Rekonstrukce odborných učeben ZŠ a MŠ Borovského, ZŠ a MŠ Cihelní a ZŠ a MŠ Školská v Karviné

Rekonstrukce odborných učeben ZŠ a MŠ Borovského, ZŠ a MŠ Cihelní a ZŠ a MŠ Školská v Karviné

Předmětem plnění této veřejné zakázky je vybavení odborných učeben tří základních a mateřských škol v Karviné.
1. část veřejné zakázky: „Nábytek“
2. část veřejné zakázky: „Školní pomůcky“
3. část veřejné zakázky: „IT vybavení, konektivita“
Veřejná zakázka vložena:
11.12.2017 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
STATUTÁRNÍ MĚSTO KARVINÁ

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 051 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
STATUTÁRNÍ MĚSTO KARVINÁ

Zadavatel IČ:
00297534

Zadavatel ulice:
Fryštátská 72/1

Zadavatel PSČ:
733 24

Zadavatel obec:
Karviná - Fryštát

Kontaktní osoba:
Seller Moravia, s.r.o., Miroslav Švancar, Česká 1108/18, 702 00 Ostrava

Zadavatel telefon:
+420 773 909 080


Zadavatel web:
http://www.karvina.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39000000-2
Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení interiéru MŠ, školních zařízení, družiny - výroba dětské stoly, židle, lehátka

Vybavení interiéru MŠ, školních zařízení, družiny - výroba dětské stoly, židle, lehátka

Kvalitní vybavení interiéru školních zařízení a mateřských škol dodává firma Dřevovýroba Kaštánek. Firma se na vybavení interiéru MŠ, družiny či školy specializuje již od r.1990. Pokud tedy hledáte dodavatele, který poskytuje komplexní služby od návrhu, přes výrobu nábytku a montáže včetně pozáručního servisu, obraťte se na nás. Výroba je zaměřena na dětské stoly, židle, lehátka, dodáme kompletní nábytkové sestavy, vybavení ložnice či šatny na míru. Na základě Vašich přestav a dispozic daného prostoru vytvoříme optimální návrh a zpracujeme zdarma cenovou nabídku. Naše výrobky mají dlouhou životnost. Pracujeme pouze z kvalitními materiály, nábytek je převážně z bukového lamina a opatřený je hranou ABS. Kontaktujte nás telefonicky, nebo nás navštivte osobně na provozovně: - Zlechovská 2007, Staré Město u Uherského Hradiště.


Prodej, pronájem kancelářské techniky, kopírovací stroje

Prodej, pronájem kancelářské techniky, kopírovací stroje

Hledáte kvalitní, spolehlivou a multifunkční kopírku? Profesionální tým firmy SHARP CENTRUM vám rád a ochotně pomůže s výběrem kancelářské techniky. Prodej, pronájem, servis: - multifunkční kopírky A4, A3 - barevné multifunkční kopírky A3 - dokumentové systémy A3 - kopírovací stroje - tiskárny - skenery - faxy - projekční technika. Jsme nejlepší prodejci značky SHARP v Moravskoslezském kraji.


Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Povaluje se Vám po kanceláři množství nezařazených šanonů? Ztrácíte přehled, ve kterém šanonu je dokument, který právě hledáte? Potřebujete archivovat nepoužívané šanony? Kancelářské regály od společnosti Enprag s.r.o. z Prahy splní veškeré nároky na přehledné uspořádání jakéhokoliv množství šanonů. Regály jsou svými rozměry uzpůsobeny k přehlednému a jednoduchému skladování šanonů, mají vysokou nosnost, jsou snadno a rychle smontovatelné a variabilní. Kancelářské regály mohou být klasické stacionární, posuvné nebo mobilní s dvojnásobnou kapacitou dodávané v atraktivních barvách pro sladění s interiérem. Vyberte si i Vy kancelářské regály u společnosti Enprag s.r.o.


Prodej, pronájem i servis kancelářské techniky-tiskárny, kopírky, faxy

Prodej, pronájem i servis kancelářské techniky-tiskárny, kopírky, faxy

Sháníte-li prodejce kancelářské techniky jako jsou tiskárny, kopírky nebo multifunkční zařízení či jejich pronájem, pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Laserové barevné i černobílé tiskárny disponují svým ekonomickým provozem, tudíž Vám zcela jistě ušetří náklady při tisku. Jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné pro každého. Kancelářská technika umožňuje úpravu dokumentů pořízených na tiskárně. Zařízení si můžete u nás třeba jen pronajmout. V nabídce máme také dataprojektory značky EPSON a BenQ, skartovačky aj. Působíme v oblasti Brna, Brna-venkova, ale i Vysočiny.


Kopírka, tiskárna, multifunkční zařízení pro fakturantky - tiskárny Xerox

Kopírka, tiskárna, multifunkční zařízení pro fakturantky - tiskárny Xerox

Potřebujete pro svou fakturantku ve firmě pořídit novou kopírku či tiskárnu? Pak se zastavte v naší společnosti SPIN SERVIS s.r.o. v Brně, kde Vám s výběrem rádi pomůžeme. Protože faktury se zpracovávají oběma směry – tedy vydané faktury potřebujeme tisknou a odeslat, přijaté faktury potřebujeme naskenovat a zaúčtovat máme pro Vás řešení. Multifunkční tiskárny jsou nejen úsporné na provoz, ale také jsou automaticky vybeveny oboustranným tiskem. Nechcete nebo zatím nemůžete investovat do tiskáren? Nevadí i zde máme řešení. Tiskárny si u nás můžete i pronajmout. Navštivte naši kamennou prodejnu, kterou najdete v Brně, nebo nás kontaktuje pomocí emailové adresy a my Vám pomůžeme navrhnout ideální tiskové řešení pro Vaší firmu.


Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Bolí Vás nebo Vaše zaměstnance záda z celodenního sezení u pracovního stolu? Pracujete u počítače například v dílně, kde často odbíháte a u počítače z větší části při práci stojíte? Neničte si již déle svá záda, řešením jsou nové výškově nastavitelné stoly ALNAK® společnosti TechnoBank, s.r.o. z Prahy. Výškově nastavitelné stoly ALNAK® jsou vybaveny elektronickým ovládáním pro snadnou a rychlou změnu výšky pracovní desky a tím umožní práci jak vsedě, tak i vestoje bez hrbení. Tato ergonomická pracoviště se přizpůsobí každé situaci a každé postavě, ať vysoké nebo malé. Přesvědčte se i Vy o výhodách pracovních stolů ALNAK® s nastavitelnou výškou pracovní desky od společnosti TechnoBank, s.r.o.