Laserové řezání, zpracování plechů, Německo

Laserové řezání, zpracování plechů, Německo

Poskytujete laserový řez, odhrotování a ohýbání plechů z nerezavějící oceli, max. 3 mm?

Prosím o zaslání informací, abychom mohli požádat o cenovou nabídku.
Děkuji, s pozdravem

Werner Greipl

Původní znění:
Inquiry
Good Morning,

Are you providing laser cut, deburr and bending service for stainless steel sheet metal, max 3mm?

Please provide me with your information in order to ask for a quote.

Thanks, with best regards

Werner Greipl
Poptávka byla vložena dne:
12.12.2017 12:01

Platnost poptávky:
12.03.2018 11:59

Kontaktní osoba:
Dipl. Ing. Werner Greipl

Kontaktní email:

Telefon:
+491 728 511 154

Země:
Germany

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Profesionální kovovýroba - lisování plechů a řezání laserem

Hledáte profesionální kovovýrobu v okolí města Brna, firmu která se zabývá lisováním plechů a řezáním laserem, svařováním, ohraňováním, CNC řezáním? Pak se obraťte na odborníky. Veškerá kovovýroba, to je společnost SW – MOTECH. Společnost SW – MOTECH působí nejen v oblasti kovovýroby, ale také ve strojírenství. Na výrobu klademe vysoké technické nároky, snažíme se vždy vyjít vstříc zákazníkovi. Nabízíme: -CNC řezání laserem, 3D CNC řezání trubek, CNC ohraňování, CNC ohýbání trubek, širokopásové broušení, lisování, vrtání, svařování MIG, MAG, TIG, robotické a bodové svařování, povrchové úpravy práškovým lakováním. Zaměřujeme se na zpracování materiálů z oceli, nerezu i hliníku.


CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů podle požadavků zákazníků

CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů podle požadavků zákazníků

Profesionální služby v oblasti řezání všech druhů kovů, CNC a klasického ohýbání, ohraňování plechů a trubek provádí podle požadavků zákazníků společnost AT Weldsteel s.r.o. Boskovice. CNC ohýbání (ohraňování) provádíme na ohraňovacích lisech firmy Trumpf. Garantovaná přesnost +-0,1 mm. CNC a klasické ohraňování, ohýbání trubek i plechů: - max. délka ohybu 3150 mm - max. tloušťka plechu 8 mm / v kratších délkách i do max. tloušťky 12 mm Vyrobíme také atypické ohýbací nástroje pro speciální ohyby. Pro klasické ohýbání máme ruční i strojní ohýbačky, které jsou vhodné pro jednoduché ohyby. Vždy Vám zajistíme precizní provedení, přesnost a profesionální jednání.


Zakružování trubek a profilů na CNC řízené zakružovače - rychlé a přesné

Zakružování trubek a profilů na CNC řízené zakružovače - rychlé a přesné

Profesionální zakružování trubek, spirál a profilů vám poskytne zavedená, ryze česká společnost Přidal s.r.o. z Olomouckého kraje, která je zaměřená na strojírenství a kovovýrobu. Díky mnohaletým zkušenostem máme spokojené zákazníky po celé České republice, na Slovensku i v zahraničí. Zakružování trubek a profilů provádíme na kvaitní CNC řízené zakružovače. Své služby zajistíme pro široký okruh zákazníků ať už se jedná o strojírenský, automobilový, letecký průmysl nebo stavebnictví. Vytvoříme také praktické a designově zajímavé stojany na kola. Zakružování trubek a profilů - maximální průměr trubky je 70 mm. V naší firmě Přidal s.r.o. si poradíme s plechy, trubkami i profily všech tvarů a velikostí a ohneme je nebo zakružíme dle přání zákazníka.


Obrábění hutnických výrobků, svařenců, odlitků i výkovků na kvalitních strojích

Obrábění hutnických výrobků, svařenců, odlitků i výkovků na kvalitních strojích

Firma STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. je vybavena rozsáhlým strojním parkem, ve kterém provádí obrábění běžných hutnických výrobků, svařenců, odlitků a výkovků. Obrábění neomezujeme jen na obvyklé jakosti z oceli třídy 11, ale také poskytneme obrábění širokého spektra materiálů dodávaných ve svařencích, odlitcích a výkovcích. Obrábíme menší, středně těžké i těžké součásti do do hmotnosti 8.000 kg - dle domluvy i více. Jsme vybaveni kvalitními stroji pro jednodušší i náročnější práce. STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o. je zkrátka vašim partnerem pro strojírenskou výrobu.


Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice působí v oboru zakázkové zámečnictví. Výroba obráběných a zámečnických dílů, díly z plechu, výlisky a svarky velkých rozměrů. Nabízíme možnost následné montáže. Výroba: - plechové kryty a díly - svarky do 5000 kg včetné opracování, povrchových úprav - výlisky 10 - 80 t - výroba na výstředníkových lisech - výpalky laserem, plasmou a plamenem. Svařování oceli, nerezi, mědi, hliníku. Strojní park Zámečnictví: - soustružnicko frézovací centrum - obráběcí centrum - pětiosé - obráběcí centra - vertikální CNC - soustruhy CNC - klasické frézky, soustruhy - rovinné brusky.


Výroba ocelových dílů Praha – na zakázku ohýbané, vystříhané, svařované

Výroba ocelových dílů Praha – na zakázku ohýbané, vystříhané, svařované

Své zkušenosti s výrobou ocelových konstrukcí a hal využívá společnost WAREX spol. s r.o. se sídlem v Praze také k výrobě ocelových dílů. K výrobě ocelových dílů využitelných zejména u technologických konstrukcí, v dopravní technice, jakou součásti rýpadel nebo věžových jeřábů využíváme naše zkušenosti a moderní technické zázemí naší společnosti. Používáme výrobní metody vypalování laserem, ohýbání, svařování nebo vystříhání. Pokud Vás nabídka výroby ocelových dílů zaujala a máte další dotazy, neváhejte kontaktovat společnost WAREX spol. s r.o.