Zajištění služeb autoservisu pro nákladní vozidla SSHMP

Zajištění služeb autoservisu pro nákladní vozidla SSHMP

Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb pro nákladní automobily včetně nakládacího jeřábu a navíjecí soupravy (dále jen „nákladní vozidla“) spočívající v provádění kompletního pozáručního servisu, údržby a pozáručních oprav (dále jen „servisní služby“) a současně zajištění dodávek náhradních dílů pro nákladní vozidla dodavatele. Součástí bude i zajištění odtahové služby a administrativní zajištění likvidací pojistných událostí s pojišťovnami zadavatele. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 2 ZD.
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2017 07:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa služeb hlavního města Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
19.12.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
11 962 600 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa služeb hlavního města Prahy

Zadavatel IČ:
70889660

Zadavatel ulice:
Kundratka 1951/19

Zadavatel PSČ:
180 00

Zadavatel obec:
Praha 8 - Libeň

Kontaktní osoba:
Ing. Karla Piwodová

Zadavatel telefon:
+420 608 887 077

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sshmp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní servis vozidel všech značek-zaměření na Škoda, Seat, Volkswagen, Audi

Kompletní servis vozidel všech značek-zaměření na Škoda, Seat, Volkswagen, Audi

Na servis vozů značky Škoda, Seat, Volkswagen a Audi se zaměřuje Autoservis a pneuservis Došlík Kroměříž. Poskytujeme ovšem kompletní servis vozidel všech značek. Stálým zákazníkům poskytujeme slevy. Pro firmy sjednáme množstevní slevy. Služby: - postaráme se o přípravu vozu na STK a jeho provedení - autoklempířství - opravy motorů, brzd, výfukových systémů - výměna čelních skel - výměna rozvodů - pneuservis - přezutí, oprava pneumatik.


Náhradní díly pro osobní i nákladní auta Plzeň

Náhradní díly pro osobní i nákladní auta Plzeň

Nové i použité náhradní díly na osobní i nákladní vozy prodává a montuje pro klienty z Plzně a okolí autoservis AUTOKOMPLET 91 spol. s r. o. Náhradní díly od prověřených dodavatelů prodáváme na většinu v tuzemsku známých značek. Seženete u nás autobaterie, brzdové destičky a kotouče, chladiče, hadice chladičů, kola, disky, pneumatiky, přední a zadní nápravy, pružiny, řemenice, poloosy, díly k řízení, spojky, startéry, stěrače, světla a světlomety, tlumiče pérování, výfuky a jiné. Kompletní nabídku sortimentu náhradních dílů pro osobní i nákladní auta žádejte u autoservisu AUTOKOMPLET 91 spol. s r. o.


Kompletní autoservis Náchod - moderní vybavení a odborný personál

Kompletní autoservis Náchod - moderní vybavení a odborný personál

Náš autoservis R-SPEED s.r.o. Náchod provádí komplexní servisní služby pomocí moderního vybavení a kvalifikovaného personálu. Zaměřujeme se na kompletní opravy, údržbu a servis, včetně originální diagnostiky všech elektronických systémů. Dále provádíme komplexní opravy havarovaných,či jinak poškozených vozů VOLVO. Máme dlouholeté zkušenosti s vozy VOLVO, proto je kvalita a rychlost zaručena. Neváhejte a svěřte nám Vaše vozidlo k rychlému a kvalitnímu servisu.


Opravy a servis výfuků - kompletní výměna výfuku

Opravy a servis výfuků - kompletní výměna výfuku

Je výfuk Vašeho auta příliš hlučný? Máte problémy s výfukovým systémem? Pak neváhejte a svěřte svůj vůz do rukou odborníku - AUTOSERVIS ŠAJTAR. Poskytneme Vám dílčí opravy i kompletní výměny výfuků na Vašem voze za výhodné ceny. Nejčastější příznaky, které značí že je potřeba opravit výfuk: - nárust spotřeby paliva - hlučnost automobilu - skřípavé zvuky a klepání v podvozku - snížení výkonu. Většina problémů s výfukem vzniká na základě koroze, zkušení automechanici z našeho autoservisu ŠAJTAR Vaše auto prohlédnou a se postarají o kvalitní opravu. Opravu výfuku můžeme provést formou svařování nebo vyměníme starý výfuk za nový. Kontrolujte výfukový systém pravidelně a můžete předejít problémům, které vedou k poničení Vašeho vozu.


Maloobchodní prodej náhradních dílů a příslušenství na všechny typy vozidel Jablonec nad Nisou

Maloobchodní prodej náhradních dílů a příslušenství na všechny typy vozidel Jablonec nad Nisou

Naše firma Auto-díly Čejková Jablonec nad Nisou nabízí náhradní díly a doplňky na všechny typy vozidel. Navštivte náš maloobchod Auto-díly Čejková a vyberte si pro váš vůz ty nejlepší a nejkvalitnější díly. Autodíly Čejkovi - Prodej náhradních dílů na všechny typy vozidel Výrobky řady významných světových výrobců autodílu a příslušenství. Vybírat můžete jak z nového zboží, tak z výprodejového. Vše najdete na našich stránkách.


S kvalitní autokosmetikou a autochemií bude Vaše auto jako nové

S kvalitní autokosmetikou a autochemií bude Vaše auto jako nové

Jste ze Znojma a hledáte kde nakoupit kvalitní kosmetiku pro Váš automobil? Komplexní sortiment autokosmetiky naleznete u prodejce Autodíly Novák ve Znojmě. Dopřejte Vašemu autu tu nejlepší péči s kvalitní autokosmetikou a autochemii. Jenom tak bude chráněné před nepříznivými vlivy počasí i mechanickým poškozením. Navíc bude skvěle vypadat. V našem obchodě naleznete přípravky vhodné pro čištění a údržbu karoserie, interiéru, oken, kol i pneu. S blížící se zimou jistě oceníte také přípravky jako jsou rozmrazovače, startovací spreje či nemrznoucí náplně do ostřikovačů. Neváhejte a zavítejte k nám na pobočku.