Zvyšovanie energetickej účinnosti existujúcej budovy kultúrneho domu v Kaluži

Zvyšovanie energetickej účinnosti existujúcej budovy kultúrneho domu v Kaluži

Predmetom zákazky sú stavebné úpravy objektu Kultúrny dom Kaluža za účelom zateplenia - obvodového plášťa, strešného plášťa ( výmena okien, vchodových dverí je už zrealizovaná).
Členenie stavby:
- časť stavebná
- časť ústredné kúrenie
- Elektrická prípojka NN
- Odberné ele. zariadenie
- Fotovoltaika
Veřejná zakázka vložena:
12.01.2018 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kaluža

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kaluža

Zadavatel IČ:
00325295

Kontaktní osoba:
Mgr. Vladimíra Ficová

Zadavatel telefon:
+421 566 492 117


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž a instalace hromosvodů - profesionální služby na Vysočině

Montáž a instalace hromosvodů - profesionální služby na Vysočině

Potřebujete v Jihlavě sehnat firmu, která zajistí servis Vašeho hromosvodu? Neváhejte se obrátit na nás - jsme firma ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. a poskytujeme své služby nejen v Jihlavě, ale také po celé Vysočině. Sídlíme v Jihlavě a poskytujeme jakékoliv elektromontážní práce. Mezi naše hlavní služby patří: - elektroinstalační práce v občanských a průmyslových objektech - revize elektrických zařízení - revize hromosvodů - elektroinstalace a elektromontáže Opravíme i zrekonstruujeme stávajících elektroinstalace, namontujeme nové elektrické přívody pro domácí spotřebiče. Jsme tu pro Vás i v případě akutní poruchy. Obracejte se na naši nonstop poruchovou linku na čísle 603 475 509 nebo 567 301 612. Více informací ohledně námi poskytovaných služeb najdete na webových stránkách.


Kompletní servis hromosvodů - revize, montáž, demontáž, opravy i nátěry

Kompletní servis hromosvodů - revize, montáž, demontáž, opravy i nátěry

Hledáte firmu, která se zabývá montáži nebo revizí hromosvodu? Jste na tom správném místě. Společnost Jana Fabiana poskytuje veškeré elektroinstalační práce včetně montáže a oprav hromosvodů. Hromosvody dodáváme na rodinné domy, paneláky, školní zařízení, zdravotnické zařízení, chaty, garáže, průmyslové i sportovní haly aj. Hromosvody uzemníme pomocí zemního pásku nebo zemnící tyče. K vypracování cenové nabídky nutno dodat fotografie domu ze všech stran, pokud vlastníte projekt hromosvodu, počet vytažených uzemnění, tloušťku zateplení, jaký typ střešní krytiny máte, délku okapu k zemi a jestli je na střeše komín nebo anténa. Spolupracujeme s pokrývači a působíme po celé ČR.


Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Na odborné montáže kotlů na tuhá a pevná paliva do rodinných domů či objektů občanské vybavenosti se specializuje firma Jan Carbol, která má dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti technických zařízení budov. Snahou firmy Jan Carbol je aktivní a individuální přístup ke každému zákazníkovi s cílem jeho maximální spokojenosti s poskytovanými výrobky i službami. Veškeré práce firma Jan Carbol provádí téměř v celém Moravskoslezském kraji, převážně v regionech Frýdek Místek, Třinec, Nový Jičín a Karviná.


Kioskové trafostanice jejich montáž i servis

Kioskové trafostanice jejich montáž i servis

Potřebujete kioskovou trafostanici na klíč? Potom se obraťte na firmu ELQA, s.r.o. Udělá Vám cenovou nabídku, s projektovou dokumentací. Kompletní dodávku se zapojením. Zaškolení obsluhy. Případná oprava či pozáruční servis. Kiosková trafostanice je vyrobena z železobetonového skeletu. Proto je výstavba tak rychlá. Výhodné jsou pořizovací a zejména provozní náklady, ale i o bezpečnostní, ekologické i estetické parametry. Tyto trafostanice jsou určené jako zařazení do distribučních sítí rozvodných závodů - distribuční trafostanice, pro napájení odběrných míst různého charakteru – výrobních závodů, průmyslových zón, obytných lokalit.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Potřebujete zhotovit novou koupelnu? Tak neváhejte a kontaktujte naši spolehlivou společnost Jiří Prokop – Instalatérství, sídlící v Liberci VIII - Dolní Hanychov. Specializujeme se na instalatérské a topenářské práce novostaveb a při rekonstrukcích domů, bytů a firemních objektů. Zajišťujeme kompletní realizace koupelen, bytových jader, instalaci rozvodů vody, kanalizace a topení. Veškeré rozvody provádíme v různých materiálech jako plast, měď, ocel, pexové a apexové potrubí. V oblasti topenářství se zaměřujeme na dodávku a montáž plynu, podlahového topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, kotelen na tuhá paliva a elektrokotelen.