Lomnička – vodovod a kanalizace

Lomnička – vodovod a kanalizace

Předmětem veřejné zakázky je výstavba nového vodovodního řadu v délce cca 3, 7 km a 51 ks vodovodních přípojek. A dále výstavba nové kanalizace v délce cca 3, 8 km, která bude napojena na kanalizační systém města Plesná, včetně napojení 50 ks kanalizačních přípojek
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2017 07:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
CHEVAK Cheb, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Cheb

Hlavní místo plnění:
Karlovarský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.12.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
CHEVAK Cheb, a.s.

Zadavatel IČ:
49787977

Zadavatel ulice:
Tršnická 4/11

Zadavatel PSČ:
350 02

Zadavatel obec:
Cheb

Kontaktní osoba:
Ing. Václav Šmíd

Zadavatel telefon:
+420 739 543 320

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231300-8
Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní a výkopové práce, terénní úpravy - výkopy pro vodu, kabely, potrubí, kanalizaci

Zemní a výkopové práce, terénní úpravy - výkopy pro vodu, kabely, potrubí, kanalizaci

Potřebujete vykopat základy rodinného domu, plotu či kanalizace? Firma Elektro - ing.Klíma s.r.o. v Třebíči na Vysočině provádí zemní a výkopové práce. Realizujeme terénní úpravy a výkopy pro vodu kabely, plynové potrubí, kanalizaci, sklepů i základů rodinných domů. Mezi naše další služby se také řadí pronájem zemních strojů. V rámci zemních prací provádíme výkopy pro vodu, kabely, plynové potrubí, kanalizaci, sklepů i základů rodinných domů. Jsme schopni zajistit terénní úpravy, ale i čištění vodních toků, stok a rybníků. Disponuje řadou strojů Caterpillar a Volvo, které je možno pronajmout včetně obsluhy. Provádíme práce rýhovačem například pro závlahy. Děláme protlaky pod komunikacemi průměru 120mm, při zatažení chráničky je světlost protlaku 100mm. Vlastníme také nákladní vozidla, jeřáby a vozidla s kontejnerovými nosiči pro odvoz suti a zeminy. Zemní a výkopové práce: - výkopy pro vodu, kabely, plynové potrubí, kanalizace, inženýrské sítě - výkopy sklepů, základů rodinných domů - zajištění terénních úprav, čištění vodních toků, stok a rybníků - rýhy korečkovým rýhovačem - protlaky pod komunikacemi průměru 120 mm - příjezdové cesty - čištění vodních toků, stok a rybníků - práce automobilními jeřáby - hutnění povrchů vibračním válem 11,5t. Našim hlavním cílem je poctivá práce pro spokojeného zákazníka. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Zemní práce, rekultivace pozemků, opravy chodníků, cest, výkopy základů, Vysočina

Zemní práce, rekultivace pozemků, opravy chodníků, cest, výkopy základů, Vysočina

Pokud sháníte firmu, která provádí zemní práce, rekultivace pozemků, opravy zpevněných i nezpevněných cest nebo výkopy základů, pak se obraťte na nás. Naše firma Ing. Pavel Kudláč z Mohelna, je odborník na veškeré stavební i zemní práce. Opravujeme zpevněné i nezpevněné cesty, provádíme rekultivaci pozemků, opravy mostů, propustů. Opravujeme chodníky, provedeme výkopy základů, sklepů, odvlhčujeme základy, dřenážní systémy. Výstavíme a opravujeme inženýrské sítě. K práci využíváme naši techniku rypadlo JCB-3CX, nakladač UNC-750 a nákladní automobily LIAZ. Působíme v oblasti Vysočiny, měst Třebíč, Mohelno, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Ivančice a okolí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Zemní práce Rakovník – spolehlivě, profesionálně, rychle

Zemní práce Rakovník – spolehlivě, profesionálně, rychle

Stavební firma Froněk spol. s r.o. z Rakovníka má dlouhou tradici na českém trhu a nabízí služby spojené s realizací zakázek zemních prací všech rozsahů, jako jsou silnice, parkoviště a jiné plochy. Činnost firmy Froněk spol. s r.o. je spojena také s výrobou a prodejem drceného zdiva a asfaltových směsí (směs kameniva obalená asfaltem), což je nepostradatelná součást při zemních pracích. Problém není ani výstavba inženýrských staveb jako jsou vodovody nebo kanalizace). Garantujeme strojové vybavení a profesionální provedení služeb v termínu. Pokud máte o služby spojené s výkonem zemních prací zájem, kontaktujte prosím společnost Froněk spol. s r.o.


Dopravní stavby včetně zemních prací-výstavba silnic, chodníků, parkoviště

Dopravní stavby včetně zemních prací-výstavba silnic, chodníků, parkoviště

V oboru dopravní stavby je firma RYBÁRIK s.r.o. schopna kompletně zrealizovat zakázky včetně zemních a bouracích prací - specializace na výstavbu silnic, parkoviště, chodníků, cyklostezky a dalších komunikací. Působíme hlavně v regionu Zlínský kraj a Jihomoravský kraj. Námi realizované zakázky: -rekonstrukce obecní komunikace - Staré Město -realizace chodníků - Kostelany -příjezdová komunikace - Staré Město -parkoviště, komunikace, chodníky - Kaufland Otrokovice -přestavba areálu kasáren na park s chodníky - Uherské Hradiště. V rámci zemních, výkopových prací zajistíme odtěžení a odvoz zeminy.


Provádění staveb Chomutov – maximální kvalita služeb

Provádění staveb Chomutov – maximální kvalita služeb

Kompletní realizace a provádění staveb převážně v oblasti průmyslu a vodohospodářských staveb je náplní společnosti TRANS-REGION-STAV s.r.o. z Chomutova. Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolování, sledujeme moderní trendy v oblasti stavebnictví a využíváme pouze odborníky pro dané profese jako jsou zedníci, železáři, zámečníci, elektrikáři nebo tesaři či strojníci. Disponujeme plnohodnotným technickým vybavením jak pro samotné provádění staveb, tak i pro oblast dopravy a dbáme na dodržování stanovených termínů.


Úprava pozemku pro přípravu postavení velkoplošných stanů a party stanů Praha

Úprava pozemku pro přípravu postavení velkoplošných stanů a party stanů Praha

Pořádáte na Vašem pozemku velkou akci vyžadující postavení velkoplošných stanů a terén není zrovna ideální? Nevadí, společnost M.P.M., spol. s r.o. z Prahy přichází s nabídkou úpravy terénu před postavením velkoplošných stanů. Pomocí naší techniky pozemek srovnáme a vytvoříme optimální podmínky pro zahájení stavby rovné podlahy velkoplošného stanu. Žádné hrboly, kopečky a šikmé plochy Vás pak nebudou limitovat při volbě vhodného umístění stanu. Naše nabídka úpravy terénu samozřejmě na stavbu stanu není přímo vázána a můžete ji využít i samostatně, stačí kontaktovat společnost M.P.M., spol. s r.o.