Prístavba výťahu a vrátnice k budove A

Prístavba výťahu a vrátnice k budove A

Zámerom investora je demontáž jestvujúcej vrátnice a následne výstavba nových objektov, t.j. prístavba vrátnice a prístavba výťahu k jestvujúcej budove A CSS LIPA. Objekty výťahu a vrátnice sú murované. Strechy sa navrhujú ploché. Objekty budú napojené na jestvujúce inžinierske siete z budovy A (el. energiu, vodovod a kanalizáciu).

Podrobný rozsah prác je definovaný projektovou dokumentáciou a výkazom výmer, ktoré tvoria súčasť súťažných
podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
07.12.2017 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trenčiansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.02.2018 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trenčiansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
36126624

Kontaktní osoba:
PhDr. Matúš Džuppa

Zadavatel telefon:
+421 904 281 818


Zadavatel web:
http://www.tsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Stavební a zednické práce, výstavba bytových i nebytových prostor

Hledáte-li na Třebíčsku firmu, která zajistí výstavbu bytových i nebytových prostor či jiné stavební a zednické práce třeba při rekonstrukci, neváhejte a obraťte se na naši společnost! Naše společnost se zabývá stavebnictvím, výstavbou rodinných domů na klíč, rekonstrukcemi, betonářskými, zednickými pracemi, bytovou, průmyslovou a občanskou výstavbou, tesařstvím, pokrývačskými pracemi ad. Zajistíme výstavbu jakéhokoli bytového i nebytového prostoru, stačí nám jen sdělit Vaše požadavky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky!


Montážní plošiny - přídavné zařízení pro práci ve výškách na vysokozdvižné vozíky (VZV)

Montážní plošiny - přídavné zařízení pro práci ve výškách na vysokozdvižné vozíky (VZV)

Potřebujete montážní pracovní plošiny? V nabídce společnosti ČEMAT trading, spol. s r. o. najdete montážní na vysokozdvižné vozíky. Jedná se o přídavné zařízení pro práci ve výškách pro 1 nebo 2 osoby. V nabídce máme klasické varianty s možností speciálních úprav a doplňků: - na kolečkách - pro ručně vedený vozík - zvýšená - pozinkovaná. Montážní plošinu si můžete vybrat ve variantě pro 1 nebo 2 osoby (rozměry 1200x800mm nebo 1200x1200mm). Ke každému našemu produktu poskytujeme poradenství od našich odborníků a samozřejmě záruční i pozáruční servis. Jsme moderní, flexibilní firma a vše máme v cenově přijatelné relaci. Tak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


Výroba, rekonstrukce a modernizace osobních a nákladních výtahů

Výroba, rekonstrukce a modernizace osobních a nákladních výtahů

Potřebujete si do Vaši firmy nebo do Vašeho domu pořídit výtah? Pak se obraťte na společnost TREBILIFT s.r.o. z Třebíče, která se zaměřuje na výtahy. Ať už budete chtít vyrobit celý výtah nebo provést jeho rekonstrukci či modernizaci společnost TREBILIFT s.r.o. z Třebíče je tu pro Vás. Pomůžeme Vás s projekcí nového výtahy a jeho dodání a montáž. Společnost se zaměřuje na široké spektrum výtahy, jako jsou: - osobní výtahy - nákladní výtahy - požární výtahy - výtahy pro osoby se sníženou pohyblivostí Naše společnost poskytuje rovněž poprodejní servis a revize výtahů. Pro více informací a dotazy se neváhejte obrátit na naše kvalifikované pracovníky, kteří Vám rádi poradí a pomohou. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Jeřábnické práce s obsluhou - autojeřáby ČKD Tatra, Liaz

Jeřábnické práce s obsluhou - autojeřáby ČKD Tatra, Liaz

Autojeřáby ČKD Tatra, Liaz si můžete pronajmout od společnosti AUTOJEŘÁBY BLAHA. Manipulační jeřábnické práce provádí především v regionu Zlínský kraj, Hodonín, Jihomoravský kraj, přistaví však jeřáby kdekoliv v rámci České republiky. Ohledně podmínek prosím kontaktujte náš dispečink tel.: 776090019. Obsluha jeřábu zajistí manipulační práce s těžkými břemeny, nakládání, překládání, vyložení materiálu apod. Autojeřáby ČKD: - Tatra 815 AD28 - Liaz AD14. Je možný krátkodobý i dlouhodobý pronájem.


Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou schopností pohybu

Domovní výtahy a plošiny pro rodinné domy k přepravě osob s omezenou schopností pohybu

Máte rodinný dům, do kterého byste potřebovali výtah či plošinu k přepravě osob s omezenou schopností pohybu a orientace? Obraťte se ostravskou společnost CENOK - výtahy, a.s. a budete mít jistotu bezporuchového provozu. Jsme odborníci ve svém oboru a každému zákazníkovi poskytujeme individuální řešení šité přímo na míru. Postaráme se Vám o komplexní řešení výtahu včetně projekce a poradenství. Spolupracujeme s dodavateli, kteří patří mezi špičkové výrobce výtahových komponentů, proto ručíme za maximální bezpečnost našich výtahů. Své zakázky realizujeme především v Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji, ale pokud jste i z jiného koutu republiky, rádi za Vámi přijedeme!


Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Potřebujete zajistit revizi, rychlý servis nebo montáž jeřábu či kladkostroje? Obraťte se na firmu GIGA montáže, s.r.o., která pro Vás zrealizuje tyto služby. Naše služby realizujeme pro jeřáby: - portálové, - poloportálové, - konzolové, - sloupové otočné, - pojízdné konzolové. Obrátit se na nás můžete také se servisem i montáží kladkostrojů, zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí a dalších průmyslových strojů. Přesvědčte se o rychlosti a kvalitě našich služeb i vy!