Integrovaný systém pre automatický výdaj liekov, spotrebného materiálu a predmetov dennej spotreby

Integrovaný systém pre automatický výdaj liekov, spotrebného materiálu a predmetov dennej spotreby

Predmetom zákazky je dodanie troch kusov zariadení integrovaného systému pre automatický výdaj liekov, spotrebného materiálu a predmetov dennej spotreby vrátane 24 mesačnej záruky a technickej podpory.

Predmetom zákazky je systém umožňujúci bezpečné skladovania liekov, dokumentácie, spotrebného materiálu a predmetov dennej spotreby v uzavretom zariadení bez možnosti prístupu neautorizovaných osôb, v teplotne stabilizovanom prostredí umožňujúcom dosiahnutie teploty nižšej ako je teplota okolitého prostredia.

Zariadenie, ktoré je súčasťou systému musí svojou konštrukciou umožňovať samostatné, ale aj viac-násobné uloženie predmetov v definovaných poliach. Pri procese výdaja uložených predmetov nesmie zariadenie umožniť prístup do iných ako sprístupnených polí s cieľom zamedziť neoprávnenej manipulácii s uschovanými predmetmi.

Systém musí automaticky vykonať výdaj uskladnených predmetov na základe požiadavky generovanej informačným systémom Objednávateľa, či požiadavky oprávnených osôb, pričom spracovanie požiadaviek nesmie byť obmedzené výlučne na spracovanie na osobnom počítači.

Vnútorné členenie, ktoré definuje aj kapacitu zariadenia musí byť flexibilné a umožniť kedykoľvek reagovať na zmenu požiadaviek Objednávateľa na veľkosť, počet či rozmiestnenie skladovaných predmetov. Riadiaci systém zariadenia musí rovnako umožňovať variabilné usporiadanie ukladacích polí a ich zmenu počas prevádzky systému, pričom za každých okolností musí systém obsahovať presnú identifikáciu a priradenie ukladacieho poľa k uloženému predmetu. Každé ukladacie pole musí byť vybavené jednoznačnou a elektronicky spracovateľnou identifikáciou.

Okrem položkovitého vyskladňovania musí systém umožňovať aj hromadné naskladnenie predmetov s elektronickým zadávaním identifikácie úložiska.
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2018 08:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica Trenčín

Zadavatel IČ:
00610470

Kontaktní osoba:
Michal Plesník

Zadavatel telefon:
+421 326 566 838

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.fntn.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42965110-2
Systémy skladovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nosné vidlice, vidle na vysokozdvižné vozíky - přídavná zařízení pro VZV

Nosné vidlice, vidle na vysokozdvižné vozíky - přídavná zařízení pro VZV

Nevíte si rady s výběrem těch pravých nosných vidlic pro váš vysokozdvižný vozík? Velice rádi vám poradí ve společnosti Moravia Manipul spol. s r.o. ze Zbýšova u Brna. V oblasti manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a další skladové techniky mají dlouholeté zkušenosti. V naší nabídce naleznete přídavná zařízení pro VZV té nejvyšší kvality: - nosné vidlice Vetter, vidle na vysokozdvižné vozíky - vidlice odpovídající normě DIN EN ISO 9001 má certifikaci - vysoká kvalita sváru - DIN 15018 a DIN 18800 - OPTIMA - ohyb má zesílenou zónu proti opotřebení pro delší životnost a minimální prohnutí - mechanicky leštěný vnitřní ohyb zajišťuje vysokou mez únavy při kmitavém pohybu - vidlice se standardním koeficientem bezpečnosti č.3. Výroba odpovídá normě ISO 2328/2330 - základem naší kvality jsou prvotřídní materiály s certifikátem kvality - nosné vidle ISO/FEM, nosné vidle uložené na čepu, nosné vidle pro přišroubování, nosné vidle pro přivaření, nosné vidle / DIN pro obdélníkové uchycení, nosné vidle speciální Dodáváme kvalitní vidlice Vetter na vysokozdvižné vozíky. S vašimi požadavky na nosné vidlice nás neváhejte kontaktovat.


Datové komunikace Kralupy nad Vltavou – dokonalá znalost tohoto oboru

Datové komunikace Kralupy nad Vltavou – dokonalá znalost tohoto oboru

Hledáte odborníky na datovou komunikaci? Společnost ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou a její odborníci na tuto problematiku nabízí služby datové komunikace vždy jakou součást dodávky řídících systémů, ale také jako samostatná řešení problematických úloh této oblasti. Komunikační návaznost na speciální zařízení jako jsou analyzátory, chromatografy, GDS, EPS a znalost této problematiky jsou naší velkou výhodou. Poradíme si s komunikací řídicích systémů, které jsou vyrobeny u různých společností nebo s komunikací s inteligentními periferiemi, ale také se vzdálenou bezdrátovou komunikací prostřednictvím radiových, mikrovlných či GSM sítí a umožníme vzdálenou správu řídících a databázových aplikací jednoduše po internetu. Odborníky na datové komunikace hledejte u společnosti ELMEP s.r.o.


Bezpečnost IT infrastruktury, infrastrukturní zabezpečení – návrh a realizace

Bezpečnost IT infrastruktury, infrastrukturní zabezpečení – návrh a realizace

Pokud chcete ochránit data před odcizením nebo minimalizovat potenciální rizika, obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o. z Ostravy-Zábřeh. Specializujeme se na ochranu informací, bezpečnost IT infrastruktury a hmotného majetku. Chraňte svá data před zloději, kteří hledají stále nové způsoby, jak krást vaše data. Spolupracujeme s řadou významných firem i jednotlivců a podílíme se na osvětě bezpečnosti, současně zabezpečuje cenná data a zajišťujeme infrastrukturní zabezpečení. Součástí našich služeb jsou také odborná školení a poradenská činnost. Poskytujeme tyto služby v oblasti bezpečnosti IT infrastruktury a infrastrukturního zabezpečení: Úvodní bezpečnostní konzultace: - základní posouzení stavu bezpečnosti a návrh opatření - kontrola stavu ochrany před nebezpečím zvenku i uvnitř. Personální bezpečnost: - soubor opatření pro efektivní řízení ochrany informací ve vztahu zaměstnavatel– zaměstnanec - základní druh zajištění ochrany utajovaných informací - zaměstnavatel často nezná svá práva, své povinnosti a neumí se před svými zaměstnanci patřičně ochránit - opatření příslušnými dodatky k pracovní smlouvě o odpovědnosti a povinnostech zaměstnance. Vypracování znaleckých posudků: - posudky v oblasti bezpečnosti informací, informačních systémů a datových sítí - úzce spolupracujeme se zkušeným soudním znalcem pro oblast bezpečnosti informací, kybernetiku a počítačovou kriminalitu. Penetrační testy: - praktické prověření funkce bezpečnostních mechanismů, simulací reálného bezpečnostního incidentu - pokus o získání konkrétní informace simulací reálného útoku. Poradenství a konzultace: - při řešení architektury bezpečnostních systémů a komplexní bezpečnost v ICT systémech - návrh architektury sítě tak, aby byla nastavena bezpečně s ohledem na její relaci cena - výkon. Outsourcing perimetru sítě a bezpečnostní infrastruktury: - významné zvýšení síťové bezpečnosti - návrh kompletní struktury vašeho ICT, instalace, konfigurace a zabezpečení sítě - správa serverů. Ušetřete si starosti o vaše IT a svěřte je do rukou zkušených pracovníků firmy. Vytváříme pro vás komplexní řešení za přiměřenou cenu.


Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

Kontejnerové systémy Praha – pro bezpečnou přepravu nákladu

Pro přepravu velkého množství nákladu je nejvhodnější zvolit kontejnerové systémy. Jejich montáž, záruční opravy i běžnou údržbu po uplynutí záruky nabízí společnost CH + S servis, s.r.o. z Prahy. Kontejnerové systémy představují ekonomickou variantu přepravy velkého množství sypkých materiálů stejně jako velkého množství ostatního nákladu. Jejich výhoda spočívá ve snadné manipulovatelnosti a časově nenáročné překládce. Montáž nosičů kontejnerů, přepravní kontejnery a jejich příslušenství žádejte u společnosti CH + S servis, s.r.o., kde Vám ochotně odpovíme na veškeré vaše dotazy.


Dopravníky na přepravu výkovků o vysoké teplotě

Dopravníky na přepravu výkovků o vysoké teplotě

Pro přepravu výkovků od kovacích lisů používáme deskové dopravníky, které díky použití žárupevných materiálů pro transportní prvky dokáží přepravovat výkovky i o teplotě 1 200 stupňů celsia. Transportním prvkem jsou profilované lamely z žárupevného materiálu, které jsou demontovatelně uchycené na dvou větvích řetězu s bočním vedením. Dopravníky jsou vybaveny automatickým mazacím systémem s mazacím médiem pro vysoké teploty. Speciální konstrukce dopravníku zajišťuje ochlazování přepravních prvků bez použití přídavných ochlazujících zařízení. Tuhý rám zaručuje vysokou odolnost, která je v tomto odvětví potřeba, a také umožňuje přepravu zaběhnutého dopravníku bez demontáže ke koncovému zákazníkovi. Všechny dopravníky jsou sestaveny a zaběhnuty v našich výrobních prostorách. Po zaběhnutí jsou pečlivě zabaleny s ohledm na cílovou oblast.


Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Zabezpečení společnosti, kybernetická bezpečnost GINIS

Potřebujete-li vyřešit problém s kybernetickým zabezpečením Vaší firmy a hledáte to nejvhodnější řešení, pak neváhejte využít služeb naší společnosti! Námi dodávané produkty představují komplexní řešení kybernetické bezpečnosti dle platné legislativy. Jsme členem sdružení KYBEZ a disponujeme specializovanými partnery. Umíme realizovat komplexní řešení kybernetické bezpečnosti. Provádíme analýzy informačních aktiv, zranitelných míst i případných hrozeb. IT prostředí veřejné správy známe velice důkladně. K dispozici jsou vždy cenově dostupné komponenty. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!