Poptáváme candáty

Poptáváme candáty

Koupíme candáta dvouročka asi 100 ks.
Poptávka byla vložena dne:
14.11.2017 07:59

Platnost poptávky:
14.12.2017 07:37

Kontaktní osoba:
Lubomír Kramný

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 786 204

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Celoroční a hlavně vánoční prodej živých kaprů, násadkových candátů a tržních línů v Lipnici

Celoroční a hlavně vánoční prodej živých kaprů, násadkových candátů a tržních línů v Lipnici

Jste milovníci ryb či šťastnými majiteli rybníku a chtěli byste si v něm vysadit další ryby? Rybářství Lipnice a.s. se zaměřuje nejen na prodej tržních ryb, ale také na ryby násadkové, konkrétně na produkci násad candáta. Z tržních ryb si u nás můžete zakoupit kapra, jehož roční výlov činí téměř 400 tun. Další rybou, na jejímž mase si velmi rádi pochutnáváte, je lín, který je většinou dostupný v období podzimních a jarních výlovů. Pro rybáře tu máme speciální nabídku sportovního rybolovu, kdy si můžete chytit svoji vlastní rybu. Sportovní rybolov umožňujeme na rybnících Plodový a Hrachovec polní. Jsme soukromá společnost s dlouholetou tradicí, která aktuálně obhospodařuje 800 ha rybníků a zaměstnává 22 zkušených pracovníků. Většina rybníků se nachází v oblastech Telčska, Dačicka, Moravských Budějovic a na Znojemsku. Přijďte si koupit či sami ulovit dobrou, čerstvou rybu, nebo si ji nasaďte ve svém vlastním rybníku!


Rybolov na sportovním rybníku Markovice, vydávání povolenek, rybářský kroužek pro děti

Rybolov na sportovním rybníku Markovice, vydávání povolenek, rybářský kroužek pro děti

Chtěli byste si zarybařit či začít rybařit? Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Chrudim 2 poskytuje vzdělání pro děti i dospělé, členství v organizaci, vydání rybářského lístku, povolenek. Rybolov na rybníku v Markovicích můžete provozovat, pokud jste členem některé z místních organizací, vlastníte rybářský lístek, máte povolenku k rybolovu, kterou Vám v naší kanceláři vydáme. Pro získání členství je nutno složit zkoušky, kterou děti a mládež mohou získat v kroužku naší organizace DDM Chrudim. Rybářský spolek využívá ke schůzím a různým akcím Rybářský klub Valcha. Provozujeme také rekreační objekt Chata Seč, kde se můžete levně ubytovat.


Celoroční prodej kaprů, pstruhů, sivenů, amurů, candátů, okounů a jiných ryb

Celoroční prodej kaprů, pstruhů, sivenů, amurů, candátů, okounů a jiných ryb

Celoroční drobný prodej ryb na sádkách nebo předvánoční stánkový prodej po celém Plzeňském kraji a v Praze a okolí pořádá společnost Klatovské rybníky a.s.. Chováme amury, tolstolobiky, štiky, sumce, candáty, okouny, líny, pstruhy, siveny americké a další ryby v rybnících o celkové vodní ploše téměř 2000 hektarů. Naše ryby jsou chovány v čistém prostředí CHKO Český les a díky tomu jejich maso vyniká plnou a jemnou chutí. Každý rok vyprodukujeme přes 1000 tun ryb, které se mimo českého trhu skvěle uplatní ve Francii, Německu nebo Rakousku.


Celoroční, ale i vánoční prodej chutných ryb, především kaprů, štik, sumců a candátů

Celoroční, ale i vánoční prodej chutných ryb, především kaprů, štik, sumců a candátů

Rádi si pochutnáváte na čerstvých rybách, jež jsou navíc z domácího chovu? Jsme společnost sídlící v Klatovech, která se zabývá chovem, výlovem, ale i přepravou nejrůznějších druhů ryb. Z velké části naši produkci tvoří kapři, dále jsou to vedlejší druhy ryb, tedy amuři, tolstolobici, štiky, sumci a candáti, které vyvážíme do dalších zemí Evropské unie. Klatovské rybářství a.s. působí na trhu již 23 let a nyní hospodaří zhruba na 400 rybnících v okolí měst Klatovy, Domažlice, Tachov a Plzeň. Naší další význačnou činností je chov drobné zvěře, a to zejména kachny divoké a bažanta obecného, případně koroptve, perličky či králíka divokého. K této zvěři navíc prodáváme taktéž střelivo a asfaltové terče, které můžete využít také v naší poslední a relativně nové činnosti ? v myslivosti. Čerstvá ryba je čerstvá ryba, přesvědčte se sami u nás v Klatovech!


Celoroční prodej živých ryb-kapři, pstruzi, štiky

Celoroční prodej živých ryb-kapři, pstruzi, štiky

V Rybářství Hulín Vás čekají zajímavé ceny na různé druhy ryb. Přijďte si pro vánočního kapra k nám. Celoroční prodej živých ryb - kapři, pstruzi, štiky, amuři, tolstolobici, sumci, candáti, líni. Čerstvé rybí maso si díky nám můžete dopřát každý týden, nejen na vánoce. Na výběr jsou nejen živé, ale i mražené ryby - prodáváme mražené kapry i tolstolobiky porcované, pstruhy, lososy bez kůže i na steak, steak ze žraloka, makrely balené i volná makrela. Aktuální ceník ryb naleznete na našem webu rybarstvihulin.cz . Mimo maso z ryb nabízíme i prodej vodní drůbeže - husy, kachny. Bližší informace o prodeji a odběru získáte na tel.:777580405. Najdete nás v Hulíně - zhruba 10 km od Kroměříže a 25 km od Zlína. Klientelu máme z celého regionu Zlínský kraj.


Prodej živých kaprů, pstruhů, amurů a línů na vánoce i celý zbytek roku

Prodej živých kaprů, pstruhů, amurů a línů na vánoce i celý zbytek roku

Živé kapry, pstruhy, líny a amury na Vánoce a zdravější nový rok zajistí firma Rybářství Lipnice a.s.. Obhospodařujeme více než 800 ha rybníků v oblastech Telčska, Dačicka, Moravských Budějovic a na Znojemsku. Ryby prodáváme každý pátek přímo na sádkách v Moravských Budějovicích, Telči a Lipnici. Produkci zaměřujeme i na násady candáta a tržního lína. Na našich rybnících Hrachovec dolní a Plodový si můžete odpočinout při chytání ryb. Přijďte si k nám tradiční české ryby koupit nebo ulovit a vychutnejte si to nejlepší z naší přírody.