Výroba hliníkové kopule, CZ

Výroba hliníkové kopule, CZ

Hledám výrobní společnost pro výrobu velké kopule. Materiálem je hliníkový válec o průměru 4400 mm a tloušťce 115 mm. Bude muset být zatlačen do tvaru kopule a pak mechanicky opracován až do vysoké tolerance.

Máte-li nějaké informace týkající se společnosti v České republice, která má schopnost vyrábět takový díl, rád ji obdržím.
Předem děkuji.
S pozdravem

Yannick Schneider

Původní znění:
Inquiry
Hello,

I am looking for a manufacturing company for the production of a large dome. The stock material is an aluminium cylinder with a diameter of 4400 mm and a thickness of 115 mm. It would have to be pressed into the shape of a dome and then machined to a high tolerance.

If you have any information for me concerning a company in Czech Republic who has the capability to manufacture such a part, I will be happy to receive it.

Thank you in advance.

Best regards

Yannick Schneider
Poptávka byla vložena dne:
12.12.2017 15:16

Platnost poptávky:
12.03.2018 12:01

Kontaktní osoba:
Yannick Schneider

Kontaktní email:

Telefon:
+420 702 127 914

Země:
Czech Republic

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba, čelní převodovky-průmyslové převodovky s vysokou užitnou hodnotou.

Strojírenská výroba, čelní převodovky-průmyslové převodovky s vysokou užitnou hodnotou.

Pokud sháníte průmyslovou čelní převodovku s vysokou užitnou hodnotou, potom neváhejte a obraťte se na TOS ZNOJMO! Jsme tradiční výrobce a dodavatel průmyslových převodovek s novým designem, vysokou užitnou hodnotou a spolehlivostí. Představujeme nové provedení osvědčené řady čelních převodovek typu MTC..A. Nová koncepce integruje převodovou skříň s elektromotorem SIEMENS do jednoho kompaktního celku s vyšší výkonovou hustotou a účinností. Alternativně nabízíme i převodovky všech velikostí v nerezovém provedení. Kompletní nabídku převodovek a jejich parametry nalejdete na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu ve Znojmě.


Brigáda ve světové fabrice se strojírenským zaměřením

Brigáda ve světové fabrice se strojírenským zaměřením

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Přijďte si vyzkoušet, jaké je to pracovat ve firmě Bühler CZ Žamberk. Pohled do zákulisí této firmy vám umožní brigáda, která vás zcela ohromí. Dostanete velkou příležitost zúročit vaše znalosti a dovednosti přímo v praxi a nebo se naučit i něco nového. Brigádníci, kteří v době letních prázdnin přicházejí pracovat do firmy Bühler CZ v Žamberku se mají na co těšit. Účastní se přímo výrobních procesů – odjehlování, práce v řezárně, práce v nástrojárně, CNC obráběcích center a výpočetní technika, montáž a plechová výroba. Pomůžeme vám si odnést jen ty nejhodnotnější zkušenosti do svého nového povolání. Těšíme se na vás Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Výroba ozubených převodů, kol pro převodovky a hřídelí

Výroba ozubených převodů, kol pro převodovky a hřídelí

Hledáte spolehlivou firmu, za jejíž kvalitou stojí tým vysoce kvalifikovaných pracovníků, dlouholetá praxe a především využití moderních technologií? Pak jste na správném místě! Výrobou ozubených převodů se zabývá společnost OMEGA, spol. s r.o. ze Zlína, která se specializuje na kovovýrobu. Jako hlavní náplň Vám společnost OMEGA, spol. s r.o. v rámci svého výrobního programu poskytuje - ozubená kola s přímými zuby - ozubená kola s šikmými zuby - řetězové kola - ozubené věnce - korunová kola - drážkové hřídele - spojkové hřídele - duté hřídele Neváhejte a pro bližší informace se obraťte na společnost OMEGA, spol. s r.o., pro kterou je kvalita výrobků prvořadou prioritou.


Hliníkové konstrukce Semily - pro dům, zahradu a volný čas

Hliníkové konstrukce Semily - pro dům, zahradu a volný čas

Tauchman SWS s.r.o. Jilemnice, Semily Nabízíme českou výrobu hliníkových konstrukcí svářených metodou TIG. Hliník je konstrukční materiál pro celou řadu výrobků. Své přednosti skvěle využije při atypických konstrukcí vyráběných na zakázku. Konstrukce jsou velice odolné a zároveň lehké. Hliníkové konstrukce Semily: chovatelství pěstitelství myslivectví sport stavebnictví architektura domácí využití Neváhejte naši firmu Tauchman SWS s.r.o. Jilemnice, Semily kontaktovat.


Zakázková velkosériová kovovýroba, strojírenská výroba za výhodnou a konkurenceschopnou cenu

Zakázková velkosériová kovovýroba, strojírenská výroba za výhodnou a konkurenceschopnou cenu

Výroba probíhá jak na univerzálních, tak i na jednoúčelových automatizovaných pracovištích, linkách a technologických celcích. Tato široká škála technologických možností umožňuje výběr a využití toho nejvhodnějšího způsobu výroby pro Vaši zakázku. Dokážeme tak optimalizovat náklady spojené s výrobou a nabídnout Vám výhodnou a konkurenceschopnou cenu. Využíváme technologie dělení svitků, válcování otevřených i uzavřených profilů, dělení profilů a plošného materiálu, řezání laserem, bezdeformační ohýbání tenkostěnných profilů, ohýbání drátů, tváření plechů lisováním a ohraňováním, automatické závitování, flowdrill, odporové a obloukové robotické svařování a mnohé další. Povrchovou úpravu provádíme práškovým lakováním, chromováním i galvanizací. Naše výrobní možnosti nejvíce využívají zákazníci z automobilového a nábytkářského průmyslu. Nejsme ovšem pouze výrobce. Nabízíme ucelenou paletu služeb, která obsahuje vše od návrhu a vývoje výrobku, jeho testování a přípravy výrobní dokumentace, přes dodávku vzorků až po sériovou výrobu, kompletaci s nekovovými částmi, balení a dodávky na určené místo. Kvalita je pro nás důležitým parametrem. Soustředíme se na ni nejen ve všech částech výrobního procesu, ale i v předvýrobních etapách. Aplikací metody FMEA se snažíme odhalit všechny potenciální vady produktu a přijímáme opatření, která zabrání jejich vzniku ve fázi výroby. Systém řízení jakosti u nás podléhá nejen normě ISO 9001:2009, splňujeme i další specifické certifikace, které překračují její rámec. Tyto nadstandardní požadavky, které jsou vyžadovány a pravidelně auditovány přímo našimi zákazníky, se týkají nejen samotné oblasti výroby, ale také ochrany životního prostředí, bezpečnosti práce, požární ochrany či sociálních a pracovních podmínek. Hledáte spolehlivého partnera pro dodávky v oblasti kovovýroby? Neváhejte nás kontaktovat!


Tvorba technologie pro CNC obráběcí centra a modelování přípravků

Tvorba technologie pro CNC obráběcí centra a modelování přípravků

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Naše firma se zabývá dodávkami komponentů do celého světa. Součástí dodávek je i technická příprava výroby. Ta spočívá ve velmi dobré znalosti technologií, materiálů a CAD a CAM programů. Tvorba technologie pro CNC obráběcí centra a modelování upínacích přípravků příprava ve výrobním provozu komplexní řešení problémů invence a operativní přístup Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme, Váš Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.