Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné

Stavebné úpravy existujúcich rozvodov tepla a zmena média z parného na horúcovodné

Predmetom zákazky je realizácia primárneho horúcovodného napájača pre sídlisko Solinky a realizácia nadväzujúcich tepelných prípojok do objektov pripojených na systém centralizovaného zásobovania teplom.
Zmena teplonosnej látky používanej pre distribúciu tepla napájačom Solinky si ďalej vyžiada aj úpravy centrálnej výmenníkovej stanice

Požadovaný rozsah a komplexnosť zákazky zahŕňa:
-spracovanie realizačnej projektovej dokumentácie a podrobného rozpočtu;
-zabezpečenie právoplatných rozhodnutí umožňujúcich realizáciu a uvedenie predmetu zákazky do prevádzky, s výnimkou stavebného povolenia;
-dodávku vecí potrebných pre realizáciu zákazky;
-uskutočnenie všetkých potrebných stavebných a montážnych prác;
-likvidácia odpadov;
-uvedenie predmetu zákazky do prevádzky;
-zaškolenie obsluhy.
Veřejná zakázka vložena:
10.01.2018 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinská teplárenská, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
21.03.2018 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinská teplárenská, a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Drahoslav Lörinc

Zadavatel telefon:
+421 903 804 008


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45251200-3
Stavebné práce na teplárňach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

Služby v oblasti výroby tepla - výstavba nových kotelen Praha

S rostoucí výstavbou nových bytových a komerčních objektů přichází také potřeba zajistit zdroje tepla k jejich vytápění. Výstavbou nových kotelen s použitím moderních technologií se za bývá společnost Prometheus, energetické služby, a.s. se sídlem v Praze. Komplexní služby zákazníkům na klíč znamenají nejen vlastní realizaci a instalaci, ale také projektovou podporu, vyřízení administrativních kroků a vypracování variant financování celého projektu. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se obrátit s dotazy na odborníky ze společnosti Prometheus, energetické služby, a.s.


Řízení teplárenských soustav Liberec - nabízíme komplexní dodávky na klíč

Řízení teplárenských soustav Liberec - nabízíme komplexní dodávky na klíč

APPLIC spol. s r.o. Liberec Námi vyvinuté systémy umožňují řízení jak malých objektových předávacích stanic, tak velkých výměníkových stanic nebo kotelen. Systémy je možno komunikačně propojit s jinými systémy a vytvořit tak složitý systém pro řízení velkých celků. Řízení teplárenských soustav    - dispečerské systémy,    - komunikace,    - sběr dat na všech úrovních,    - včetně měřičů tepla,    - řízení zdrojů tepla (kotelny),    - řízení na straně spotřeby tepla, V oblasti MAR a dispečerských systémů nabízíme komplexní dodávky na klíč.


Výroba a rozvod tepla, provoz kotelen, montáž měřidel a ventilů, Rakovník

Výroba a rozvod tepla, provoz kotelen, montáž měřidel a ventilů, Rakovník

Sháníte dodavatele tepla a chcete mít zajištěno komfortní vytápění? Naše společnost Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. se zabývá výrobou, rozvodem a dodávkou tepelné energie. Součástí našich poskytovaných služeb je provozování kotelen, montáž měřidel a termoregulačních ventilů, topenářství a rozúčtování tepla. Jsme dynamická a spolehlivá společnost, která je součástí koncernu Energie AG. Rádi vám pomůžeme a poradíme s možností energetické úspory. Našim zákazníkům poskytujeme 24hodinovou havarijní servis, vše za přijatelné ceny. Dálkové vytápění je výhodné z hlediska nižší investice, pohodlí, stability a šetrnosti k životnímu prostředí.


Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Výroba a rozvod tepla, vodoinstalatérské a topenářské práce včetně montáží měřidel a ventilů

Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. je dynamická firma se sídlem v Rakovníku, která se specializuje na výrobu a rozvod tepla. Pro své zákazníky zajišťujeme vodoinstalatérské a topenářské práce, montáže měřidel, výrobu elektřiny či ostatní technické služby. Mezi naše činnosti rovněž patří provozování kotelen, montáže termoregulačních ventilů, rozúčtování tepla dle poměrových měřidel a obchodní činnost se zaměřením na maloobchod i velkoobchod. Neustále sledujeme aktuální trendy a vycházíme z nejnovějších poznatků v daném oboru, abychom Vám mohli zajistit služby na té nejvyšší úrovni a přitom za přijatelné ceny.


Prodej a distribuce tepla – teplo do domácností a firem bez starostí

Prodej a distribuce tepla – teplo do domácností a firem bez starostí

Prodej a distribuci tepla a energií zajišťuje společnost Prometheus, energetické služby a.s. se sídlem v Praze jak pro jednotlivé domácnosti a byty, tak i pro velké energetické komplexy a naše služby zahrnují správu, provoz, opravy a nepřetržitý monitoring chodu provozovaného zdroje tepelné kotelny, ať se jedná o kotelnu vlastní nebo kotelnu v pronájmu, a následný rozvod tepla ke klientům. Naše činnosti jsou zaměřeny na neustálé zlepšování a hledání úsporných cest při návrhu a realizaci stávajících a nových realizací rozvodu tepla. Společnost Prometheus, energetické služby a.s. vlastní veškerá potřebná oprávnění a povolení k provozování výroby, prodeje a rozvodu tepla. Pokud máte zájem se dozvědět více, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Realizace teplovody, horkovody, parovody-venkovní rozvody tepla

Realizace teplovody, horkovody, parovody-venkovní rozvody tepla

Firma Pipemont z regionu Zlín realizuje venkovní rozvody tepla - teplovody, horkovody, parovody a dále topné systémy a průmyslové rozvody vzduchu a vody. Naše společnost realizuje zakázky po celé ČR. Zajistíme kompletní dodávku rozvodů tepla na klíč - zaměření, příprava projektu, dodání materiálu a provedení montáže, položení. V dnešní době jsou realizace rozvodů tepla mnohem jednodušší, současné technologie umožňují optimální návrh potrubní trasy. Předizolované potrubí umožňuje vedení tras v bezkanálovém uložení, náklady na dopravu tepla na větší vzdálenosti jsou tak mnohem nižší.