Originální náhradní autodíly, Egypt

Originální náhradní autodíly, Egypt

Jsme Alhashemya pro agentury & Trading Co, (SAE) z Egypta, rádi bychom spolupracovali s vaší úctyhodnou společností v dovozu originálních náhradních dílů VW Group [VW, SKODA, AUDI & SEAT] pro osobní automobily do naší země.

Původní znění:
Inquiry
Dear Madam/Sir,
Good day,
We’re Alhashemya for Agencies & Trading Co., (S.A.E) from Egypt, We’d like to cooperate with your respectful company to import Genuine spare parts of VW Group [VW, SKODA, AUDI & SEAT] for passenger cars to our country.
Poptávka byla vložena dne:
14.12.2017 09:21

Platnost poptávky:
14.03.2018 09:00

Kontaktní osoba:
Alhashemya for agencies & trading

Kontaktní email:

Telefon:
002 010 011 13046

Země:
Egypt

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Jednorázové ochranné povlaky pro výrobce autosedaček a pro autoservisy

Naše firma BIPO, společnost s. r. o. Liberec se zabývá výrobou povlaků autosedadel, jak pro výrobce autosedadel, tak pro služby autoservisů. Ochranné jednorázové povlaky zajistí, že vaše sedadlo zůstane i během náročné opravy auta neporušené. Potahy dodáváme v několika různých rozměrech a na přání jsme schopni je potisknout logem vaší firmy nebo jiným požadovaným nápisem. Jednorázové ochranné povlaky dodáváme v balení po 100 nebo 200 kusech navinuté na papírové dutince.


Autoplachty a sedačky na vojenská a historická vozidla z období 2. sv. války

Autoplachty a sedačky na vojenská a historická vozidla z období 2. sv. války

Jste majitelem vojenského či historického vozidla z 2. světové války a potřebujete na něj pořídit plátěné doplňky? Pak jste na správné adrese! Zabýváme se profesionální výrobou autoplachet, sedaček a plátěných doplňků ve specializované dílně pro zakázkovou výrobu přímo na míru každému automobilu. Realizujeme zakázky pro automobily značek Jeep, Dodge, GMC a typů M38, M38A1, M151 Mutt, Weasel, GAZ 69, GAZ 67, KDF 82, KDF 166, ARO 431, UAZ-469, Halftrack M3A1. V dnešní době rozšiřujeme naši nabídku také o autentické repliky náhradních dílů na vozy značky Jeep. Přijďte nás navštívit do naší dílny ve Znojmě, nebo navštivte pro více informací naše webové stránky.


Autodíly, náhradní díly na motorová vozidla, prodej autopříslušenství

Autodíly, náhradní díly na motorová vozidla, prodej autopříslušenství

Chcete vylepšit či opravit své auto? Potřebujete k tomu nové díly a doplňky? Tak neváhejte a přijďte do naší prodejny autodílů a příslušenství společnosti Autoservis Jiří Voda, kterou naleznete v obci Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří. Zaměřujeme se na prodej náhradních dílů a autopříslušenství na motorová vozidla. Z našeho sortimentu si můžete zakoupit karosářské díly, brzdy, destičky, tlumiče, ložiska, kotouče, ramena, palivové hadice, těsnění, autožárovky, stěrače, autobaterie, díly autoklimatizace, filtry. Dále nabízíme autokosmetiku, doplňky, oleje, maziva a provozní kapaliny.


Autobazar, autoopravna a autovrakoviště - specialisté především na auta značek Citroën, Peugeot a Renault

Autobazar, autoopravna a autovrakoviště - specialisté především na auta značek Citroën, Peugeot a Renault

Společnost AUTOKOMPLEX R+T Opava s.r.o. se specializuje především na francouzské vozy, ale zajistí Vám servisní služby všech typů automobilů. AUTOKOMPLEX R+T Opava s.r.o. nabízí tyto služby: Autobazar, prodej: - ojeté automobily, vozy - havarovaná vozidla - dovoz vozidel ze zahraničí - Francie - značky Citroën, Peugeot, Renault - vykupujeme auta za hotové - prodáváme vozidla na leasing a splátky. Autovrakoviště: - prodej a výkup náhradních dílů, autodílů. Pokud se dostanete do situace, kdy se Vám pokazí auto a nebudete se mít na koho obrátit, naše non-stop odtahová služba Vám kdykoliv pomůže.


Kvalitní autorádia s příslušenstvím - digitální příjímáče médií

Kvalitní autorádia s příslušenstvím - digitální příjímáče médií

Dopřejte si kvalitní poslech i za volantem! Naše digitální přijímače medií jsou lepší než kdy předtím. Navštivte firmu EAS Opava s.r.o., která pro vás má kvalitní autorádia s veškerým příslušenstvím. Naše digitalní média Vám umožní maximální využití Vašeho iPhone 3G a iPodu a rovněž přehrávání hudby z USB disku. To není zdaleka vše navíc umožňují rozšíření o Parrot Bluetooth a IMPRINT. Pořiďte si do auta naše autorádio a využijte snadného ovládání a možnosti čistého zvuku. V nabídce máme tyto autorádia: - bez mechaniky - s CD - s DVD - audio procesory - adaptéry pro autorádia - příslušenství. Máme také autorádia, která využívají nejnovějšího grafického rozhraní Alpine a nabídnou vám vše, co si jen můžete přát. Rychlé nalezení hudby usnadňují velké obrazovky dotykového ovládání s pokročilou grafikou. Díky abecednímu vyhledávání můžete získat i rychlejší přístup. Díky naší mobilní mediální stanice se stane Váš vůz centrem zábavy a informací. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na Vás.


Prodáváme originální náhradní díly pro automobily značky ŠKODA

Prodáváme originální náhradní díly pro automobily značky ŠKODA

Jste nezávislým opravcem vozidel značky ŠKODA v okolí Třebíče? Již nechcete nadále používat neoriginální náhradní díly, ale zároveň nechcete utratit spoustu peněz za díly originální? Máme pro Vás řešení! Autorizovaný prodejce a dealer vozidel ŠKODA v Třebíči – Autosalon F3K, Vám poskytne poradenství ohledně nákupu náhradních dílů vozů ŠKODA. ŠKODA Auto vyvinulo speciální program NORA pro prodej originálních náhradních dílů, který zákazníkům poskytuje prodej autodílů za výhodné ceny. Mezi další výhody, které souvisí s nákupem náhradních dílů pro vozidla ŠKODA u servisního partnera ŠKODA- Autosalonu F3K, patří: - možnost online objednání - rychlé dodání - široký sortiment náhradních dílů - technické poradenství a podpora a další