Neonová reklama, Německo

Neonová reklama, Německo

Vážené dámy a pánové,
prosím o uvedení ceny neonové světelné reklamy: RATTLESNAKE SALOON Velikost by měla být 2 metry široká.

Původní znění:
Anfrage
Sehr geehrte Damen und Herren,
erbitte Preise für eine Neon Leuchtreklame: RATTLESNAKE SALOON Die Grösse sollte 2 Meter breit sein.
Poptávka byla vložena dne:
17.10.2017 13:29

Platnost poptávky:
17.01.2018 11:48

Kontaktní osoba:
Rattlesnake-Saloon

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Tisk billboardu - reklamní PVC plachty s nabídkou

Tisk billboardu - reklamní PVC plachty s nabídkou

Venkovní billboard nebo reklamní PVC plachta s Vaší nabídkou je skvělým řešením, jak dát o sobě vědět a tím i přilákat nové zákazníky. Dle vašich požadavků: - navrhneme nejoptimálnější řešení - rychle a kvalitně zpracujeme grafické návrhy - zajistíme výrobu billboardů a plachet. Levnější variantou pro krátkodobé použití je tisk na billboardový papír, pokud je Vaše nabídka dlouhodobá je výhodnější výroba reklamní PVC plachty nebo tisk na odolné samolepící PVC s životností až 5 let. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, protože Vaše reklama je v dobrých rukou. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Výroba a návrh produktových obalů

Výroba a návrh produktových obalů

Přemýšlíte, jak zvýšit prodej Vašich výrobků? Průzkumy ukazují, že většina spotřebitelů se při rozhodování řídí atraktivitou obalu. Společnost KPK DISPLAYS s.r.o. se sídlem v Olešnici nabízí své služby výroby produktových obalů. Produktové obaly z kvalitních materiálů nejen vyrobíme, ale také navrhneme jejich grafickou podobu. Jednoduché varianty nebo varianty s potiskem, vše záleží jen na dohodě. Oslovila Vás nabídka a máte zájem o služby výroby produktových obalů? Pak neváhejte kontaktovat společnost KPK DISPLAYS s.r.o.


Atypické světelné boxy výroba Praha – na míru podle Vašich představ

Atypické světelné boxy výroba Praha – na míru podle Vašich představ

Profesionálové ve svém oboru z firmy AAA Reklama z Prahy Vám vyrobí atypické světelné i nesvětelné boxy na míru pro zviditelnění Vašeho obchodu, restaurace, kavárny, salonu nebo butiku. Nabízíme mnoho metod a variant provedení, vždy však dokonalý výsledek podle Vašich představ. Využíváme různé typy skla nebo barevného či čirého plexiskla, transparentních uchycení, osvětlení včetně nejnovějších LED osvětlení, průhledů, přiznané obvodové rámečky nebo skryté obvodové rámečky… Naším cílem je kvalitně odvedená práce, kvalitní a rovnoměrné osvětlení v plné ploše, snadno udržovatelné výrobky, které dlouho vydrží krásné. Atypická výroba světelných boxů je velmi rozmanitá, naši odborníci Vám jsou připraveni poradit a pomoci s výběrem nejvhodnějšího řešení. Neváhejte nás kontaktovat.


Tisk na textil – trička, látkové tašky, kšiltovky, mikiny

Tisk na textil – trička, látkové tašky, kšiltovky, mikiny

Hledáte firmu, která se postará o tisk loga, názvu sportovního týmu, kulturní akce nebo maturitního sloganu na textilní trika, mikiny nebo látkové tašky? Pak se s důvěrou obraťte na reklamní agenturu Karel Šubrt z Prahy. Pro tisk na textil využíváme kvalitních a zdravotně nezávadných barev, které při správné péči dlouho vydrží. Také trika, mikiny, tašky nebo kšiltovky nabízíme ve vysoké kvalitě v dětské, dámském a pánském provedení. Neváhejte si napsat o slevu při odběru většího množství, kontaktujte reklamní agentura Karel Šubrt.


3D loga, nápisy – zviditelní jméno Vaší společnosti

3D loga, nápisy – zviditelní jméno Vaší společnosti

Aby jméno a logo Vaší společnosti vyniklo a upoutalo na první pohled, musí se od běžných cedulí něčím lišit. O zaručený efekt se postarají 3D loga a nápisy od společnosti ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Tyto nepřehlédnutelné nápisy lze pro umocnění plastického efektu podsvítit LED diodami nebo nasvítit halogenovým osvětlením. Vyrábí se z různých materiálů od polystyrenu, PVC, lakovaného hliníku po elegantní kartáčovanou nebo leštěnou ocel. Representativní 3D loga a nápisy Vám vyrobí společnost ALMA-reklama s.r.o., kterou v případě zájmu neváhejte kontaktovat.


Reklamní světelné poutače a zdroje Praha - široká nabídka a kvalitní zpracování

Reklamní světelné poutače a zdroje Praha - široká nabídka a kvalitní zpracování

Nepřehlédnutelné světelné reklamní poutače a zdroje nabízí zákazníkům společnost ALMA-reklama s.r.o. z Prahy. Využijte i vy jedno z nejvýraznějších reklamních značení k upoutání pozornosti Vašich zákazníků. Nabídka je skutečně široká, od barevných neonů, moderních a úsporných LED pásků a LED modulů, tradičních zářivkových trubic, originálních světelných 3D znaků či podsvětlených znaků po efektivní světelné linky a světelné obrazy. Máte-li zájem o kvalitně zpracované reklamní světelné poutače, kontaktujte prosím odborníky ze společnosti ALMA-reklama s.r.o.