Poptávám opravu plynového ohřívače vody

Poptávám opravu plynového ohřívače vody

Poptávám opravu plynového ohřívače vody Ariston, hledám firmu v Havlíčkově Brodě a okolí. Brožová
Poptávka byla vložena dne:
13.12.2017 07:43

Platnost poptávky:
13.01.2018 07:21

Kontaktní osoba:
Jarmila Brožová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 663 733

Okres:
Havlíčkův Brod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plynaři, servis, revize či oprava plynového kotle pro Třebíč, Velké Meziříčí, Jihlava

Plynaři, servis, revize či oprava plynového kotle pro Třebíč, Velké Meziříčí, Jihlava

Sháníte firmu na kompletní dodávku či rekonstrukci rozvodů plynu? Pak jste našli správně firmu K-TOP, s.r.o. Třebíč. Od plynoměru až po spotřebiče uděláme kompletní zakázku na klíč. Popř. revize, oprava. V bytech, bytových domech, rodinných a panelových domech i v celých areálech a to v ocelovém, měděném a plastovém potrubí. Dále dodávku a montáž plynové horkovzdušné jednotky do haly, skladů a dílen. Provádíme připojování a výměny plynových spotřebičů - kotle, sporáky, topidla, ohřívače, výměny starých sporáků za nové včetně dopravy nového a odvezení starého. Servis plynových spotřebičů do 50 kW – DAKON, THERM, PROTHERM, ARISTON, KARMA, QUANTUM, MORA, VIESSMANN, ACV. Bližší informace naleznete na našich webových stránkách.


Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Na odborné montáže kotlů na tuhá a pevná paliva do rodinných domů či objektů občanské vybavenosti se specializuje firma Jan Carbol, která má dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti technických zařízení budov. Snahou firmy Jan Carbol je aktivní a individuální přístup ke každému zákazníkovi s cílem jeho maximální spokojenosti s poskytovanými výrobky i službami. Veškeré práce firma Jan Carbol provádí téměř v celém Moravskoslezském kraji, převážně v regionech Frýdek Místek, Třinec, Nový Jičín a Karviná.


Návrh a stavba kotelny Žatec – bezpečné prostředí

Návrh a stavba kotelny Žatec – bezpečné prostředí

S návrhem a stavbou kotelny Vám poradí Antonín Pech. Chcete si koupit kotel a nevíte, zda máte bezpečné prostory pro jeho instalaci? Jedná se o dost ožehavé téma, tak proto je lepší si pozvat odborníka, který se Vám na místnost pro kotel podívá, buď Vám místnost zrekonstruuje, nebo přestaví úplně a dále Vám poradí i s tím jaký kotel si pro Vaši domácnost máte vybrat. Pan Antonín Pech se nesoustředí pouze na výstavbu kotelen pro jednotlivce, ale návrh a realizaci může, poskytnou i většímu činžovnímu domu. Tak neváhejte a obraťte se na odborníka v oboru kotlů pana Antonína Pecha z Žatce.


Koupelnové panely Campaver s ventilací a akumulací tepla ze skla

Koupelnové panely Campaver s ventilací a akumulací tepla ze skla

Hledáte spolehlivé a přitom designové topení do vaší koupelny? Firma SEFEN, spol. s r.o. právě pro Vás nabízí designový skleněný koupelnový sálavý panel Campaver, který je nejen elegantní, ale také komfortní s ventilací a akumulací tepla. Proč právě koupelnové topidlo Campaver? Výhody: - rychlý a stejnoměrný ohřev - dokonalý sálavý skleněný povrch - elegantně umístěná ventilace pro sušení ručníků - protiprachový filtr pro bezvadnou hygienu - bezpečná údržba - snadný přístup k zadní části, díky kloubům a otáčení topidla - snadná, rychlá a spolehlivá instalace - ergonomický a snadno přístupný regulátor tepla Kromě těchto výhod nabízíme i různá barevná provedení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Elektrické podlahové vytápění, topení, topné kabely Ditra Heat

Elektrické podlahové vytápění, topení, topné kabely Ditra Heat

Představujeme vám tuto novinku v oblasti elektrického podlahové vytápění - topné kabely Schlüter-DITRA-HEAT-E. Ty se používají všude tam, kde chceme dosáhnout cíleného a rychlého ohřevu podlahové plochy. Systém pro elektrické temperování podlahy Schlüter-DITRA-HEAT-E svým uživatelům přináší hned několik výhod. Na rozdíl od konvenčních systémů se tyto topné kabely ukládají do separační rohože, což umožňuje provádět pokládku i na kritické podklady a vytápět takové podlahové krytiny, jako je keramická dlažba a přírodní kámen. Extrémně nízká konstrukční výška umožňuje dodatečnou instalaci, je tedy ideální pro rekonstrukce i sanace. Elektrická podlahová topení mají dlouhou životnost, nedochází k jejich opotřebení a spolu s nízkými investičními i vedlejšími náklady jsou tak cenově výhodnou, efektivní a rychlou cestou, jak mít ve svém domově vždy příjemnou teplotu. Pokud Vás naše nabídka zaujala, jsme pro Vás k dispozici na pobočkách v Ostravě, Olomouci, Brně i Praze.


Odpadní systémy – velkoobchod a  maloobchod

Odpadní systémy – velkoobchod a maloobchod

Naše firma nabízí veškerý potřebný materiál pro instalatérství, topenářství a plynárenství. Pokud sháníte nové podlahové topení, náhradní plynové trubky nebo topenářský materiál, u nás si okamžitě vyberete. Náš ochotný personál ví o sortimentu vše a ochotně Vám se vším poradí. Odpadní systémy a jiný další instalatérský materiál – vše na jednom místě! MATEP s.r.o. Hradec Králové Vyhovíme potřebám jednotlivců i velkých firem, k dispozici je vám proto náš maloobchod, ale i velkoobchod s perfektně vybavenými sklady.