Externí administrátor pro projekt Pražský voucher na inovační projekty

Externí administrátor pro projekt Pražský voucher na inovační projekty

Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je poskytnutí služeb, v rámci kterých bude Administrátor v průběhu realizace projektu Pražský voucher na inovační projekty a projektu Specializované vouchery (dále jen projekt) zajišťovat věcnou a finanční administraci celého projektu, odborné vzdělávání realizačního týmu a bude spolupracovat na věcném a finančním řízení projektu s programovými manažery a na organizování a zajišťování realizace projektu tak, aby bylo dosaženo stanovených projektových cílů, a to ve stanoveném termínu, v rámci stanoveného rozpočtu obou projektů a zároveň v rámci podmínek realizace projektu a v souladu s Pravidly pro žadatele a příjemce OP PPR (Operační program Praha-pól růstu ČR).
Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
04.12.2017 08:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Praha

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
04.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Praha

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 01

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Onemocnění hlasivek - léčba Praha – klasické i alternativní metody léčby

Onemocnění hlasivek - léčba Praha – klasické i alternativní metody léčby

Nepříjemné onemocnění hlasivek mohou způsobovat různé faktory, jedná však o vždy o sociální i osobní omezení při komunikaci s okolím. Účinnou léčbu pomocí klasických i alternativních metod nabízí Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny Centrum komunikativní, fyzikální a alternativní medicíny COMHEALTH s.r.o. v Praze v Praze. Jsme vybaveni moderní zvukovou laboratoří poskytující komplexní vyšetření hlasu u dospělých i dětí. Ať je již Vaše onemocnění hlasivek způsobeno zánětem, alergií, úrazem, pooperačním či psychickým stavem, budou se naši odborníci snažit o nápravu a o to, aby se Vám Váš hlas opět sloužit bez potíží. Pro více informací o způsobech léčby onemocnění hlasivek prosím kontaktujte oddělení foniatrie COMHEALTH s.r.o.


Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

Mamologická poradna - preventivní vyšetření prsou

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově se zaměřuje na digitální mamografii, ale můžete zde také navštívit mamologickou poradnu. Provádí preventivní vyšetření prsou. Díky prevenci a včasného vyšetření stoupá počet vyléčených. Rakovina prsu je nejčastější rakovina u žen, proto neváhejte a navštivte ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Vyšetření diagnostickém centru: - počítačová CT tomografie - intervenční neuroradiologie pod CT navigací - ultrazvuková vyšetření - ozonotherapie - periradikulární ozónoterapie LS syndromů pod CT kontrolou - léčba ozonem - vyšetření na osteoporosu skeletu - mamografická vyšetření - mammologická poradna - diagnostika pomocí invazivních a neinvazivních metod. Vyšetřujeme zde digitálním mamografem a ultrazvukovým přístrojem vysoké kvality.


Psychologická ambulance Třebíč, individuální, skupinová i rodinná psychoterapie, poradna

Psychologická ambulance Třebíč, individuální, skupinová i rodinná psychoterapie, poradna

Odborníka na lidskou duši naleznete v soukromé ambulanci v Třebíči, kde sídlí PhDr. Jindra Mácová, zkušená psycholožka. Poskytujeme zcela individuální psychologickou péči se zaměřením na řešení psychických potíží od úzkostných stavů až po psychosomatické potíže. Snažíme se maximálně vcítit a pochopit problémy našich klientů, se kterými pracujeme pomocí ověřených psychoterapeutických metod a sezení. Máme bohaté zkušenosti s psychodiagnostikou u dětí i dospělých, kterým v případě potřeby poskytujeme rodinnou, skupinovou i individuální psychoterapii. Důležitou součástí našich služeb je kompletní psychologické poradenství.


Dětské centrum s psychosociální a zdravotní péčí Jihlava, fyzioterapeutickou ambulancí

Dětské centrum s psychosociální a zdravotní péčí Jihlava, fyzioterapeutickou ambulancí

Kvalitní péči o děti, o které se nemohou, nebo nechtějí postarat biologičtí rodiče, poskytuje Dětské centrum Jihlava, příspěvková organizace. Přicházíme s okamžitou pomocí dětem od narození do tří let, pro které zajišťujeme kompletní zdravotní, psychosociální i rehabilitační péči. Zajišťujeme obdobnou péči jako tehdejší kojenecké ústavy s cílem děti umístit do nových, či v ideálním případě původních rodin. Snažíme se dětem poskytnout vše, co standardní rodina, prožívat s nimi jejich úspěchy, radosti i zklamání. V dětském centrum je pro děti i jejich rodiče k dispozici fyzioterapeutická, psychologická i pediatrická ambulance i sociální poradna. Dětské centrum má nepřetržitý provoz, kapacitu čtyřiceti tří lůžek včetně tří pokojů pro společný pobyt matek s dítětem.


Léčba hemoroidů, hemeroidy Brno - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

Léčba hemoroidů, hemeroidy Brno - možnost návštěvy specialisty – proktologa bez doporučení obvodního lékaře

Pacientům nabízíme ambulantní léčbu hemoroidů a fissur (análních trhlin). Hemoroidy jsou nepříjemné a bolestivé onemocnění postihující cévní pleteně konce tlustého střeva a konečníku. Léčba v našich zdravotnických zařízeních má za cíl ulevit nepříjemným příznakům hemoroidů, ulehčit vyprazdňování a odstranit hemoroidy – hemeroidy. Léčbu u nás zajišťují odborní lékaři - proktologové. Vstupní vyšetření lze objednat zpravidla do 7 dnů. Léčba v ON CLINIC, s.r.o. není hrazena zdravotní pojišťovnou. Využijte služeb poradny zdarma a nechte se u nás vyšetřit také zdarma! Společnost ON CLINIC, s.r.o. – ProctoClinic odstraňuje hemoroidy (hemeroidy) v Brně v soukromém zdravotnickém zařízení již 15 let. Najdete nás na ulici Bartošova 1832/5, 602 00 Brno – Černá pole.


Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti -  s moderní přístrojovým vybavením na On clinic

Hemoroidy bez operace, bez zbytečné bolesti - s moderní přístrojovým vybavením na On clinic

Společnost ON CLINIC, s.r.o., pobočka ProctoClinic má 18 leté zkušeností v odstraňování hemoroidů a to ambulantně a bez zbytečné bolesti. Provádíme tak neoperativní léčbu hemoroidů a léčbu nemocí konečníku. Léčíme hemoroidy - hemeroidy ambulantně, šetrnými metodami pomocí Barronovy ligace nebo měkkého laseru bez operace, bez zbytečné bolesti a pracovní neschopnosti. Léčba hemoroidů bez operace je možná, ale pacient musí přijít včas! Trpíte hemoroidy a rádi byste se jich zbavili bez operačního zásahu? Objednejte se do naší soukromé kliniky. Najdete nás v Praze a v Brně. ON CLINIC - Brno Bartošova 1832/5 602 00 Brno - Černá Pole Tel: 800 103 300, 800 800 002