Obnova kostela sv. Jana Křtitele v Paštikách za účelem jeho zpřístupnění návštěvníkům

Obnova kostela sv. Jana Křtitele v Paštikách za účelem jeho zpřístupnění návštěvníkům

oprava střech a krovů, fasád, výplní otvorů kostela, oprava odvodnění, provedení nových chodníků, oprava střech a omítek márnice, oprava ohradní a opěrné zdi
Veřejná zakázka vložena:
08.01.2018 09:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Římskokatolická farnost Blatná

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Strakonice

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
29.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Římskokatolická farnost Blatná

Zadavatel IČ:
65017293

Zadavatel ulice:
Na Příkopech 1

Zadavatel PSČ:
388 01

Zadavatel obec:
Blatná

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212350-4
Historicky nebo architektonicky mimořádně zajímavé budovy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma. Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou. Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými. Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.


Břidlicová střecha od profesionálů v oboru - Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Břidlicová střecha od profesionálů v oboru - Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Precizně odvedené klempířské a pokrývačské práce vám zaručuje společnost Střechy Vrňata & Žáčik. Dobře si uvědomujeme, že střecha neplní jen užitečnou funkci, ale stejně jako lidská hlava, tak i střecha je podrobována kritice z estetického hlediska. Proto naše střechy splňují náročné technické parametry a zároveň působí příjemně na oko. Ve firmě Střechy Vrňata & Žáčik se zaměřujeme na kompletní řešení střech ať už rodinných, bytových, činžovních domů nebo památkových objektů. Ke všem klientům přistupujeme individuálně a cílem je absolutní spokojenost zákazníků. Proto nabízíme mimo jiné tyto služby: - dodání střechy - kompletní provedení klempířských prací - odborná pokládka střechy - dodávka střešních oken - montáž střešních oken - další střešní práce (instalace hromosvodu, instalace antény, atd.) Nádhernou a funkční střechu nepostavíte z druhořadých materiálů. Proto používáme jen kvalitní materiály. Naší specializací jsou břidlice (zvládáme však i další materiály jako pálenou nebo betonovou krytinu či prejzu). Používáme dva typy břidlic, kterými jsou: - španělská břidlice - barevná břidlice z Vermontu. A proč byste si měli vybrat pro svou střechu zrovna břidlici? Břidlice je totiž pevná, štípatelná a má dlouhou životnost. Veškeré pokrývačské práce zvládneme bez plechu - provádíme totiž vykrytí oblých a speciálních tvarů břidlicí. Atypické tvary střechy jsou proto výzvou, ne překážkou. Podnikání pro nás neznamenají peníze, ale spokojení zákazníci. Proto preferujeme vstřícný přístup a kvalitně odvedenou práci. Přesvědčte se o našich kvalitách i vy.


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Hledáte v blízkosti Brna a Blanska autodopravce pro pravidelnou nebo jen jednorázovou přepravu nákladu v rámci ČR nebo po Evropě? Pak neváhejte a kontaktujte společnost DS partner s.r.o., která sídlí v Blansku. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Přepravujeme palety i volně ložené zásilky. Přepravíme náklad o hmotnosti 1 kg až po hmotnost 25 tun. Naše autodoprava je schopna zajistit pravidelné přepravy v rámci ČR i po Evropě. Veškerý náklad máme pojištěný. V případě zájmu o bližší informace ohledně ceny dopravy nás neváhejte kontaktovat.


Skleněné sprchové kouty přesně podle vašich představ - Praha

Skleněné sprchové kouty přesně podle vašich představ - Praha

Naše nabídka zahrnuje kompletní sklenářské služby od zasklení rozbitého okna po výrobu skleněné vitríny s motivem na míru. V naší nabídce máme i právě skleněné sprchové kouty, které se mezi uživateli těší čím dále větší oblibě. Skleněné sprchové kouty mají hned několik výhod. Jsou velmi moderní a mají příjemný design. Jejich údržba je velmi jednoduchá a můžete si zvolit takový skleněný sprchový kout, který přesně sedne vašemu vkusu. ACERA SKLO Praha vám vyrobí skleněný sprchový kout včetně příslušenství přesně podle vašich představ. Nabízíme následující koupelnové díly: - skleněné sprchové kouty - zástěny - kyvné skleněné dveře - posuvné dveře - skleněné obložení stěn Vyrábíme různé druhy skleněných dveří do sprchových koutů. V nabídce máme kyvné i posuvné dveře z kaleného skla s následujícím systémovým kováním - GEZE, DORMA, MINUSCO, COLCOM nebo BARTOSINI. Našim klientům nabízíme i výběr z několika různých prvků kování. Patří mezi ně lesklý a matný chrom nebo broušená a satinovaná nerez. Spolupracujeme s velkými firmami i jednotlivci. O naší kvalitě svědčí desítky spokojených klientů, kteří se k nám rádi vrací. Pozitivní ohlasy nemáme jen na skleněné sprchové kouty, ale i na skleněné dveře, zábradlí nebo výlohy. Spoléhejte proto i vy na prověřenou společnost. ACERA SKLO se těší na vzájemnou spolupráci!


Stěrková omítka místo štuků - hladký a rovný povrch stěn, funkční a ekonomické řešení

Stěrková omítka místo štuků - hladký a rovný povrch stěn, funkční a ekonomické řešení

Je pro Vás ideální představa krásná hladká omítka bez oděrek ? Stěrková omítka je v dnešní době vysoce praktické a funkční řešení. Její největší výhoda spočívá v tom, že se dájí jednoduše zatmelit jakékoliv poruchy, praskliny či nerovnosti a také tento způsob můžete využít pro celkovou novostavbu omítky nebo jen při její rekonstrukci. Na rozdíl od štukovém povrchu na stěrkové omítce vynikne daleko lépe barva a barevný odstín, který si zvolíte a zároveň díky dokonale hladkému povrchu Vám pod zakrývací pásku nepodleje ani kousek barvy. Stěrkové omítky se aktuálně ve stavebnictví považují za prestižní finální povrch, který je vysoce funkční a zároveň ekonomicky výhodný. Jedná se o praktické a vysoce estetické řešení pro dokonale hladkou a finální úpravu Vašich zdí. - dokonale hladký povrch - snadná opravitelnost povrchů - praktický a jednotný nátěr


Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Výměna starých oken za nová u rodinných domů OKAL

Co nabízíme: - zateplení domů kontaktním zateplovacím systémem - výměna oken a vchodových dveří - rekonstrukce koupelen a kuchyní - výměna rozvodů topení a vody - výměna střešní krytiny - úprava interiérů a další. Firma RD KOMEX s.r.o. je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů a veškeré používané materiály jsou zapsány v Seznamu výrobků a technologií.