Poptávám instalaci ústředního topení v rodinném domě

Poptávám instalaci ústředního topení v rodinném domě

Zadám instalaci ústředního topení (v mědi, klasické radiatory Korado a pod.) v přízemním RD (160m2), vč. plynového kotle a jeho přípojení. Místo: Škrdlovice. Termín: 12/2017, ev. 1/2018.
Poptávka byla vložena dne:
27.11.2017 08:47

Platnost poptávky:
27.12.2017 07:44

Kontaktní osoba:
Havelka

Kontaktní email:

Okres:
Žďár nad Sázavou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Kotle na tuhá, pevná paliva - kvalitní a rychlá montáž s individuálním přístupem

Na odborné montáže kotlů na tuhá a pevná paliva do rodinných domů či objektů občanské vybavenosti se specializuje firma Jan Carbol, která má dlouholeté zkušenosti s poskytováním služeb v oblasti technických zařízení budov. Snahou firmy Jan Carbol je aktivní a individuální přístup ke každému zákazníkovi s cílem jeho maximální spokojenosti s poskytovanými výrobky i službami. Veškeré práce firma Jan Carbol provádí téměř v celém Moravskoslezském kraji, převážně v regionech Frýdek Místek, Třinec, Nový Jičín a Karviná.


Návrh a stavba kotelny Žatec – bezpečné prostředí

Návrh a stavba kotelny Žatec – bezpečné prostředí

S návrhem a stavbou kotelny Vám poradí Antonín Pech. Chcete si koupit kotel a nevíte, zda máte bezpečné prostory pro jeho instalaci? Jedná se o dost ožehavé téma, tak proto je lepší si pozvat odborníka, který se Vám na místnost pro kotel podívá, buď Vám místnost zrekonstruuje, nebo přestaví úplně a dále Vám poradí i s tím jaký kotel si pro Vaši domácnost máte vybrat. Pan Antonín Pech se nesoustředí pouze na výstavbu kotelen pro jednotlivce, ale návrh a realizaci může, poskytnou i většímu činžovnímu domu. Tak neváhejte a obraťte se na odborníka v oboru kotlů pana Antonína Pecha z Žatce.


Topenářství - rozvody topení, instalace solárních kolektorů, tepelných čerpadel

Topenářství - rozvody topení, instalace solárních kolektorů, tepelných čerpadel

Veškeré práce v oboru topenářství zajistí v regionu Zlín, Vsetín firma Vodo topo plyn Chrastina. Provádíme kompletní rozvody topení v bytech, rodinných domech i průmyslových prostorách. Zajistíme instalace solárních kolektorů, tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva, elektrokotlů i plynových kotlů - dle vybraného zdroje tepla. Postaráme se o kompletní rozvody topení v objektu, včetně zapojení radiátorů, instalaci systému pro podlahové vytápění či kombinované vytápění prostor. Zajistíme i opravy a rekonstrukce rozvodů topení, ústředního vytápění a servis kotelen.


Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Topenářské a instalatérské práce, kompletní realizace koupelen, Liberecko

Potřebujete zhotovit novou koupelnu? Tak neváhejte a kontaktujte naši spolehlivou společnost Jiří Prokop – Instalatérství, sídlící v Liberci VIII - Dolní Hanychov. Specializujeme se na instalatérské a topenářské práce novostaveb a při rekonstrukcích domů, bytů a firemních objektů. Zajišťujeme kompletní realizace koupelen, bytových jader, instalaci rozvodů vody, kanalizace a topení. Veškeré rozvody provádíme v různých materiálech jako plast, měď, ocel, pexové a apexové potrubí. V oblasti topenářství se zaměřujeme na dodávku a montáž plynu, podlahového topení, solárních systémů, tepelných čerpadel, kotelen na tuhá paliva a elektrokotelen.


Teplo, vytápění plynem a elektřinou - návrh, montáž, poradenství Brno

Teplo, vytápění plynem a elektřinou - návrh, montáž, poradenství Brno

Chcete vyřešit systém vytápění ve Vašem domě? Máte vyměnit ústřední topení za nové? Nebo toužíte po podlahovém topení? To všechno vyřeší firma Ing. Miloš Bartušek. Kompletní servis služeb - od návrhu, poradenství, montáž až po následné zaškolení. Vyřeší centrální vytápění a to buď ústřední či podlahové topení. Podlahové vytápění REHAU, GABOTHERM a TOP THERM se zárukou 10 let. Odbornou montáž solárních panelů od firem Geminox, Baxi, CosmoSOL a TopSolar. Provádí vodoinstalační a topenářské práce. Odbornou montáž solárních panelů od firem Geminox, Baxi, CosmoSOL a TopSolar U přitápění se úspora pohybuje kolem 30% nákladů na topení.


Montáž a revize - plynových zařízení, výměna topných těles, čerpadel

Montáž a revize - plynových zařízení, výměna topných těles, čerpadel

Potřebujete montáž či revizi plynového zařízení a nevíte, na koho se obrátit? Firma Jan Carbol poskytuje služby v oblasti plynařství, topenářství, vodoinstalatérství a působí na trhu již řadu let, proto jsou jeho služby kvalitní a na profesionální úrovni. Revizi plynového zařízení musíte dle vyhlášky zajistit v tříletých intervalech od uvedení do provozu. Jan Carbol disponuje speciálním osvědčením, které je potřeba pro revizi plynových zařízení. Proto revize bude v těch správných rukou. Obstará Vám také výměnu topných těles a čerpadel, montáž veškerých topných systémů a dodávku kotlů. Nenechávejte revizi plynových zařízení na poslední chvíli a kontaktujte nás včas!Zajistíme bezproblémový a klid chod vašeho kotle!