám svého psa či fenu v rámci kastrace, naše veterinární služby jsou prováděny jen profesionály.


Ošetření koní v terénu Plzeň

Ošetření koní v terénu Plzeň

Veterinární klinika Kleisslova, sídlící v centru Plzně, poskytuje ošetření koní v terénu. V rámci koňské problematiky zajišťujeme odborné konzultace s nejlepšími specialisty. Služby ošetření koní v terénu: - výjezdy k úrazům či onemocněním - pravidelné prohlídky - služby v rámci závodů, parkúry. Veterinární klinika Kleisslova je v Plzni jediná, která poskytuje NONSTOP veterinární služby a má vlastní sanitní službu.


Veterina, veterinární klinika Uherské Hradiště-zkušený veterinář MVDr. Mlejnský

Veterina, veterinární klinika Uherské Hradiště-zkušený veterinář MVDr. Mlejnský

Kompletní péči pro domácí mazlíčky a veškerá drobná zvířata v okr. Uherské Hradiště zajišťuje Veterinární klinika Mlejnský. MVDr. Radomír Mlejnský je zkušený veterinář. Veterina je na adrese Uherské Hradiště, Revoluční 1506. Zajištěna je i pohotovostní služba na telefonním čísle +420725761501. Poskytujeme tyto služby: - prevence, ošetření a léčení - vakcinace, očkování pro psy i kočky - kastrace u psů, koček - čipování zvířat i vystavení pasu - interní péče, chirurgie, ortopedie, gynekologie, oční, urologie - veterinární stomatologie i zubní chirurgie - sono, RTG, EKG - odběry a laboratorní vyšetření krve a moči - nutriční poradenství. Nabízíme na prodej léky a krmiva pro zvířata.


Akce při čipování psů, zvířat-ušetříte poplatek za psa

Akce při čipování psů, zvířat-ušetříte poplatek za psa

Využijte služby Veterinární kliniky Mlejnský. Provádí čipování zvířat. Pro majitele psů, kteří mají trvalé bydliště Uherské Hradiště, platí akce - pokud necháte svého psa čipovat, ušetříte jednoroční poplatek za psa. Na majiteli každého čipovaného zvířete je následně zvíře s čipem zaregistrovat. Po registraci psa do registru je možné ho dohledat a také zjistit majitele. Využít můžete např. www.narodniregistr.cz. Na naší klinice máte možnost on-line objednání na přesný termín a čas, nebo je možné se objednat telefonicky. Snažíme se minimalizovat čas strávený v čekárně a co nejrychleji provést ošetření zvířátka. U kliniky je Vám k dispozici samostatné parkoviště.


Kastrace, kleštění kocourů a sterilizace koček - řešení nežádoucího množení

Kastrace, kleštění kocourů a sterilizace koček - řešení nežádoucího množení

Zodpovědný majitel, který nechce mít problémy s množením koček, se může s důvěrou obrátit na veterinární ordinaci MVDr. Savioly v Ostravě. V moderním prostředí ordinace provádíme kastrace kocourů a sterilizace vašich koček. Služby veterinární ordinace: - kastrace, kleštění či sterilizace kocourů a koček - zamezení březosti koček - řešení nežádoucího rozmnožování zvířat - kocoury kastrujeme nejdříve v 8 měsících - kočky kastrujeme v minimálním věku 6 měsíců - zamezíme nechtěnému nakrytí a nutnosti nechat utratit koťata. V naší ordinaci poskytujeme vysoce odbornou veterinární péči. Rozhodnutí, zda necháte svou kočičku vykastrovat je pouze na vás.


Operace žaludku zvířat, laparoskopická gastropexe - moderně vybavená veterina

Operace žaludku zvířat, laparoskopická gastropexe - moderně vybavená veterina

Naše veterina v Ostravě - Porubě je místo, kde bude vaše zvířátko v těch nejlepších rukou. Jsme vybaveni jedním z nejmodernějších chirurgických sálů - podobné jsou pouze tři v republice, a váš domácí mazlíček bude v péči pouze odborně vyškoleného personálu. Díky špičkovému vybavení můžeme na naší veterině zaručit nejlepší servis a vstřícný individuální přístup jak k zákazníkům, tak samozřejmě i ke zvířátkům. Laparoskopická gastropexe, operace žaludku zvířat či diagnostika a vyšetření krve jsou jedny z mnoha služeb naší veterinární kliniky. Vašemu zvířátku v případě potřeby provedeme také RTG, sono, rentgenové a ultrasonografické vyšetření, zajistíme čipování psů a koček, očkování a vakcinaci i ošetření zubů, a spolehnout se na nás můžete i v případě že vaše zvířátko bude potřebovat operaci páteře nebo chirurgii měkkých tkání. Provozujeme také pohotovost mimo ordinační hodiny, a vaše zvířátko můžeme v případě potřeby hospitalizovat a udělat vše pro to, aby se jeho zdravotní stav zlepšil. Veterina se nachází v Ostravě - Porubě na ulici Ukrajinská 1536, kde se na vaši návštěvu bude těšit veterinář MVDr. Jan Nytra a jeho odborný tým, a v areálu kliniky můžete navštívit také kosmetický psí salón a zverimex, kde můžete svým mazlíčkům zakoupit něco dobrého na zub, a sídlí zde také Nadace na pomoc zvířatům, která se stará o psy a kočky v nouzi.