Poptávám wellness pobyt

Poptávám wellness pobyt

Poptávám wellness pobyt.
Poptávka byla vložena dne:
09.01.2018 14:04

Platnost poptávky:
09.02.2018 10:47

Kontaktní osoba:
karel kiss


Telefon:
+420 737 037 647

Okres:
Karlovy Vary

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní svatební servis Pardubice – svatby od návrhu až po realizaci

Kompletní svatební servis Pardubice – svatby od návrhu až po realizaci

HOTEL TRIM s.r.o. Pardubice Nabízíme kompletní servis v oblasti pořádání svateb. Chystáte svůj svatební den a ještě nevíte kde uspořádat hostinu? Potřebujete ubytovat svatební hosty? Nebo řešíte jak se dopravíte po hostině domů? S námi máte o starost míň. Nejenže se o vše kolem svatby postaráme, ale ještě vás i výhodně ubytujeme. Zařídíme návrh svatebního MENU, květinové výzdoby, uspořádání prostoru a svatební tabule s požadovanou kapacitou. Manželské apartmá a ubytování pro svatební hosty je možné domluvit individuálně. Hostel Trim s.r.o. v Pardubicích má vlastní parkoviště a je dostupný MHD. Neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.


Last minute pobyt v luxusním hotelu či v apartmánu v horském lázeňském prostředí

Last minute pobyt v luxusním hotelu či v apartmánu v horském lázeňském prostředí

Přemýšlíte o dovolené již teď v červnu? Plánujete strávit týden v přírodě? Pak si zamluvte luxusní 3* pokoj s vlastním sociálním zařízením a Tv v hotelu U lesa v Karlové Studánce. Nebo 4* apartmán se snídani ve vile Evžen. Last minute hotelový pobyt můžete využít v období od 1.6. do 30.6. 2018. Termín nástupu je vždy od pondělí do neděle. Vybírat můžete z těchto pobytů: Hotelový pobyt Standard – U lesa se snídaní (dvoulůžkový či jednolůžkový pokoj) Hotelový pobyt Comfort se snídaní (dvoulůžkový či jednolůžkový pokoj) Hotelový pobyt Superior se snídaní (dvoulůžkový či jednolůžkový pokoj) Hotelový pobyt Superior se snídaní v apartmánu Bezruč pro čtyři osoby + 1? vstup do bazénového komplexu na 80 min. / cena dle ceníku Více o cenách pobytů naleznete na naších stránkách. Přijeďte si odpočinout do horské lázeňské vesničky Karlova Studánka v Jeseníkách a nečerpejte nové síly.


Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality

Nekuřácká stylová restaurace a Valašská jizba - valašské speciality

Naše hotelová restaurace Hotelu Gong ve Štramberku Vám nabízí ideální, příjemný a moderní prostor k posezení s Vašimi nejbližšími. Restaurace je nekuřácká o kapacitě 40 míst a samozřejmostí je i dětský koutek. Součástí je i Valašská jizba - stylová restaurace o kapacitě 30 míst, vybavena dřevěným interiérem a otevřeným krbem, který dodává restauraci okouzlující atmosféru. Můžete zde ochutnat naše valašské speciality, které jsou vyhlášené. Přáli byste si mít na společenské akci hudbu? Zařídíme cimbálovou muziku, která bude hrát jen pro Vás. Do hotelové restaurace a Valašské jizby nabízíme dárkové poukazy, u kterých si hodnotu určíte Vy. Řídíme se přáním zákazníka, proto nemáme pevně danou pracovní dobu. Přijďte posedět v klidném a příjemném prostředí. Těšíme se na Vás!


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Chystáte se na návštěvu města Telč a nevíte, kde se ubytovat? Pak zavítejte do našeho Hotelu Antoň s polohou vedle zámeckého parku, kde se budete cítit jako doma a kde Vás pohltí atmosféra historie.Hotel navíc disponuje velice snadnou dostupností a bezbariérovým přístupem. Poskytujeme ubytování v nově vybudovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech anebo pokoje pro imobilní, zařízené moderním interiérem. V nejmladší části objektu se pak nachází stylová restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky hotových jídel, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Relaxace na Vysočině, wellness hotel, odpočinek Ždár nad Sázavou

Relaxace na Vysočině, wellness hotel, odpočinek Ždár nad Sázavou

Máte rádi krásy Vysočiny a chtěli by jste si sem zajet zrelaxovat tělo i duši? Pak neváhejte navštívit náš wellness hotel u Žďáru nad Sázavou. Náš hotel se nachází u Velkého Dářka na Vysočině. Pro hosty máme připravených 48 lůžek s možností přistýlky. Lůžka jsou rozděleny do 12 dvoulůžkových a 8 třílůžkových pokojů. Každý pokoj má své sociální zařízení. Při pobytu u nás můžete využít Privat wellness, kde můžete k odpočinku využít infrasaunu, parní kabinu, chromoterapii nebo si odpočinout při masážích. Více informací najdete na našich www.


Wellness & Spa Pardubice – příjemná relaxace a odpočinek

Wellness & Spa Pardubice – příjemná relaxace a odpočinek

Jste bez energie, unavení a potřebujete odpočinek? Nechte se hýčkat v jenom z nejmodernějších Wellness & Spa center v Hotelu Jezerka poblíž Pardubic. Na rozloze bezmála 800 metrů čtverečních se nachází biosauna, infrakabina, finská cedrová sauna, odpočívárna i solná lázeň s inhalátorem, pro milovníky plavání bazén s protiproudem a vodopádem, vířivka a samozřejmě sluneční louka a terasa s prostorem pro relaxaci. Pro dokonalý odpočinek lze objednat masáže, které Vás uvolní a zbaví bolesti zad. Těšit se můžete na klidné a harmonické prostředí Wellness & Spa centra, které Vás nabije energií a budete s cítit jako znovuzrození.