Poptávám cenovou nabídku na ocelový sloup pro veřejné osvětlení

Poptávám cenovou nabídku na ocelový sloup pro veřejné osvětlení

Prosím o nacenenie oceľového stĺpa pre verejné osvetlenie, predovšetkým bude slúžiť na montáž kamery. Výška 6m, zapustený do zeme, bez pätky, kruhový prierez. 8ks. Taktiež prosím zaslať aj dodaciu lehotu. Ďakujem.
Poptávka byla vložena dne:
14.11.2017 13:50

Platnost poptávky:
14.12.2017 10:02

Kontaktní osoba:
Jakub Muránsky

Kontaktní email:

Telefon:
+420 +421 911 043 053

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba ocelových konstrukcí z kvalitní oceli, strojírna Kladno

Zakázková výroba ocelových konstrukcí z kvalitní oceli, strojírna Kladno

Hledáte společnost, která by Vám zajistila pevnou ocelovou konstrukci pro Vaši halu, most či jiný objekt? Stanislav Kindl – Strojírna je společnost ze Želevčic, která se zabývá zakázkovou výrobou ocelových konstrukcí z vysoce kvalitní oceli. Vyrábíme ocelové konstrukce pro nejrůznější účely dle specifických požadavků daného zákazníka. Vyrobíme Vám konstrukci nejen pro ustájení koní, ale také do průmyslové haly, mostů a dalších objektů. Nedílnou součástí naší činnosti je výroba nerezových zábradlí, přístřešků, příjezdových plošin či schodišťových stupňů. Poskytujeme rovněž kompletní služby v oblasti zámečnictví a kovovýroby včetně obrábění, frézování a broušení železných materiálů.


Prodej zemědělské montované plachtové přístřešky pro uskladnění sena a plodin

Prodej zemědělské montované plachtové přístřešky pro uskladnění sena a plodin

Uskladnění sena a plodin. Ideální řešením jsou plachtové přístřešky. Snadná a rychlá montáž. Nízké pořizovací náklady. Plachta je ošetřena vysokoúrovňovým UV filtrem, který zaručuje maximální životnost. Životnost plachty dosahuje až 25 let. PVC má velkou pevnost v tahu, je 100% nepromokavé a odolává i sněhové pokrývce. Skladové haly HALMONT mají konstrukci vyrobenou z pozinkovaných ocelových trubek. Můžete si v vybrat z mnoha velikostí a jak na šířku tak na výšku. Dokonce je možné koupit i montovací chlév, stáj či konteiner. Dokonce si můžete vybrat z více barevných provedené, bílá, zelená, stříbrná.


Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Hledáte firmu, která Vám zajistí pevné a kvalitní ocelové konstrukce pro montované haly? Pak se určitě obraťte na firmu Halové systémy s.r.o., která sídlí nedaleko Brna v Šlapanicích. Firma poskytuje kvalitní a pevné ocelové konstrukce z pozinkovaného plechu lisovaného za studena k použití na: - obvodové pláště - příčky - střešní konstrukce - vaznice Konstrukční profily poskytuje v několika tvarech (Z, C, U, ? ) s výškami řezu od 100 – 400 mm a tloušťkou v rozmezí 1 – 4 mm. Výhody konstrukční profilů jsou hned několik: - jednoduchá a rychlá montáž - flexibilnost - odolnost proti korozi - pevnost - nízká hmotnost - nizké náklady (doprava, montáž, údržba) Pevnou a kvalitní konstrukci vám zajistí firma Halové systémy s.r.o., která je Váš partner v oblasti konstrukčních profilů, trapézových a PUR panelů nebo opláštění hal a budov.


Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy zajišťuje firma MONTEMA spol. s r.o. z Otrokovic - Zlínský kraj. Působíme v mnoha průmyslových odvětvích - strojírenství, gumárenství, chemický průmysl, stavebnictví, potravinářství. Naše firma provádí po celé ČR montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků i potrubních rozvodů. Také se zaměřujeme na stěhování výrobních strojů a strojních zařízení v rámci ČR i do-ze zahraničí. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni, ručíme tedy za odbornost provedených prací. Obory působnosti: - výroba, montáž, demontáž ocelových konstrukcí - montáže, demontáže technologických celků - výroba, montáž, výměna potrubních průmyslových rozvodů - montáž, demontáž vzduchotechniky - stěhování strojních zařízení, výrobních linek.


Výroba a montáž lisovaného ocelového schodiště, schodišťové stupně, dodávka

Výroba a montáž lisovaného ocelového schodiště, schodišťové stupně, dodávka

Chcete-li bezpečné schodiště s protiskluznou úpravou, které lze umístit i do půdních prostor, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma KASALI, s.r.o. ze Znojma, je profesionální výrobce schodišťových stupňů využitelných i v těch nejnáročnějších podmínkách. Schodišťové stupně jsou základním stavebním prvkem ocelových schodišť. Vyráběny jsou v daných základních rozměrech a nebo na zakázku, dle požadavků a přání klienta. Zařídíme dodávku, technické poradenství, kalkulaci, doporučení správného typu dle propočtu a následnou montáž ocelového schodiště. Námi vyrobené ocelové schodišťové stupně můžete využít na stavbu nejen jako schodiště do půdních prostor, ale i na zahradní schodiště, požární a úniková schodiště apod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde najdete všechny podstatné informace.


Vnitřní ocelové, nerezové zábradlí, zastřešení dveří-výroba

Vnitřní ocelové, nerezové zábradlí, zastřešení dveří-výroba

Společnost SEADD s.r.o. vyrábí hlavně kovové konstrukce, ale také nerezové zábradlí, zastřešení dveří a další výrobky z kovu. Působíme v regionu Zlín, Uherské Hradiště. Hlavní činností jsou veškeré zámečnické práce, soustružení, frézování, vrtání, ohýbání, dělení materiálu, broušení, leštění, svařování. Vyrábíme a montujeme vybavení interiérů a exteriérů: -nerezové, ocelové zábradlí venkovní - kombinujeme se skleněnými výplněmi, dvouvrstvá lepená skla nebo kalená skla -nerezové, ocelové nebo nerez + sklo zábradlí vnitřní - nejpoužívanějším materiálem na vnitřní zábradlí je nerez a ocel, madla zábradlí jsou dřevěná -zastřešení dveří. Obraťte se na zkušené odborníky u nás. Poradíme s výběrem materiálu a dbáme především na přesnost provedení, aby nevznikly problémy při montáži. Montáž, instalace, výroba na zakázku: -kovové, ocelové, nerezové, hliníkové konstrukce -zahradní doplňky - altánky, pergoly, obelisky, kovové konstrukce pro popínání rostlin -kovový zahradní nábytek nebo zahradní nábytek v kombinaci kov a dřevo -městský mobiliář - parkové lavičky, venkovní odpadkové koše, MHD zastávky, stojany na kola...atd.