Stavební úpravy VÚZ Plzeň - Červený Hrádek č.p.186

Stavební úpravy VÚZ Plzeň - Červený Hrádek č.p.186

Předmětem zakázky je výběr dodavatele na stavební práce spočívající v provedení bouracích prací včetně demontáže stávajících boletických panelů, dozdění parapetů a meziokenních pilířů, výměně stávajících oken a dveří, zateplení fasády, podhledu suterénu, podhledu ve třetím nadzemním podlaží a zateplení střechy prvního nadzemního podlaží.
Veřejná zakázka vložena:
22.11.2017 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Zemědělské družstvo Plzeň - Červený Hrádek

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.12.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zemědělské družstvo Plzeň - Červený Hrádek

Zadavatel IČ:
00118508

Zadavatel ulice:
Červenohrádecká 186/50, 312 00 Plzeň

Zadavatel PSČ:
312 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Ing. Jitka Zíková

Zadavatel telefon:
+420 731 142 240

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce domů, bytů Semily, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí, Jičín

Rekonstrukce domů, bytů Semily, Nová Paka, Jilemnice, Vrchlabí, Jičín

Naše firma D-BAU s.r.o. Semily se zabývá pozemním stavitelstvím, rekonstrukcemi bytů a domů. Zajistíme Vám celou projektovou dokumentaci, úřední povolení a architekta. Stavby domů na klíč, rekonstrukce domů, bytů - zajišťujeme stavební práce - provádíme stavby na klíč - sádrokartony - zateplování budov - rekonstrukce - vestavby, přístavby - nástavby podkrovních prostor - nátěry fasád - kompletní demolice.


Posuvné stěny Ústí nad Orlicí - dveře s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním

Posuvné stěny Ústí nad Orlicí - dveře s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, Ústí nad Orlicí Výroba, prodej a montáž oken, dveří, parapetů, rolet, žaluzií včetně posuvných stěn. Rádi byste si moderně oživili Váš byt nebo dům? S posuvnými stěnami si můžete prosvětlit jak byt, tak zahradu či terasu. Stěny v otevřeném stavu zabírají minimální prostor a nabízejí komfortní manipulaci s velkými prosklenými plochami. Nové systémy kování posuvných balkonových dveří Stavona jsou vysoce funkční, jsou určeny i pro širší profilové řady a těžší křídla, které umožňují realizaci větších okenních ploch. Standardně se nejvíc využívá provedení posuvných dvěří s automatickou aretací nebo s centrálním ovládáním.


Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

Revitalizace, rekonstrukce, zateplení fasády bytového domu

V oblasti bytových domů Vám firma INTOZA s.r.o. nabízí hned několik výhod - naprojektování bytového domu pro maximální pohodu a komfort lidí - technologie a vybavení přizpůsobené individuálním potřebám - analýza energetických úspor u revitalizace stávajícího objektu - realizace kvalitní a funkční nízkoenergetické stavby s nízkými provozními náklady - využití kvalitních a certifikovaných materiálů - garance vysokých úspor za vytápění, chlazení, osvětlení a ohřev vody - servisní služby Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 725210866 nebo navštivte naše webové stránky. Těšíme se na Vás!


Spolehlivá firma na hydroizolace - zaměření, rozpočet zdarma

Spolehlivá firma na hydroizolace - zaměření, rozpočet zdarma

Odborné provedení hydroizolace má vliv na dlouhodobou životnost. Proto je důležité svěřit práce spolehlivé firmě se zkušenostmi. Ať už plánujete hydroizolaci ploché střechy, spodní stavby, terasy či bazénu, můžete se bez obav obrátit na firmu IZOLACE M s.r.o., která má zkušené vlastní zaměstnance. Zaměření i příprava rozpočtu je u nás zdarma. Působíme nejčastěji v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj, přijímáme však zakázky v rámci celé České republiky. Hydroizolace: - spodní stavby - ploché střechy - pro balkóny, terasy - bazénu, zahradního jezírka.


Kvalitní foukaná izolace – tepelná i zvuková, která vám navíc vylepší akustiku

Kvalitní foukaná izolace – tepelná i zvuková, která vám navíc vylepší akustiku

Pokud hledáte firmu, která se postará o profesionální realizaci izolace, pak se obraťte na naši společnost Intezo, která se postará o foukanou tepelnou i zvukovou izolaci Climatizer Plus. Foukaná izolace má tyto přednosti: - vylepšení akustiky v celé stavbě, - zvýšení hodnoty měrné tepelné kapacity materiálů, - vysoké tepelně izolační vlastnosti, - lepší akumulace a nižší teploty prostoru v létě, - skvěle vyplní všechny detaily stavby, - snižování difusního odporu, - skvělá protipožární funkce, - zabraňuje růstu hub, plísní a množení hmyzu, hlodavců. Foukanou izolaci lze navíc aplikovat v různé tloušťce (4-60 cm) a šetří životní prostředí. Zvolte si foukanou izolaci pro svou stavbu i vy!


Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Kvalitní zateplení bytových i rodinných domů - pro vysokou energetickou úsporu

Hledáte firmu, která by zajistila opravdu profesionální zateplení budov, které bude dostatečně účinné? Obraťte se na nás a my Vám zaručíme kvalitní služby v oblasti zateplování, díky kterým navíc ušetříte na energiích! Pro zateplování využíváme nejkvalitnějších materiálů a samozřejmě těch nejmodernějších technologií. Snažíme se vždy, aby finální výsledek odpovídal představám našich zákazníků. Zajistěte si dostatečnou úsporu a nechejte zateplit i váš bytový či rodinný dům!