Poptávám nosnice

Poptávám nosnice

Koupím nosnice.
Poptávka byla vložena dne:
11.12.2017 10:24

Platnost poptávky:
11.01.2018 08:14

Kontaktní osoba:
adela čermakova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 160 623

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

AGRODRUŽSTVO KLAS Křičeň, Pardubice Naše zemědělská výroba se zaměřuje na produkci mléka, chov skotu a chov prasat. Chováme holštýnské plemeno skotu, které je prošlechtěno na vysokou mléčnou užitkovost a je tedy hlavním tržním produktem v živočišné výrobě. Dále se zabýváme chovem skotu bez tržní produkce mléka, plemene charolais. Masný skot chováme celoročně pastevním způsobem s přirozenou plemenitbou.  V chovu prasat provádíme uzavřený obrat stáda. Prasata chováme ve stáji v Dolanech. Máme dva provozy rozdělené na porodna a výkrm. Hlavním odběratelem vykrmených prasat jsou jatka Sloupnice.


Rostlinné a živočišné výrobky - pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, chov krav

Rostlinné a živočišné výrobky - pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, chov krav

Společnost ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice podniká v zemědělské prvovýrobě a zaměřuje se na rostlinnou a živočišnou výrobu, kde nabízí pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky a specializuje se na chov krav. V rostlinné výrobě hospodaříme na 2.600 ha zemědělské půdy. Zaměřujeme se na pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, vojtěšky pro živočišnou výrobu, kukuřice na siláž a kukuřice na zrno. V živočišné výrobě se specializujeme na chov krav s mléčnou produkcí. Kravské stádo čítá 500 kusů skotu. Stabilitu chovu skotu v našem podniku jsme podpořili stavbou zemědělské bioplynové stanice, jejíž hlavní vstupní surovinou je chlévská mrva. Chov krav vidíme do budoucna jako stabilizující prvek naší výroby. Pracovníci rostlinné výroby poskytují služby mechanizačními prostředky i pro okolní farmáře. Naše středisko zajišťuje také skladování a logistiku rostlinných surovin (léčivé rostliny) pro společnost Teva Industries s.r.o. Hlavní činnosti společnosti je rostlinná výroba, která je zaměřená na pěstování: - obilovin - řepky olejné - cukrovky - máku - vojtěšky pro živočišnou výrobu - kukuřice na siláž a zrno. Protože my rozumíme zemědělství!


Zemědělské práce Domažlice

Zemědělské práce Domažlice

Zemědělské práce v rostlinné i živočišné výrobě provozuje Zemědělské obchodní družstvo Mrákov nedaleko Domažlic na více než 2 470 ha zemědělské půdy. K efektivnímu chodu celého družstva přispívá propojení zemědělských prací v podobě pěstování řepky, pšenice a ječmene ozimého, ječmene jarního, máku a kukuřice, v čehož velkou část využíváme jako krmivo pro chov skotu. Jsme chovateli dvou stád holštýnského skotu o celkovém počtu kolem 900 dojných krav s telaty, dále jalovice a hovězí žír. Hlavním zaměřením naší živočišné výroby je tak produkce mléka.


Rostlinná a živočišná výroba, chov a velkovýrobna vepřů, jatka

Rostlinná a živočišná výroba, chov a velkovýrobna vepřů, jatka

Zemědělské družstvo Vícov naleznete na Hané v okrese Prostějov. Naše družstvo má více odvětví a poboček. Nejvíce produktivní obor činnosti je rostlinná výroba, živočišná výroba a s ní spojené řeznictví a uzenářství. U rostlinné výroby šetrně obhospodařujeme 900 ha vysoce úrodné půdy, kde pěstujeme potravinářskou pšenici, sladovnický ječmen, řepku, mák i hořčici. V živočišné výrobě se zaměřujeme na chov jatečních a plemenných prasat. Velká část vepřů se poráží a zpracovává na našich jatkách. Další zpracování masa probíhá v certifikovaném řeznictví a uzenářství v Lešanech. Naše mnohaleté zkušenosti zaručují stálost a kvalitu výroby.


Rostlinná a živočišná výroba, chov hovězího dobytka, produkce mléka a výroba medu

Rostlinná a živočišná výroba, chov hovězího dobytka, produkce mléka a výroba medu

Hledáte spolehlivého dodavatele polních plodin? AGRO ŽLUNICE, a.s. je firma se sídlem ve Žlunicích, která se již téměř dvacet let aktivně zabývá rostlinnou a živočišnou výrobou a ovocnářstvím. Zaměřujeme se primárně na pěstování polních plodin, především pšenice ozimé, řepky, cukrovky a pěstování pícnin pro krmné účely hospodářských zvířat. Dále se specializujeme na výrobu mléka a hovězího masa, u kterého si navíc zajišťujeme vlastní odchov telat, jalovic a býků. Poslední naší činností je produkce jablek a švestek nejrůznějších odrůd, jejichž součástí je několik včelstev, a tedy i výroba medu. AGRO ŽLUNICE, a.s., kvalitní produkty plné vitamínů a zdraví prospěšných látek.


Brambory na uskladnění od soukromého zemědělce, chov telat a skotu

Brambory na uskladnění od soukromého zemědělce, chov telat a skotu

Chcete jíst kvalitní brambory? Nejlépe je koupíte u spolehlivého soukromého zemědělce. Farma pana Františka Šimeka, soukromého pěstitele z Náchoda, nabízí k prodeji brambory, brambory na uskladnění či loupané pro maloodběratele i velkoodběratele. Dále poskytujeme obiloviny, pšenici, žito a seno. K našim službám náleží i doprava produktů. Zabýváme se jak rostlinou tak i živočišnou výrobou a to především chovem skotu, telat, které taktéž nabízíme k prodeji. Mnohaleté zkušenosti v daném oboru a spokojení zákazníci hovoří za kvalitu zemědělské výroby. Neváhejte a přijďte se přesvědčit sami.