Poptávám odhad historických mincí

Poptávám odhad historických mincí

Poptávám odhad historických mincí případně jejich cenu. Nalezeno na Těšínsku.
Poptávka byla vložena dne:
14.11.2017 07:59

Platnost poptávky:
14.12.2017 07:39

Kontaktní osoba:
Ivo Býma

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 487 530

Okres:
Nový Jičín

Obrázek:
Poptávám odhad historických mincí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oceňování firem, podniků a společností pro běžné znalecké posudky

Oceňování firem, podniků a společností pro běžné znalecké posudky

Potřebujete zajistit ocenění firmy, podniku nebo majetku? Obraťte se na odborníky v oboru - Znalecký a oceňovací ústav s.r.o. v Prostějově. Připravíme pro vás nejrůznější druhy tržních ocenění, které jsou dnes vyžadovány i pro běžné znalecké posudky: - ocenění firem, podniků, společností - ocenění pohledávek - ocenění nemovitostí pro bankovní účely obecně - ocenění movitého majetku všeho druhu - ocenění pro hypoteční účely - ocenění nehmotných aktiv. Neváhejte využít našich oceňovacích služeb, jsme zde jen pro vás. Domluvte si s námi osobní schůzku - zajistíme vám komplexní služby a poradenství v oblasti oceňování.


Zpracování znaleckých posudků - oceňování podniků, nemovitostí i podílů

Zpracování znaleckých posudků - oceňování podniků, nemovitostí i podílů

Profesionály a odborníky v oblasti znalectví, oceňování a správy majetku hledejte ve firmě Znalecký a oceňovací ústav s.r.o. v Prostějově. Zaručíme vám vynikající kvalitu naší práce a především přehlednost pro uživatele. Také zajistíme poradenství dalších odborníků ze specifických oblastí činnosti. Máme spoustu kvalifikovaných spolupracovníků a odborníků po celé České republice. Využijte našich služeb i vy - znalecké posudky: - oceňování podniků, motorových vozidel, zemědělské techniky, nemovitostí, podílů v obchodních společnostech a účastí v družstvech, pohledávek a investic - zpracování znaleckých zpráv o fúzi společností - dědictví a správa majetku Pokud potřebujete využít naše znalecké nebo oceňovací služby nebo jen poradit, pak neváhejte a domluvte si s námi osobní schůzku.


Sběratelské potřeby Leuchtturm prodej Praha – ihned k odeslání

Sběratelské potřeby Leuchtturm prodej Praha – ihned k odeslání

Atraktivní sběratelské potřeby německé značky Leuchtturm nabízí společnost ANTIUM AURUM s.r.o. z Prahy ihned k odběru ve své prodejně nebo na eshopu. V nabídce naleznete kapesní a skládací lupy, luxusní alba na mince včetně volných listů, kapsle na mince nebo mincovní kazety z mahagonu jak na jednu minci, tak na celé sbírky mincí. Dále všechny sběratele jistě zaujmou archivní boxy. Sběratelské potřeby Leuchtturm se řadí mezi luxusní zboží, které má u sběratelů mincí velkou popularitu. Díky krásným obalům jsou mince chráněny a také při presentaci krásně vypadají. Kompletní sortiment sběratelských potřeb naleznete u společnosti ANTIUM AURUM s.r.o.


Kovové, reklamní, originální odznaky s reliéfem - barvené, patinované

Kovové, reklamní, originální odznaky s reliéfem - barvené, patinované

Odznaky vyráběné firmou Zinako s.r.o. vynikají hned několika vlastnostmi - při zachování nízké ceny je jejich vzhled srovnatelný s drahými raženými odznaky, mohou mít i velmi jemný motiv a lze u nich provézt velké množství povrchových úprav, například patinování (staromosaz, starozinek, staroměď) či ruční barvení. Odznaky v libovolných tvarech a rozměrech najdou využití ve školách, sportovních klubech, zájmových sdruženích, bezpečnostních složkách či jako reklamní předměty. S jejich grafickým návrhem Vám firma Zinako s.r.o. ráda poradí a pomůže zpracovat. Pro bližší informace nás kontaktujte na telefonním čísle 777331093 či mailu info@zinako.cz.


Reprezentační medaile zlacené, stříbrné nebo měděné s povrchovou úpravou

Reprezentační medaile zlacené, stříbrné nebo měděné s povrchovou úpravou

Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK Jablonec nad Nisou a celá ČR. Specializujeme se na výrobu medailí a plaket pro prezentace týmů, sportovních klubů a jiných významných událostí. Zakázkově vyrobíme jednobarevné a dvoubarevné medaile ve vysokém lesku nebo v patinovém provedení. Medaile a plakety zušlechťujeme galvanicky nebo pískováním. Používáme tyto povrchové úpravy: zlacení,stříbření, měď, staroměď, niklování, starostříbro, staromosaz. Jsme schopni vyrobit špičkové medaile pro organizace za přijatelné ceny. Můžete zvolit buď variantu v krabičce nebo bez krabičky. Objednávky vyřizujeme a rozesíláme v rámci celé ČR.


Pamětní, ražené mince v patině či lesku, s originální malbou a rytím

Pamětní, ražené mince v patině či lesku, s originální malbou a rytím

Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK Jablonec nad Nisou a celá ČR. Našimi klienty jsou organizace, instituce, bezpečnostní složky a firmy s různým zaměřením činnosti. Zakázky přijímáme v rámci celé ČR. Dle požadavku vyrobíme jednobarevné a dvoubarevné mince s možností vlastního originálního návrhu. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu zpracování a požadovaný efekt. Používáme lety a tradicí ověřené postupy povrchového zušlechťování mincí metodou galvanizace či pískováním. Výsledkem jsou mince ve vysokém lesku či patinovém provedení, které je možné ozdobit malbou a samolepkami. Specialitou jsou mince v provedení mosaz a starostříbro. Vyrobené mince pečlivě zkompletujeme a dodáme v rámci celé ČR za přijatelné ceny a dodrženém termínu. Kovovýroba - MIROSLAV VOTOČEK Jablonec nad Nisou a celá ČR.