Zvýšenie energetickéj efektívnosti objektu Dom služieb v meste Nováky

Zvýšenie energetickéj efektívnosti objektu Dom služieb v meste Nováky

Predmetom zákazky je Zvýšenie energetickej efektívnosti objektu Dom služieb v majetku mesta Nováky formou poskytnutia garantovanej energetickej služby [ďalej tiež len predmet zákazky], t. j. prevádzkovanie energetickej sústavy objektu prostredníctvom metódy EPC s možnosťou aplikácie individuálnych požiadaviek nájomcov na vnútornú teplotu pri dodávke energetickej služby z hľadiska zimnej dodávky tepla alebo letného ochladzovania priestorov s využitím potenciálu teploty vonkajšieho vzduchu s individuálnym riadením jednotlivých priestorov podľa požiadaviek nájomcov s cieľom vytvoriť predpoklady na plné využitie kapacity prenájmu budov.
Veřejná zakázka vložena:
21.11.2017 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nováky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.01.2018 11:00

Cena veřejné zkázky:
417 170 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nováky

Zadavatel ulice:
Nám.SNP 349/10

Zadavatel PSČ:
972 71

Zadavatel obec:
Nováky

Kontaktní osoba:
Ing. arch. Miloslav ŠIMÁNEK

Zadavatel telefon:
+421 465 121 511

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.novaky.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71314000-2
Energetika a súvisiace služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nadkrokevní izolace střechy u novostavby - pro větší obytnou plochu v podkroví

Nadkrokevní izolace střechy u novostavby - pro větší obytnou plochu v podkroví

Při zateplení střech u novostavby patří budoucnost nadkrokevním systémům. Pokud jste navíc milovníci dřeva, pak je pro Vás nadkrokevní izolace nejlepším řešením, dřevěné části střechy Vám zůstanou totiž na očích. Při realizaci podkroví s nadkrokevním systémem získáte až o čtvrtinu větší obytnou plochu. V lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se obraťte na společnost BUČEK střechy Vlčnov, která se zaměřuje na kompletní zastřešení budov a izolace střech. U nadkrokevní izolace si snadno vyberete - existuje několik konstrukčních variant od různých výrobců tepelných izolací.


Kvalitní nadkrokevní izolace - moderní souvislé zateplení střechy

Kvalitní nadkrokevní izolace - moderní souvislé zateplení střechy

Využijte smysluplně prostory domu v podkroví a zvažte zateplení střechy, nejkvalitnější souvislé zateplení střechy Vám v současnosti poskytne nadkrokevní izolace, maximálně tak využijete prostor pod střechou a současně snížíte tepelné ztráty domu. Tento moderní způsob zateplení střechy provádí v lokalitě Zlínský kraj firma Machala UB s.r.o. Naše firma Vám umožní výběr technologie od několika osvědčených výrobců. Kalkulaci zakázky Vám připravíme zdarma. Výhody nadkrokevní izolace: - nejmodernější způsob zateplení - rychlá montáž - dřevěné prvky střechy zůstanou viditelné - napomáhá k větrání střešní krytiny - prodlouží životnost Vaší střechy.


Drenážní systémy s použitím produktů GSE FabriNet - bezpečná izolace skládek a úložišť od půdy

Drenážní systémy s použitím produktů GSE FabriNet - bezpečná izolace skládek a úložišť od půdy

Pomocí drenážních systémů produktů GSE FabriNet izolujeme skládky a úložiště od okolní půdy v Praze a okolí. K izolaci používáme fólie GSE HD z polymeru, sazí, antioxidantů a stabilizátorů tepla které utěsní stavbu proti vlhkosti, kyselinám, louhům i ropným produktům. Netkaná geotextilie GSE Fbrinet je určena do exponovaného prostředí. Dobře odolává chemikáliím a záření UV. Je odolná a folie během doby nekřehne. Na skladě máme i folie VFPE na přikrytí skládky, TunnelLiner do podzemních staveb, StudLiner vhodnou pro příkopy a jímky, GundSeal s příměsí bentonitu sodného, Colortex určenou do přímého UV záření a folii HD White v bílém provedení.


Materiál pro fóliové izolace-prodej od firmy co hydroizolace dělá a umí

Materiál pro fóliové izolace-prodej od firmy co hydroizolace dělá a umí

Firma IZOLACE M Uherské Hradiště je zkušená firma v oboru fóliové izolace, umí tedy odvést kvalitní práci. Dodáváme materiál pro hydroizolace. Působíme v regionu Zlín, Brno, Uherské Hradiště, provádíme hydroizolace střech, terasy, balkonů i bazénů. Zkušenosti máme s různými materiály. Na prodej: Střešní fólie PVC - pro izolaci střechy, terasy či balkonu: - Fatrafol 804 tl 2 mm , 808 tl. 2,5 mm, 810 tl 1,5 mm a 817 tl 1,2 mm - Alkorplan 35176, 35177 - tl. 1,5 mm - parotěsná zábrana Fatrapare, Deksepar tl 0,2 mm. Bazénové PVC fólie: - Fatrafol 790 tl. 1,5 a 1,7 mm - Aquaplast 805 tl. 0,6 a 1,0 mm - Alkorplan 35066, 2000 35216, mozaika, protiskluz - tl. 1,5 mm. PVC fólie pro izolaci jezírek: - Alkorplan 35054 - tl 1 a 1,5 mm.


Zateplení fasád a sanace omítek rodinných a bytových domů

Zateplení fasád a sanace omítek rodinných a bytových domů

Blíží se topná sezóna a vy nechcete za vytápění utratit horentní sumy? Pak se obraťte na společnost Stavitelství Kudláč, která vám zajistí zateplení vašeho domu. Zajišťujeme zateplování fasád a sanace omítek v okrese Třebíč, ale i po celé Vysočině. Zateplení fasády zabraňuje úniku tepla z vašeho domu, tudíž vám razantně snižuje náklady na vytápění. Používáme tzv. kontaktní způsob zateplení fasády, kdy se izolační materiál pevně přichytí na původní fasádu. Tato investice vám zajistí úsporu nákladů, zároveň vzroste i cena vaší nemovitosti a prodlouží se její životnost. Pokud vás trápí vlhkost ve vašem domě, pak vám zajistíme sanaci omítek, která odvede vlhkost z vašeho domu do okolního prostředí. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Zateplování budov a fasád - tepelné izolace sníží náklady na topení

Zateplování budov a fasád - tepelné izolace sníží náklady na topení

Rostou vám výdaje za topení? A už jste zvažovali dodatečnou izolaci případně zateplení budovy? Obraťte se proto na naší firmu Nowický David, která se zabývá zateplováním jak rodinných, tak obytných domů v Opavě a okolí. Zateplování budov provádíme podle přesných postupů a nejlepších technologií: - nalepíme izolační polystyren na stávající obvodový plášť budovy - následně provedeme povrchovou úpravou - vrstvené konstrukce obvodových stěn jsou při správném návrhu a provedení zárukou úspor energie a ochrany životního prostředí - pěnový polystyren zabraňuje prostupu tepla zateplených vrstvených stěnových konstrukcí. Hlavní výhody zateplování budov: - snížení nákladů na vytápění - odstranění hygienických a optických nedostatků - snížení teplotního namáhání nosných konstrukcí budovy - prodloužení životnosti budovy - vytvoření podmínek tepelné pohody - odstranění tepelných mostů. Nabízíme Vám záruku jak na zateplovací systém, tak i na všechny použité materiály. Obraťte se na nás ještě dnes a využíjte naších nejvýhodnějších cenových nabídek na trhu.