Podkovářské služby na rok 2018-2019 - hřebčín Kladruby nad Labem

Podkovářské služby na rok 2018-2019 - hřebčín Kladruby nad Labem

Předmětem rámcové smlouvy uzavřené na základě tohoto řízení jsou podkovářské služby pro středisko Kladruby nad Labem.
Veřejná zakázka vložena:
04.12.2017 11:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 166 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národní hřebčín Kladruby nad Labem, státní příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
72048972

Zadavatel ulice:
Kladruby nad Labem 1

Zadavatel PSČ:
533 14

Zadavatel obec:
Kladruby nad Labem

Kontaktní osoba:
Lenka Suchánková


Zadavatel web:
http://www.nhkladruby.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Umělecké kovářství, zakázková i sériová kovovýroba, originální ploty, mříže a brány

Umělecké kovářství, zakázková i sériová kovovýroba, originální ploty, mříže a brány

Hledáte špičkového uměleckého kováře, který by Vám zpracoval výrobek přímo na míru? Kovářství Petr Andrýsek je úspěšná firma z Žeranovic u Kroměříže, jejíž hlavní činnost spočívá v uměleckém kovářství. Zaměřujeme se jak na sériovou, tak zakázkovou kovovýrobu, kdy vyrobíme produkt přímo na míru Vašim představám. V současnosti vyrábíme zejména brány, ploty, mříže, dále krbové nářadí, balkony, vývěsní štíty, bytové doplňky, ale rádi zhotovíme i složitější výrobky dle Vašeho konkrétního návrhu. Naše produkty si také můžete pořídit v některých z obchodů zaměřujících se na zahradní a stavební materiál, tedy v železářství, stavebninách či zahrádkářských potřebách.


Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba

Kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, zábradlí - ruční kovářská výroba

V kovářství ZAMKOV UH s.r.o. vyrábíme na zakázku mnoho typů kovářských výrobků - kované brány, ploty, mříže do oken a dveří, schodišťové zábradlí. Ruční kovářská výroba umožňuje vyrábět výrobky propracované v každém detailu. Používáme při výrobě kvalitní kovářské nářadí a materiály - ocel, nerez, litinu i barevné kovy. Součástí naší práce je i ruční kreslení návrhů. Kovářská výroba: - kované brány, branky, ploty - kované mříže na okna i dveře - schodišťové zábradlí. Působíme převážně v lokalitě Zlínský kraj, Morava.


Zápustkové výkovky, zápustková kovárna

Zápustkové výkovky, zápustková kovárna

Naše firma STAKO Červený Kostelec s.r.o. zápustková kovárna se specializuje především na výrobu zakázkových zápustkových výkovků z různých tříd oceli a to včetně nerezů. Procesy tepelného zpracování zahrnují tyto fáze: žíhání normalizační, na měkko, a žíhání ke snížení pnutí. Zajišťujeme kompletní třískové i beztřískové obrábění, chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování aj.), zajišťujeme včetně nedestruktivních zkoušek s možností vystavení chemických a mechanických analýz. Kovárna: - zápustková kovárna - výkovek, výkovky, zápustkových výkovek - zápustkové výkovky do 8 kg - výroba a prodej stahováků.


Umělecké kovářství - kované bytové doplňky do interiéru, krbové nářadí

Umělecké kovářství - kované bytové doplňky do interiéru, krbové nářadí

Propojením oboru tradičního a uměleckého kovářství vznikají originální kované prvky. Firma ZAMKOV UH z regionu Zlínský kraj vyrábí různé kované bytové doplňky, krbové nářadí, kovaný nábytek a další výrobky do interiéru. V oboru umělecké kovářství máme bohaté zkušenosti. Pracujeme s kvalitním kovářským nářadím a kvalitními materiály - ocel, nerez, litina, mosaz a měď a další. Naše výrobky jsou propracované v každém detailu. Součástí služeb je ruční kreslení návrhů. Výroba je převážně ruční. Zajistíme i dopravu na místo a vlastní montáž. Bytové doplňky: - kovaný nábytek - kovaná křesla, sedačky - kované svícny, kliky, mísy, držáky na ubrousky, paravány - další kované výrobky do interiéru. Krbové doplňky: - krbové nářadí, rošty, koše na dřevo - krbová kamna. Vybavení pro restaurace, obchody: - kované stoly, židle, policové systémy, pulty, bary, kliky ... - vývěsní štíty, nápisy, znaky.


Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Ohýbání materiálů - strojní zakružování profilů, plechů a trubek

Zakružování je ohýbání materiálu, při kterém stáčíme různé profilové materiály do tvaru kruhů, oblouků a spirál. Takto vyrábíme různé trouby či kuželové výrobky. Společnost Roman Mička, se sídlem v Opavě - Zlatníkách nabízí strojní ohýbání materiálu jako jsou plechy, trubky a různé profily. Zakružování plechů provádíme na kvalitních strojích. Strojní zakružování na rozdíl od ručního zvyšuje kvalitu a produktivitu práce. Všechny výrobky jsou realizovány podle našich návrhů nebo podle specifických přání klientů. Především jsme zaměření na zakázkovou výrobu pro vybavení interiéru a exteriéru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi vám se vším poradíme. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Kovářské práce Plzeň - kování, kalení, popouštění a žíhání nářadí

Kovářské práce Plzeň - kování, kalení, popouštění a žíhání nářadí

V nabídce služeb naší společnosti najdete: - Opravu nářadí (sekáče, kladiva, paličky, svěrky, krumpáče, klínky a mnoho dalšího) - Výroba dle požadavků kováním (mříže k oknům, rošty a nářadí, ozdobné skopy) V případě potřeby je možné zajistit také odvoz poškozeného nářadí, jeho následnou opravu a pozdější doručení zpátky majiteli. Jako materiálové úpravy se používá kalení, popouštění a žíhání. Veškeré kovářské práce jsou včetně broušení, což jistě ušetří další starosti. V případě zájmu o služby můžete volat na telefonní čísla 605 855 067 nebo 378 132 438.