Palivové dřevo, Rakousko

Palivové dřevo, Rakousko

Máme zájem o koupi 6 m3 palivového dřeva. Bydlíme v Tallesbrunn, Rakousko.
Prosíme o brzkou odpověď.
Tisíceré díky
Marek Karin

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren!

Verkaufen sie noch Brennholz? Wir sind in Tallesbrunn zu Hause (Österreich, bei Gänserndorf) und würden wieder 6 m3 Brennholz benötigen.

Ich ersuche um baldigste Rückantwort.
Vielen Dank
Fr. Marek Karin
Poptávka byla vložena dne:
14.12.2017 09:16

Platnost poptávky:
14.03.2018 08:59

Kontaktní osoba:
Marek Karin


Telefon:
+436 642 800 869

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej palivového štípaného dříví, briket a dřeva v pytlích

Prodej palivového štípaného dříví, briket a dřeva v pytlích

Sháníte-li v oblasti Rosic prodejce briket, pytlovaného dřeva či štípaného palivového dříví, pak se neváhejte obrátit na nás! Naše firma prodává velmi vysoce kvalitní černé i hnědě uhlí, brikety, koks, kovářské uhlí, štípané palivové dříví a dřevo v pytlích již od roku 1991. Uhlí je těžené u nás v České republice. Brikety jsou z hnědého uhlí a jsou vyráběny v Německu-vhodné pro běžné topení v klasických kotlích. Palivové štípané dříví dovážíme od spolupracující společnosti-pro topení v krbech a krbových kamnech. Dřevo v pytlích-tvrdé dříví pro topení v krbu, k zatápění či uzení. Pro více informací navštivte naše www stránky.


Palivové dřevo Mladá Boleslav – dobře vyschlé a nařezané za příznivé ceny

Palivové dřevo Mladá Boleslav – dobře vyschlé a nařezané za příznivé ceny

Sháníte spolehlivého dodavatele kvalitního palivového dřeva pro vytápění Vašeho domu nebo pro příležitostné zatopení v krbu? Lesy Mladá Boleslav, a.s. nabízí prodej palivového dřeva za výhodné ceny. Naše palivové dříví je kvalitní, dobře vyschlé a nařezané a připravené k použití. Nabízíme kuláče délky 2 až 4 metry nebo štípané dříví do 50 cm, břízu, dub, buk, akát, smrk, borovice, topol nebo lípu. Palivové dříví za dobrou cenu s možností darování ve formě dárkového poukazu seženete u Lesy Mladá Boleslav, a.s.


Ekologické podpalovače z dřevité vlny pro rychlé zapálení grilu, krbu, kamen, česká výroba

Ekologické podpalovače z dřevité vlny pro rychlé zapálení grilu, krbu, kamen, česká výroba

Shromažďujete noviny, abyste měli čím podpálit dřevo ve Vašem krbu? Podpalovače - Ekowood Ing. Jan Hering, výroba dřevité vlny je energická firma se sídlem v Česticích, která se specializuje na ryze českou výrobu ekologických podpalovačů, jež vyrábíme z čistě přírodních materiálů. Hlavní surovinou našich podpalovačů je dřevitá vlna, kterou si sami hoblujeme, a která vydrží hořet až 12 minut, přičemž už nemusíte používat žádné noviny ani benzín. Jedná se o ideální řešení jak rychle zapálit dřevo ve Vašem grilu, krbu či kamnech a přitom se chovat ekologicky. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou podpalovačů a v současnosti dodáváme naše produkty nejen po České republice, ale exportujeme i do zahraničí.


Palivové dřevo, prodej, dodávka, dřeviny buku, dubu, habru, břízy, smrku, borovice Moravské Budějovice

Palivové dřevo, prodej, dodávka, dřeviny buku, dubu, habru, břízy, smrku, borovice Moravské Budějovice

Sháníte-li firmu, která prodává kvalitní palivové dřevo, pak se neváhejte obrátit na nás. Naše firma BOŠ spol. s r.o., přímo prodává a dodává palivové dřevo. Naše společnost dále provozuje dopravu. Zařídíme Vám přistavení kontejnerů a dovoz i odvoz materiálů, ať už se jedná o řezivo, písek či štěrk. Palivové dřevo je na výběr tvrdé listnaté i měkké jehličnaté. Dodáváme dřeviny buku, habru, dubu, břízy, smrku, borovice i modřínu. Dřevo lze dodat krácené i štípané o různých délkách. Záleží na přání zákazníka. Objednejte si u nás palivové dřevo, těšíme se na spolupráci. Působíme nejčastěji v oblasti měst Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou a okolí. Víc informací na webových stránkách.


Prodej kvalitního palivového dřeva z měkkých i tvrdých dřevin

Prodej kvalitního palivového dřeva z měkkých i tvrdých dřevin

Pokud sháníte kvalitní palivové dřevo o okolí Znojma a Moravských Budějovic, pak se obraťte na společnost BOŠ spol. s.r.o. Prodáváme kvalitní palivové dříví z tvrdých listnatých dřevin jako buk, dub a habr, a z měkkých jehličnatých dřevin jako smrk, borovice a modřín. Dřevo jehličnatých stromů díky svému složení hoří rychleji, tvrdé listnaté dřevo naopak zase pomaleji. Dřevo je ekologické palivo – jeho topením šetříte životní prostředí. Dřevo dodáváme krácené i štípané a vybrat si můžete z několika délek a to: 25cm, 33cm, 50cm a 100cm. Nechte veškerou práci na nás a nechte si dovézt kvalitní dřevo až k Vám domů!


Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva Vysočina

Chcete si udělat zásoby palivového dřeva? Naše firma WOOD RAKUŠAN vyrábí a prodává palivové dřevo měkké a tvrdé v délkách 25, 30, 33, 40, 45 a 50cm(popřípadě 1m). Z měkkého palivového dřeva nabízíme smrk a borovice, z tvrdého pak buk, dub, břízu, jasan a akát. Palivové dřevo prodáváme jako volně sypané(tj. krychle o straně 1m, kam je dřevo volně nasypané). = 1 PRMs(jeden prostorový metr sypaný) Palivového dřevo o délce 1m prodáváme jako skládaný metr(tj. krychle o straně 1m vyskládána metrovými poleny). = 1 PRMr(jeden prostorový metr rovnaný). Při odběru 8 PRMs je doprava do 20 km zdarma (za další kilometr navíc účtujeme 17 Kč), při odběru menšího množství se účtuje 17kč/km. Naše produkty jsou dostupny zákazníkům nejen z kraje Vysočina, ale i z kraje Jihomoravského. Kompletní nabídku truhlářského řeziva a ceník paliv naleznete na webových stránkách.