Zabezpečení kolektorů města Plzně, 2. etapa

Zabezpečení kolektorů města Plzně, 2. etapa

Předmětem plnění zakázky je realizace 2. etapy zabezpečení kolektorů města Plzně, v částech obce Severní Předměstí a Bolevec. V rámci realizace veřejné zakázky bude proveden zabezpečovací systém pro vstupy do kolektorů města Plzně, v oblasti Lochotína a Bolevce. Jedná se o novou instalaci zabezpečovacího zařízení (formou vstupních karet, zámků, magnetických kontaktů) pro vstupy do kolektorů města Plzně.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2017 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
statutární město Plzeň

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
statutární město Plzeň

Zadavatel IČ:
00075370

Zadavatel ulice:
nám. Republiky 1

Zadavatel PSČ:
301 00

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Starková

Zadavatel telefon:
+420 378 035 610

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.plzen.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45311000-0
Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba kabeláže a kabelových svazků

Výroba kabeláže a kabelových svazků

Specializace společnosti Ray Service, a.s. z regionu Uherské Hradiště je výroba kabeláže a kabelových svazků, mimo to se zabývá distribucí kabelových komponent od světových výrobců. Výroba, dodávka, technologie: -kabeláže a kabelové svazky (kabelových svazků) pro: -techniku vojenskou, dopravní, leteckou, automobilovou -průmysl (stroje a zařízení) -výroba elektromechanických komponent -výroba el. skříní pro speciální aplikace.


Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Spolehlivé řadové svorkovnice pro výrobu rozváděčů Weidmueller - přehledné uspořádání, robustní provedení

Výhody v celém procesu výroby rozváděčů přináší inovativní svorkovnice Klippon® Connect - jsou spolehlivé, mají přehledné uspořádání a robustní provedení. Řadové svorkovnice A-series od společnosti Weidmüller jsou nově skladem u firmy EMS ELEKTRO s.r.o., která je dodavatelem elektromateriálu pro mnoho průmyslových podniků v regionu Zlín i v celé České republice. Výhody: - pomocí řadových svorkovnic Klippon Connect A-series ušetříte místo v rozváděčích - jednoduchá manipulace - 12 barev pro přehlednost rozváděče umožňuje snadné, bezpečné připojení - speciální aplikační svorkovnice pro rozvod potenciálu a připojení čidel - zdarma ke stažení konfigurátor pro snadné sestavení svorkovnic na webu Weidmueller. U EMS ELEKTRO je platná do 30.11. zajímavá akce - za nákup 500 ks svorkovnic získáte láhev přívlastkového vína zdarma.


Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Topení a horkovzdušné ventilátory Praha – zaručí prostředí bez kondenzátů

Jak zamezit funkčním poruchám způsobených tvorbou nechtěného kondenzátu ve skříních a rozváděčů s elektrickými nebo elektronickými součástkami? Díky temperování a rovnoměrnému šíření tepla pomocí topení a horkovzdušných ventilátorů od společnosti STEGO Czech s.r.o. se poruch nemusíte obávat. Topná tělesa pro trvalý provoz udržují optimální teplotu v prostředí skříní rozvaděčů a tím zabraňují vzniku nechtěného kondenzátu při poklesu teploty, ventilátory pomáhají vyrobené teplo rovnoměrně a pravidelně šířit do celého prostoru. Pro všechny výrobky z nabídky společnosti STEGO Czech s.r.o. je typické malé a kompaktní provedení, nízká hlučnost a dynamický náběh teploty. Pokud si nejste jisti vhodným typem topení a ventilátoru pro Vaše potřeby, neváhejte se obrátit na vyškolený personál, který Vám ochotně poradí.


Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Průmysl - výrobce přístrojové transformátory vnitřní a venkovní

Hledali jste výrobce průmyslových přístrojových transformátorů? Pak jste nalezli správnou firmu. KPB INTRA s.r.o. je vývojová a výrobní firma na přístrojové transformátory napětí a proudu, transformátory nízkého napětí, speciální transformátory I je výrobce dobíjecích stanic pro elektromobily. Vyrábíme pojistkové patrony, pojistková pouzdra, senzory a systémy detekce napětí, podpěrné izolátory, průchodkové izolátory, epoxidové dílce, grafitové dílce, kompozitní izolátory. Nakupujte přímo od výrobce. Na všechny výrobky Vám garantujeme záruku 36 měsíců. Pro naše zákazníky provádíme úřední ověření schválených transformátorů v našem nezávislém Autorizovaném metrologickém středisku a to pro následující země: Česká Republika, Slovenská Republika, Rusko, Ukrajina, Bělorusko, Maďarsko, Rumunsko,Kazachstán, Německo, Polsko.


Rozvaděče pro veřejné osvětlení Rokycany

Rozvaděče pro veřejné osvětlení Rokycany

Veřejné osvětlení je důležitou součástí infrastruktury každého města, vesnice nebo většího areálu. Pro jeho fungování jsou nezbytné kvalitní rozvaděče speciálně uzpůsobené pro nároky veřejného osvětlení. Tyto rozvaděče vyrábí a prodává společnost Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o. V nabídce společnosti Elplast – KPZ Rokycany, spol. s r.o. naleznete rozvaděče pro veřejné osvětlení ve variantě pro montáž na sloup, na sokl, pilíř na stožár nebo vestavnou verzi. K výrobě je používán výhradně kvalitní materiál, který zajistí dlouhou životnost s minimální nutností údržby.


Klimatizace pro rozvaděče Praha – spolehlivé, výkonné, bezpečné

Klimatizace pro rozvaděče Praha – spolehlivé, výkonné, bezpečné

Hledáte spolehlivou klimatizaci rozvaděčů, která splňuje přísné nároky, je spolehlivá a výkonná? Společnost STEGO Czech s.r.o. se sídlem v Praze nabízí kvalitní a bezpečné systémy řízení teploty a vlhkosti se snadnou integrací. Při výrobě se společnost STEGO Czech s.r.o. zaměřuje především na kvalitu a přidanou hodnotu produktů s cílem vytvořit inovativní a dlouhodobě funkční systémy teplotního managementu, což pro platí i pro nabízené klimatizace rozvaděčů. Máte-li zájem se dozvědět více informací, neváhejte se s dotazy obrátit na odborníky přímo ve společnosti STEGO Czech s.r.o., kde se Vám budou ochotně věnovat.