Odborné učebny ITI - I.etapa - realizace - vybavení mobiliářem

Odborné učebny ITI - I.etapa - realizace - vybavení mobiliářem

Předmětem veřejné zakázky je dodávka atypického a typového nábytku (dále jen mobiliář) pro odborné učebny, kabinety a související prostory pro osm objektů níže uvedených základních škol na území města Pardubic:
ZŠ Bratranců Veverkových, ul. Br. Veverkových č.p. 866
ZŠ Družstevní, ul. Družstevní č.p. 305
ZŠ npor. Eliáše, ul. Npor. Eliáše č.p. 344
ZŠ Ohrazenice, ul. Trnovská č.p. 159
ZŠ Spořilov, ul. Kotkova č.p. 1287
ZŠ Staňkova, ul. Staňkova, č.p. 128
ZŠ Studánka, ul. Pod Zahradami č.p. 317
ZŠ Závodu míru, nábř. Závodu míru č.p. 1951
Součástí dodávky atypického a typizovaného nábytku je provedení potřebných zaměření bezprostředně po zahájení stavebních prací s cílem zahájit výrobu atypického nábytku s dostatečným předstihem. Součástí dodávky nábytku je i odborné dopojení médií v nábytku jako je voda, odpady a elektroinstalace včetně potřebných revizí.
Veřejná zakázka vložena:
20.11.2017 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Statutární město Pardubice

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
29 087 174 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město Pardubice

Zadavatel IČ:
00274046

Zadavatel ulice:
Pernštýnské nám. 1

Zadavatel PSČ:
530 21

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Ing. Karolína Vopršalová

Zadavatel telefon:
+420 +466 859 421

Fax:
+420 +466 859 436


Zadavatel web:
http://www.pardubice.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Povaluje se Vám po kanceláři množství nezařazených šanonů? Ztrácíte přehled, ve kterém šanonu je dokument, který právě hledáte? Potřebujete archivovat nepoužívané šanony? Kancelářské regály od společnosti Enprag s.r.o. z Prahy splní veškeré nároky na přehledné uspořádání jakéhokoliv množství šanonů. Regály jsou svými rozměry uzpůsobeny k přehlednému a jednoduchému skladování šanonů, mají vysokou nosnost, jsou snadno a rychle smontovatelné a variabilní. Kancelářské regály mohou být klasické stacionární, posuvné nebo mobilní s dvojnásobnou kapacitou dodávané v atraktivních barvách pro sladění s interiérem. Vyberte si i Vy kancelářské regály u společnosti Enprag s.r.o.


Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Dětská rostoucí sada Žolík - rostoucí židle a stůl pro Vaše děti a školáky

Hledáte vhodný nábytek pro své dítě, který bude kvalitní a podporující k zdravému sezení? Zakupte naší dětskou rostoucí sadu Žolík. Díky výškově stavitelnému stolu a židle náš nábytek poroste společně s Vašim školákem a vydrží mu hodně dlouho. Podporuje dynamické sezení, které výborně funguje jako prevence bolestí zad. Správný sklon desky má velký vliv na postavení páteře, proto u naších stolů lze nastavit také sklon pracovní desky v rozsahu 0 - 60 stupňů. Akční sada Žolík je k dispozici v růžovém, modrém i zeleném provedení a obsahuje: - židle Klára - stůl Žolík se zásuvkou - podložka na psaní - kastlík - stojan na knihy. U nás ji pořídíte za 10.999,- Kč s PDH. Nekupujte nábytek, který bude brzy dítěti malý. Zakoupením rostoucí sady od Amadeus ušetříte peníze i starosti s pořizováním stále nového nábytku.


Výškově stavitelný stůl WORK zajistí komfort při práci v sedě i ve stoje

Výškově stavitelný stůl WORK zajistí komfort při práci v sedě i ve stoje

Pracujete denně více jak osm hodin u pracovního stolu? Bolí Vás při práci často záda? Potřebujete kvalitní stůl, který si sami přizpůsobíte pro svou výšku. Obraťte se na firmu ZWORK, kde naleznete výškově stavitelné a polohovací stoly WORK s elektropohonem a práce u stolu nebude utrpení. Elektrický zdvihací mechanismus umožní polohování pracovní desky do správné výšky pro práci v sedě, v polosedě či ve stoje. Správné sezení při práci snižuje riziko přetížení páteře a s tím spojené zdravotní potíže. Stoly WORK Vám umožní rychlou změnu pracovní polohy, čímž se zvýší dynamika práce a sníží únava. S možností výběru vhodného dekoru horní desky a barvy podnože nebude problém zakomponovat stůl do Vašeho interiéru. Pracovní stoly jsou skladem, u atypické výroby doba dodání 5 týdnů. Myslete na zdraví své páteře a pořiďte si kvalitní pracovní stůl WORK.


Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Bolí Vás nebo Vaše zaměstnance záda z celodenního sezení u pracovního stolu? Pracujete u počítače například v dílně, kde často odbíháte a u počítače z větší části při práci stojíte? Neničte si již déle svá záda, řešením jsou nové výškově nastavitelné stoly ALNAK® společnosti TechnoBank, s.r.o. z Prahy. Výškově nastavitelné stoly ALNAK® jsou vybaveny elektronickým ovládáním pro snadnou a rychlou změnu výšky pracovní desky a tím umožní práci jak vsedě, tak i vestoje bez hrbení. Tato ergonomická pracoviště se přizpůsobí každé situaci a každé postavě, ať vysoké nebo malé. Přesvědčte se i Vy o výhodách pracovních stolů ALNAK® s nastavitelnou výškou pracovní desky od společnosti TechnoBank, s.r.o.


Ergonomické židle pro zdravé sezení - kancelářské i dětské židle

Ergonomické židle pro zdravé sezení - kancelářské i dětské židle

Hlavním kritériem při výběru kancelářské i dětské židle by neměl být jen vzhled, důležité je i polohování opěrátka a sedadla, tak aby židle umožňovala zdravé sezení. Právě tohle kritérium splňují ergonomické židle. Přijďte si vybrat z mnoha typů a provedení na prodejnu firmy ON LEAD CZ ve Starém Městě, která je největší prodejnou židlí v regionu Zlínský kraj. Na výběr máme moderní kancelářské židle s možností plynulé změny úhlu sedáku a opěráku, i nastavení tuhosti mechanimus podle hmotnosti. Zakoupit u nás můžete i balanční židle z kolekce SITNESS, které umožní volnost pohybu při sezení. Pro děti doporučujeme rostoucí židle, které splňují veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte. Samostatně je možné nastavit výšku a hloubku sezení i výšku zádové opěrky. Kancelářské židle: - ergonomické židle Stream, Storm, ErgoHuman, Syn Armin, Syn Motion, Syn Omnia, Active, Flash, Jet JT, - balanční židle Sitness - vybaveny ortosedákem, který umožňuje pohyb do stran a tím udržuje Vaše svaly aktivní. Dětské židle: - rostoucí židle ACTIKID, MyPony - nosnost až 100kg, vhodné pro děti od 4 let až do dospělosti - dětská židle ERGO S´COOL - opěrák má vestavěnou bederní opěrku, sedák je výškově nastavitelný - nastavitelné židle Power ErgoKid, Titan Junior, Open Art Junior, Mesh, Fly Mesh.


Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Sedadla, křesla do posluchárny, auly, učebny - konstrukce, výroba, montáž, servis vybavení pro školy

Praktické vybavení pro školy do posluchárny, auly, učebny dodá společnost HOKO-VH s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Každý projekt je unikátní. Vyrábíme a montujeme sedadla a křesla nejvyšší kvality. Na výběr je mnoho typů sedadel a látky v mnoha barvách a materiálech. Mimo sedadla pro školy vyrábíme také křesla pro kina, divadla a sedačky pro sportovní haly. Po úvodní konzultaci provedeme zaměření sálu a vypracování návrhu rozmístění křesel. V případě realizace zakázky se postaráme i o průběžný servis sedadel. Konstrukce, výroba, montáž, servis: - sedadla pro školy - do posluchárny, auly, učebny - křesla pro kina, divadla - divadla a sedačky pro sportovní haly.