Onyx, mramor, Pákistán

Onyx, mramor, Pákistán

Jsme největší výrobci přírodního onyxu, mramorového kamene pro pohřební kremace.

Vyrábíme a vyvážíme z Pákistánu přírodní onyx, mramor, fosilní kremační kameny, urny, biologicky rozložitelné urny, pohřební urny, zahradní urny, hrnce na rostliny, kontejnery popelníky, urny pro domácí mazlíčky, pamětní vázy, jmenovky a pamětní značky a další.
Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat.

Muhammad Afzal
EASTERN STONE
Tel: +92 21 34017515
Cell: +92 333 366 8860
E-mail: estone99@gmail.com
http://easternstone.trustpass.alibaba.com

Původní znění:
Establishing business cooperation
Dear Sir / Madam


We are Largest Natural Onyx, Marble Stone Funeral Cremation URN Design/Shape Manufacturer in the WORLD.

We Manufactured and exports Natural Onyx, Marble, Fossil Stone Cremation URN, Biodegradable URNS, Ash URN, Funeral URN, Garden URN, Pots, Planters, Bird Bath Pedestal, Ash Container, Ash Casket, Pet URN, Memorial Vases, Nameplates and Memorial Markers and other crafts in Pakistan.

If you have any queries or need further information, please feel free to Contact us.

Muhammad Afzal
EASTERN STONE
Tel: +92 21 34017515
Cell: +92 333 366 8860
E-mail: estone99@gmail.com
http://easternstone.trustpass.alibaba.com
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2018 08:11

Platnost poptávky:
04.04.2018 15:29

Kontaktní osoba:
Afzal Muhammad

Kontaktní email:

Telefon:
+922 134 595 313

Fax:
213 459 5313

Předpokládaná cena:
21 €

Země:
Pakistan

Obrázek:
Onyx, mramor, Pákistán

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej mulčovací kůry, rašeliny, sypkých hmot, kameniva, oblázky

Prodej mulčovací kůry, rašeliny, sypkých hmot, kameniva, oblázky

Správa a údržba silnic Kroměřížska nabízí prodej sypkých hmot, písku, oblázky. K prodeji více druhů volně ložené mulčovací kůry, zahradní rašeliny. Celoročně za výhodnou cenu. Odběr v libovolném množství - odvoz v pytlích, na vozíku i na nákladním automobilu. Prodejní doba pondělí - pátek od 6:00 do 14:00 hod. Bližší informace na tel. 731611895. Prodej : - sypké hmoty - písek kopaný, těžený, netříděný - mulčovací kůra - posypová sůl - těžené kamenivo - oblázky - kamenivo žlutohnědého zabarvení - drcené kamenivo - asfaltový, betonový recyklát.


Pohřby, kompletní pietní služby zajistí Pohřební služba Horká

Pohřby, kompletní pietní služby zajistí Pohřební služba Horká

Pohřební služba Horká s citlivým přístupem pomáhá připravit pohřby dle požadavků klienta. Zajistíme kompletní pietní služby. Rozloučení probíhá v obřadní síni Staré Město, Uherské Hradiště-Mařatice, Zlín či Brno. Pomůžeme naplánovat poslední rozloučení s Vašimi blízkými, včetně zajištění doplňkových služeb spojených s pohřebním obřadem: - kremace či pohřeb do země - převoz zesnulých - výkop hrobů - autobus pro smuteční hosty - hudba, fotograf - věnce, květiny. Naše pohřební služba také připraví potřebné dokumenty pro Matriční úřad. Snažíme se být v těžkých chvílích Vaší oporou. Provozovny: - Staré Město, Na Vyhlídce 1262 tel. 572543167 - Modrá 123, tel. 572571128 - Vážany 159, tel. 572593149.


Pohřební ústav Pospa zajistí i ekonomický pohřeb, bez obřadu

Pohřební ústav Pospa zajistí i ekonomický pohřeb, bez obřadu

Pohřební služba Pospa Uherský Brod má dlouholeté zkušenosti, jsme velmi diskrétní. Náš pohřební ústav zajistí i ekonomický pohřeb kompletní s obřadem, nebo zpopelnění bez obřadu. Pokud chcete sjednat pohřeb se smutečním rozloučením, v těžkém období smutku, ze ztráty blízkého člověka, Vám ulehčíme a zařídíme vše potřebné. Na žádost pozůstalých zajišťujeme: - nonstop převoz zesnulých - vázání věnců a kytic - tisk parte - kopání hrobů - hudbu - související služby dle přání pozůstalých - přeplacení pohřbu (i splátkovou formou). Vyřízení pohřbu je možné i v sobotu a neděli Pomůžeme organizací a zajištěním pohřbu bez zbytečných otázek. Proto nabízíme také možnost dohodnutí pohřbu pouze přes telefon - 608836649.


Sjednání pohřbu z domova Praha

Sjednání pohřbu z domova Praha

Pokud nechcete v těžkých chvílích vyřizovat poslední rozloučení s vaším blízkým,a rozhodli jste se pro zpopelnění bez obřadu, je tato služba přímo pro Vás. Jedná se o službu - Pohřeb bez obřadu. Tato služba zahrnuje: - převoz zesnulého - kremační rakev - zajištění úmrtního listu - podklady k vyřízení veškerých úředních záležitostí - 25 kusů parte. Při osobním setkání si od Vás převezmeme občanský průkaz, oblečení pro zesnulého a předáme Vám daňový doklad. S naší společností můžete očekávat jen profesionální služby .


Zahradní technika, nábytek, nářadí a další sortiment pro Vaši zahradu

Zahradní technika, nábytek, nářadí a další sortiment pro Vaši zahradu

Aby starost o Vaši zahradu byla i radost, je potřeba mít pořádné zahradní vybavení. Pokud chcete vše koupit na jednom místě a navíc za skvělé ceny, pak se podívejte do třebíčského Haus Spenzi marketu, kde najdete široký sortiment věcí na zahradu. Ať už budete chtít koupit novou sekačku, nebo si vybrat nové pohodlné posezení na Vaši zahrádku, v Haus Spenzi market najdete obojí a mnohé další. V širokém sortimentu najdete: - zahradní techniku (sekačky, pily, čerpadla, zastřihovače, kultivátory a další) - zahradní nářadí (rukavice, motyčky, lopatky, zahradní nůžky,...) - zahradní nábytek (zahradní sestavy, lavičky, houpačky, trampolíny,...) - skleníky a pařeniště - pletiva a obrubníky - krmítka a krmiva - domky - bazény a široký výběr semen, stromků, rostlin a přípravků pro jejich ochranu a růst. Udělejte si radost a zajeďte si do Haus Spenzi market v Třebíči, kde Vás potěší nejen velký výběr, ale také skvělé ceny a různé měsíční akce.


Distribuce ekologických rakví Praha – estetický vzhled, imitace dřeva

Distribuce ekologických rakví Praha – estetický vzhled, imitace dřeva

Distribucí ekologických rakví, které nabízejí řadu výhod, se zabývá společnost KOMES, spol. s r.o. z Prahy. Díky své konstrukci z dřevěné prostorové konstrukce a pětivrstvé lepenky jsou výrazně lehčí a snadněji manipulovatelné, mají nízkou spotřebu dřeva, což se výrazně projeví na nízké pořizovací ceně a vykazují minimální dobu hoření a tedy i spalin. Ekologické rakve si zachovávaní vysoký estetický vzhled, v nabídce jsou v mnoha variantách imitace dřeva nebo barvách, včetně použitých krajek a ozdob. Máte-li zájem dozvědět se o ekologických rakvích více, neváhejte kontaktovat společnost KOMES, spol. s r.o.