Poptávám zhotovení nových výloh do obchodu

Poptávám zhotovení nových výloh do obchodu

Poptávám zhotovení nového portálu do obchodu v Plzni. Jedná se o jednu výlohu (přibližně š 3, 4 na v 2, 5 m) a druhou menší výlohu i s dveřmi. Materiál hliník, ocel nebo dřevo, sklo.
Poptávka byla vložena dne:
20.11.2017 08:31

Platnost poptávky:
20.12.2017 07:57

Kontaktní osoba:
Eva Lhotáková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 384 071

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Skleněné markýzy jsou moderní a zároveň praktické - Praha

Proto je využíváno k výrobě mnoha produktů, jako jsou různá designová schodiště, zábradlí, stěny, obklady, dveře i nábytek. Sklo zkrátka vypadá dobře, není náročné na údržbu a perfektně plní své funkce. Oblíbeným a žádaným zbožím jsou právě i skleněné markýzy. Ty vám s radostí vyrobíme ve sklenářství ACERA SKLO. Díky našim bohatým zkušenostem a špičkovým sklenářům jsme schopni zrealizovat velmi kvalitní, pěkné a funkční skleněné markýzy, které splní všechna vaše očekávání. Nebráníme se ani jakýmkoli zajímavým a atypickým návrhům skleněných markýz a dalších výrobků. Nabízíme jak skleněné markýzy na táhlech, tak i samostatné či konstrukcí podepřené. Markýzy uchycujeme buďto na terče nebo do lišty. Související konstrukční prvky dodáváme v nerezu či v žárově pozinkované oceli. Sklo pro skleněné markýzy si můžete vybrat jak čiré, tak i mléčné nebo s barevnými foliemi. Skleněné markýzy nejsou samozřejmě našim jediným výrobkem. Zajišťujeme sklenářské práce všeho druhu včetně servisu, poradenství a dodávek souvisejících služeb (zámečnické, truhlářské…). Vymyslete si skleněnou markýzu podle svých snů a my vám vaše nápady rádi zrealizujeme. - skleněné markýzy na táhlech - skleněné markýzy samostatné - konstrukcí podepřené skleněné markýzy - nerezové konstrukční prvky - konstrukční prvky ze žárově pozinkované oceli - sklo čiré, mléčné či s barevnými foliemi


Výroba sklepních kójí Chlumec nad Cidlinou – sklepní boxy a skladové boxy

Výroba sklepních kójí Chlumec nad Cidlinou – sklepní boxy a skladové boxy

Česká firma Terom z Chlumce nad Cidlinou vyrábí sklepní kóje, sklepní a skladové boxy s drátěnou, plechovou nebo kombinovanou výplní. Nabízíme kvalitní a plně funkční sklepní kóje, které spolehlivě ochrání a uskladní Váš majetek. Zajišťujeme přesné zaměření, následnou realizaci sklepní kóje na míru a také případné nadstavby či příslušenství. Zajišťujeme povrchovou úpravu sklepních kójí buď žárovým zinkováním, lakováním nebo komaxitováním. Nabízíme také zastropení jednotlivých kójí a samostatné dveře do již instalovaných zárubní. Sklepní konstrukce Vám dovezeme až na místo určení a jednotlivé rámy také smontujeme. Můžete si vybrat i vhodné doplňky včetně polic, stojanů a věšáků.


Nouzové otevírání dveří, bytů v lokalitě Zlín, Holešov, Vizovice a výroba klíčů, autoklíčů, opravy zámků

Nouzové otevírání dveří, bytů v lokalitě Zlín, Holešov, Vizovice a výroba klíčů, autoklíčů, opravy zámků

Pokud se Vám zabouchly dveře, nebo jste ztratili klíč od bytu či auta, volejte firmu SYMO Zlín - provádí Nouzové otevírání dveří, bytů i opravy poškozených zámků po vloupání. Výroba nových klíčů i autoklíčů je také samozřejmostí. Vytváříme generální systémy vložek a klíčů, montujeme bezpečnostní zámky. Poskytujeme službu Nouzové otevírání dveří, bytů v okolí měst Zlín, Holešov, Vizovice, Luhačovice a okolních obcích. V případě potřeby volejte na mobil 737604028. Výroba klíčů, autoklíčů: - klíče tvarové, dozické, cylindrické, schránkové, trezorové, motýlkové - FAB, Guard, Evva, Mult-Lock, BKS, ISEO, CES, Abus, WinkHaus, Tokoz, Geze. - autoklíče, motoklíče. Programování dálkových ovladačů, transpondérů.


Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Kvalitní zámečnictví, zámečník - oprava zaseknutého zámku, otevírání bytů

Hledáte kvalitního zámečníka, který svou práci odvede rychle a hlavně profesionálně? Obraťte se na naše zámečnictví, které si zakládá na profesionálním přístupu. Naší specialitou je: - oprava zaseknutého zámku - nouzové otevírání bytů, aut, zabouchnutých dveří - vytažení zalomených klíčů. Kromě otevíracích služeb také provádíme kompletní služby v oblasti mechanického zabezpečení, montujeme bezpečnostní zámky, kování, vložky, závory, petlice, dveřní kukátka, zábrany proti vysazení dveří a další. V naší prodejně naleznete zámky, vložky, cylindrické vložky, bezpečnostní kování. Vyrobíme Vám klíče, autoklíče, autozámky i vícebodové zámky. V regionu Ostrava a okolí do 50 km můžete využít naší zámečnickou otevírací pohotovost.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Šetrné vytažení zalomeného klíče, oprava vložky, bezpečnostního kování

Šetrné vytažení zalomeného klíče, oprava vložky, bezpečnostního kování

Stalo se Vám, že máte v zámku zalomený klíč? Hlavně se ho nesnažte násilně a neodborně vytáhnout. Naše zámečnictví Vám zalomený klíč profesionálně vytáhne. Často se nám podaří zachránit vložku a ta se pak nemusí z důvodu poškození měnit. Specializujeme se také na montáž, opravu a servis zabezpečení, bezpečnostního kování, petlic, zámků, vložek, zavíračů dveří a dveřních kukátek. Máme k dispozici moderní a profesionální nářadí a čekáme na to, až Vám budeme moci vyřešit Váš problém. Naše zámečnická pohotovost je Vám k dispozici non-stop!