Sprevádzkovanie konceptu špeciálnych cvičebných strojov v spoločnosti Pohybové Centrum s.r.o.

Sprevádzkovanie konceptu špeciálnych cvičebných strojov v spoločnosti Pohybové Centrum s.r.o.

Dodanie zariadení:
1.Elektronický stroj na cvičenie 1 - Mobilizuje lumbárnu/hrudnú chrbticu v šípovitej rovine aktivovaním extenzorov
2. Elektronický stroj na cvičenie 2 - Mobilizácia lumbárnej/hrudnej chrbtice v priečnej rovine aktivovaním rotátorov
3. Elektronický stroj na cvičenie 3 - Mobilizácia lumbárnej/hrudnej chrbtice v šípovitej rovine aktivovaním flexorov
4. Elektronický stroj na cvičenie 4 - Mobilizácia naťahovania a laterálneho ohybu krčnej chrbtice aktivovaním extenzorov a laterálnych flexorov
5. Elektronický stroj na cvičenie 5 - Mobilizácia lumbárnej/hrudnej chrbtice vo frontálnej rovine aktivovaním laterálnych
flexorov
6. Hlavný počítač
7. Vedľajšia obslužná jednotka
8. Prenosný počítač
9. Info-Kiosk
10. RFID Karta
11. WIRELESS ROUTER
Spolu s dopravou a inštaláciou zariadení
Veřejná zakázka vložena:
09.01.2018 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Pohybové Centrum s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Pohybové Centrum s.r.o.

Zadavatel IČ:
51022915

Kontaktní osoba:
Petra Kačmariková

Zadavatel telefon:
+421 903 787 919

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33150000-6
Prístroje na rádioterapiu, mechanoterapiu, elektroterapiu a fyzioterapiu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Výroba tištěných spojů Plzeň

Výroba tištěných spojů Plzeň

Výrobou tištěných spojů se zabývá společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně již od roku 1994 a řadí se mezi spolehlivé firmy, které garantují kvalitní provedení veškerých zakázek. Naši zaměstnanci mají letité zkušenosti a pokud zákazník požaduje, jsme ochotni poradit. Používáme kvalitní komponenty pro výrobu a přijímáme zakázky již od jednoho kusu. Zvládneme ovšem i zakázky na několik tisíc kusů. Naše ceny jsou velmi příznivé, dodací termíny rychlé. Máte-li zájem o naše služby, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Půjčování polohovacích zdravotnických lůžek pro domácí péči – pro dlouhodobě nemocné i po operacích

Půjčování polohovacích zdravotnických lůžek pro domácí péči – pro dlouhodobě nemocné i po operacích

Polohovací zdravotnická lůžka jsou velmi užitečnými pomocníky pro rekonvalescence po operacích, pro péči o Vaše blízké a pro dlouhodobě nemocné osoby. Využití najdou nejen v nemocnicích, domovech pro seniory, ale také domácnostech s pacienty s omezenou pohyblivostí. Firma CMT CZ s.r.o. z Klobouk u Brna se specializuje na výrobu motorických polohovacích roštů a zdravotnických postelí. Také našim nemocným klientům poskytujeme pronájem a to jak krátkodobý tak i dlouhodobý. Pronájem, půjčování polohovacích zdravotnických lůžek, postelí: - pro organizace - domovy pro seniory, nemocnice - pro domácí péči do domácností pro dlouhodobě nemocné i pro rekonvalescenci po operacích - krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení - motorické polohovací lůžko včetně roštu - prodej na splátky bez navýšení - lůžko je výškově nastavitelné, s motorickým roštem - součástí lůžka jsou kolečka s brzdou a hrazdička + matrace - lze zapůjčit i motorický polohovací rošt samostatně a vložit ho do stávajícího lůžka Montáž a instalace na místo určení zdarma!


Kamerové systémy Liberec – konečná kontrola stavu dílů a sestav

Kamerové systémy Liberec – konečná kontrola stavu dílů a sestav

ESY s.r.o. – Průmyslová automatizace, Elektronika, Software Liberec Zabýváme se vývojem a výrobou zakázkové elektroniky a softwaru. Kamerové systémy nám umožňují posuzovat shodnost výrobků a sestav dle vizuálního vzhledu, barvy, povrchu, polohy. Dále se pomocí kamerových systémů kontroluje poškozenost nebo nepoškozenost jednotlivých dílů a sestav. Používáme buď sériově vyráběné osvětlovače nebo Vám na zakázku vyrobíme vlastní osvětlení pro danou aplikaci. Používáme kamerové systémy od řady výrobců – Cognex, IFM, Keyence, Omron, Pictor, Sick, Technoteam.


Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Jak zamezit funkčním poruchám způsobených tvorbou nechtěného kondenzátu ve skříních a rozváděčů s elektrickými nebo elektronickými součástkami? Díky temperování a rovnoměrnému šíření tepla pomocí topení a horkovzdušných ventilátorů od společnosti STEGO Czech s.r.o. se poruch nemusíte obávat. Topná tělesa pro trvalý provoz udržují optimální teplotu v prostředí skříní rozvaděčů a tím zabraňují vzniku nechtěného kondenzátu při poklesu teploty, ventilátory pomáhají vyrobené teplo rovnoměrně a pravidelně šířit do celého prostoru. Pro všechny výrobky z nabídky společnosti STEGO Czech s.r.o. je typické malé a kompaktní provedení, nízká hlučnost a dynamický náběh teploty. Pokud si nejste jisti vhodným typem topení a ventilátoru pro Vaše potřeby, neváhejte se obrátit na vyškolený personál, který Vám ochotně poradí.


Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Komponenty pro automatizaci Praha – široký výběr a dobrá kvalita

Pokud sháníte spolehlivého dodavatele komponentů pro automatizaci, pak Vás jistě osloví nabídka společnosti MEGATRON, s.r.o. se sídlem v Praze. Vybírat můžete z široké nabídky snímačů polohy, tlaku, tenzometrů ke snímání síly a zatížení, joysticků a průmyslových jehličkových tiskáren či termotiskáren nebo konstrukčních dílů pro elektroniku jako jsou plastové nebo kovové distanční prvky, krytky vyznačující se rychlou montáží, kabelové příslušenství jako ochrany a držáky kabelů.