Krbový modul, Německo

Krbový modul, Německo

Poptávám samostatný krbový modul. Můžete mi poslat nabídku?

Původní znění:
Anfrage
Hallo, ich suche einen selbstbausatz für einen Kamin.Können Sie mir Angebote schicken ?
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2018 07:53

Platnost poptávky:
04.04.2018 15:28

Kontaktní osoba:
Hans Otto

Kontaktní email:

Předpokládaná cena:
2 000 €

Země:
deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Profesionální stavba moderního i tradičního krbu, krbových kamen, sporáků

Využijte i Vy našich služeb v oblasti stavby krbu, krbových kamen či sporáků, která zahrnuje: - montáž, - konzultaci s technikem, - volbu ohniště, - připravenost pro stavbu, - přívod vzduchu ke krbu, - rozvody teplého vzduchu, - připojení ke kouřovodu. Jsme zde od toho, abychom Vám pomohli s komplexním řešením stavby krbu, kamen i sporáku. Správná realizace je základem také pro účinné fungování a tak je potřeba obrátit se v tomto směru na odborníka, který Vám bude velmi nápomocen a ušetří Vám spoustu starostí. Kontaktujte nás, náš personál Vám rád zodpoví veškeré dotazy a pokud se rozhodnete pořídit si jeden z těchto tepelných zdrojů, bude Vám v tomto směru k dispozici. Těšíme se na naši spolupráci!


Kamnářství Praha – vnitřní i venkovní kraby a kamna na míru

Kamnářství Praha – vnitřní i venkovní kraby a kamna na míru

Nic nenahradí pohled na oheň v krbových kamnech. Pokud i vy toužíte mít doma či na chalupě krbová kamna, obraťte se na odborníky z Kamnářství Tomáš Jíra, které se nachází na Praze-východ. Jako každý obor, i kamnářství prochází neustálým vývojem a nabízí v dnešní době různá řešení pro moderní a ekologické vytápění. Ať už se jedná o kamna, krby, pece, teplovodní krby, sporáky nebo zahradní krby, vždy pro Vás nalezneme nejlepší řešení. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte kontaktovat Kamnářství Tomáš Jíra pro více informací.


Topenářské práce, úsporné kotle, krby, podlahové topení, montáže a výměny radiátorů

Topenářské práce, úsporné kotle, krby, podlahové topení, montáže a výměny radiátorů

Hledáte spolehlivou firmu z okolí Frýdku-Místku, která by Vám pomohla vyřešit kotlíkovou dotaci a přitom našla ideální řešení v oblasti topení? Roman Lupík - Kotlíkové dotace je společnost se sídlem ve Frýdlantu nad Ostravicí, která svým zákazníkům poskytuje veškeré topenářské práce včetně produktů souvisejících s vytápěním. Provádíme zejména montáže kompletních topných systémů, jako jsou radiátory, termoventily či ohřívače, které jsou úspornější na energii i provoz. Dále se zabýváme výměnou a instalací kotlů na tuhá paliva, krbových kamen, automatických kotlů i jiných moderních systémů. Důležitou součást našich služeb tvoří podlahové topení, kdy svým klientům zaručujeme 10letou záruku na všechny námi namontovaná zařízení. Teplo domova je teplo domova!


Krbová kamna či stavba krbu od kamnářství s dlouholetými zkušenostmi

Krbová kamna či stavba krbu od kamnářství s dlouholetými zkušenostmi

Krb či kamna jsou obvykle naprosto nepřehlédnutelnou dominantou v každém interiéru, ve kterém se nachází. Dopřejte si tento prakticky sloužící luxusní prvek i vy! Společnost Krby Polách nabízí své více než 12leté zkušenosti v oblastech stavba krbů a stavba kamen. Dodáváme kompletní stavbu krbů na klíč, přičemž se vždy postaráme o všechny potřebné kroky pro stavbu krbu, jako jsou: - zaměření krbu - 3D vizualizace krbu - dodání krbové vložky nebo kamnové vložky - samotná stavba krbu - topná zkouška krbu - revize komínu a revize krbu nebo kamen Na začátku celého procesu stavby krbu či kamen vždy vycházíme z požadavků zákazníka na podobu a vlastnosti daného krbu či kamen a samozřejmě také z parametrů daného prostoru, kde by měl být krb umístěn. Podle způsobu, kterým budete chtít krb či kamna ve své domácnosti používat, navrhneme postavit například: - teplovzdušný krb - akumulační krb - teplovodní krb - nebo akumulační kamna či jiné řešení. Poté navrhneme řešení pro stavbu krbu s optimálním výkonem krbové vložky, nabídneme možnost instalace teplovodních rozvodů či napojení na teplovodní systém. Pro stavbu krbu či kamen je důležitý také stav komínu, proto jej zjistíme při odborné revizi a případně doporučíme jeho konkrétní úpravy. Jak pro stavbu krbů, jak pro stavbu kamen používáme výhradně vysoce kvalitní materiály. Obložení krbů a kamen je možné zhotovit na přání například ze štukové omítky, přírodního kamene, nerezové oceli a dalších materiálů. Uvažujete o stavbě krbu či krbových kamen? Potřebujete poradit? Sjednejte si konzultaci zdarma u společnosti Krby Polách. Zcela bezplatně vám představíme možnosti a technologie z oblasti stavby krbů a poradíme, jaké řešení je nejvhodnější právě pro vás. Informační schůzka je samozřejmě nezávazná.


Německá krbová kamna, prodej, údržba, správná péče o kamna

Německá krbová kamna, prodej, údržba, správná péče o kamna

Uvažujete, že by jste s novou topnou sezónou chtěli mít už doma krbové kamna? Firma Kamna, krby Láznička - KALA Vám ráda pomůže s návrhem i kompletní výstavbou kamen. Je zkušenou firmou na trhu, která svým zákazníkům vytvoří v moderním programu 3D návrh. Proberou s Vámi i správnou péči, obsluhu i udržování kamen. Oblíbenou značkou je německá krbová kamna Hase. Výběr je z několika barev i vzorů. Záleží do jakého prostoru kamna chcete umístnit. V naší velkoobchodní prodejně pořídíte za velmi příjemnou cenu potřeby pro kamnáře, kamna na pelety, kachlové sporáky, ale i kachlové vysavače.


Rekonstrukce kachlových kamen Vysočina

Rekonstrukce kachlových kamen Vysočina

Hledáte firmu na rekonstrukci kachlových kamen? Firma Kamna, krby Láznička - KALA Vysočina provádí rekonstrukci kachlových kamen na klíč. Provedeme Vám návrh i poradíme ohledně správného těsnění kamen a jak správně o něj pečovat a udržovat. V naší prodejně naleznete velký výběr sortimentu. Můžete se také těšit na velký výběr potřeb pro kamnáře, příslušenství ke kamnům i vysavače. Zastupujeme značky: -SPARTHERM, ROMOTOP, HEIN, SCHMID, HARK, STUV, NORDICA, MK PROFI, K&K POKER, BRULA, BODART & GONAY, EDILKAMIN. Jsme členem Cechu kamnářů. Podívejte se na naše práce na webových stránkách a nebo zavolejte.