Integrovaný informačný systém, spevnené plochy, parkoviská pred železničnou stanicou

Integrovaný informačný systém, spevnené plochy, parkoviská pred železničnou stanicou

Predmetom zákazky je rekonštrukcia existujúcich spevnených plôch na ul. Družstevnej, ich prestavba a modernizácia tak, aby spĺňali podmienky zariadenia pre integrovanú dopravu v meste Krompachy, t.j. umožniť vzájomné prestupovanie medzi linkami SAD a ŽSR. Predmetná stavba rieši teda komplexnú rekonštrukciu priestupných a čakacích plôch na dvoch zastávkach, bezbariérový príchod a odchod cestujúcich zo zastávok SAD. Stavba zahŕňa urbanistickú vybavenosť predstaničného priestoru, t.j výstavbu prístreškov pre autobusovú zastávku a výstavbu prvkov drobnej architektúry (označníky zastávky, lavičky, cyklostojany, oddeľovacie stĺpiky, ochranné mreže stromov, smetné koše a pod.), ktoré budú slúžiť cestujúcim pri miestnej a mimomestskej doprave. Súčasťou projektu je aj elektrická prípojka pre informačný systém, osvetlenie vrátane kamerového systému mestskej polície. Autobusové zastávky budú vybavené modernými informačnými technológiami, uvažuje sa so zavedením inteligentného informačného systému, softwérového aj hardwérového vybavenia a prepojenia informačného systému autobusovej prímestskej a medzimestskej (SAD) so systémom ŽSR, vybudovanie inteligentných zastávok s prenosom údajov softwarové a hardwarové zabezpečenie.
Stavbou dôjde k estetizácii predstaničného priestoru a zabezpečeniu plynulosti a bezpečnosti pre dopravu aj chodcov.
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2017 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Krompachy

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
224 713 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Krompachy

Zadavatel IČ:
00329282

Zadavatel ulice:
Nám. Slobody 1

Zadavatel PSČ:
053 42

Zadavatel obec:
Krompachy

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Stehlíková

Zadavatel telefon:
+421 533 818 685


Zadavatel web:
http://www.krompachy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223300-9
Stavebné práce na stavbe parkovísk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Docházkové a přístupové systémy. Přehled aktuálně přítomných zaměstnanců.

Docházkové a přístupové systémy. Přehled aktuálně přítomných zaměstnanců.

Modernizace celého administrativy, evidence docházky, cenné informace a podklady pro výpočet mezd. To jsou Docházkové systémy od firmy ELVIS. Ta Vám poradí nejvhodnější typ, provede kompletní instalaci a zaškolení personálu. Samozřejmostí je servis a případné opravy. Modernizace celého areálu ocení i zaměstnanci. Zaměstnanec se při příchodu identifikuje přiložením bezkontaktní karty nebo čipu ke snímači, při odchodu vybere z předem nadefinovaných přerušení pracovní doby. Systém EKD zaznamená čas a typ události a na základě toho vypočítá odpracovanou dobu, vykáže napracované přesčasy, zbývající dovolenou. Docházkové systémy je možné kombinovat s přístupovými systémy pro nastavení oprávnění vstupu a s turnikety. Přístupové systémy je možné propojit s dalšími systémy - uzamykání skříněk, pokladny, zbývající čas návštěvy. Biometrický identifikační snímač - otisk prstů. Až 2 000 otisků. Kompletní řešení pro sjezdovky, koupaliště, sportoviště, administrativní budovy atd.


Docházkové systémy pro malé a střední firmy

Docházkové systémy pro malé a střední firmy

Chystáte se do Vaší firmy zavést docházkový systém a potřebovali by jste s tím poradit? Neváhejte a obraťte se na naši společnost! Na českém trhu působíme více než 10 let. Zaměřuje se na vývoj a výrobu zařízení pro sběr dat a jejich následného zpracování. Uplatnit je můžete v průmyslu i k identifikaci osob v docházkových a přístupových systémech. Zařízení jsou vyráběna v interiérovém i exteriérovém provedení a jsou bezkontaktních i kontaktních (bezkontaktní nebo magnetické karty nebo čipové přívěsky. Více informací k docházkovým systémům naleznete na našich www.


Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

Detektor plynu, CO, hlásič kouře, požární hlásič - eshop, prodej

Pro zabezpečení Vaší domácnosti či firmy proti požáru je vhodné pořídit požární hlásič, ke kolaudaci novostaveb je vhodný kombinovaný hlásič požáru a detektor úniku plynu, případně hlásič kouře. Tyto produkty můžete pořídit v eshopu firmy HASTEKO z regionu Zlínský kraj. Hlavním prodejním artiklem jsou hasicí přístroje a hydranty. Případně navštivte naši provoznu U Korečnice 1154, Uherský Brod. Pokud chcete zabezpečit svůj dům či firemní objekt, doporučujeme Kombinovaný hlásič požáru a detektor oxidu uhelnatého - Model Kidde 10SCO. Eshop, prodej: - požární hlásiče CO - autonomní hlásiče kouře - detektory CO - detektory úniku plynu - LPG, zemní plyn, svítiplyn - testovací přípravky pro ověření funkčnosti hlásičů požáru, kouře a detektorů plynu.


Vstupní branky pro řízení pohybu osob s možností bezbariérového vstupu

Vstupní branky pro řízení pohybu osob s možností bezbariérového vstupu

Konstrukce vstupních branek od společnosti MAGTRADE, s.r.o. z Prahy je uzpůsobena účelu řízení a usměrnění pohybu osob. Elektromotorické branky s různým provedením od celonerezového po skleněné křídlo různých délek umožňují snadný průchod i osobám odkázaným na bezbariérový přístup, průjezd nákupních vozíků. Plynulost průchodu osob řízena externím signálem pro odblokování, samotné otevření křídla branky je však nutno provést manuálně. O uzavření branky se postará pružina s hydraulicko pneumatickým tlumičem. Mějte průchod osob pod kontrolou, žádejte u společnosti MAGTRADE, s.r.o. více informací o bezbariérových vstupech a vstupních brankách.


Analýza vody v bazénu profesionálními přístroji z eshopu Hanna Instruments

Analýza vody v bazénu profesionálními přístroji z eshopu Hanna Instruments

Jaké přístroje eshop amerického výrobce Hanna Instruments pro analýzu bazénové vody nabízí? Jedná se o profesionální přístroje pro analýzu vody v soukromých bazénech, ale také ve veřejných bazénech a vířivkách, kde je nutná zodpovědná kontrola vody dle požadavků vyhlášky 238/2011 Sb. Konkrétně se jedná o pH testery a pH metry, které Vám pomohou přesně stanovit hodnotu pH vody v bazénu. Dále je k dispozici přenosný fotometr na volný a celkový chlor, zákaloměr s měřením volného a celkového chloru pro kontrolu číření a dávkování dezinfekce do bazénové vody či multiparametrový fotometer pro analýzu bazénové vody s reagenčními sety, jednoduchými postupy a výsledky přímo v mg/L. Originální Hanna Instruments přístroje jsou vyráběny se zárukou kvality. Využít je možné také technickou podporu pro konečné uživatele na bezplatné infolince 800 20 30 20. Spolehlivost výsledků se prokázala shodou při porovnávacích měřeních s pracovníky zdravotních ústavů v různých krajích ČR za provozních i laboratorních podmínek. Robustní voděodolné přístroje se snadnou obsluhou nedávají prostor k chybám. Podpora při zajištění kvality ze strany Hanna Instruments Czech začíná už bezplatnou kalibrací před dodáním. Pokud tedy hledáte kvalitní přístroje pro spolehlivou analýzu vody v bazénu, navštivte eshop Hanna Instruments!


Elektronické zabezpečení budov, protipožární systémy a průmyslové kamery

Elektronické zabezpečení budov, protipožární systémy a průmyslové kamery

Jestliže si chcete nechat namontovat protipožární systémy a průmyslové kamery pro bezpečnost Vašeho majetku, neváhejte a obraťte se na nás. Společnost TRESYS s.r.o. se orientuje na zabezpečovací systémy, zajistí servis a poradí s výběrem různých elektronických zabezpečení budov. Montujeme kamerové, docházkové, zabezpečovací, protipožární a ozvučovaní systémy, dále videotelefony, IP technologie, strukturované kabeláže a ostatní zařízení. Zakázky realizujeme nejen v okrese Znojmo, ale také pro okres Třebíč. Pro více informací o možnostech, jak zabezpečit svůj majetek, neváhejte a kontaktujte nás!