Zlepšení praktické připravenosti technických oborů – SPŠ Hronov, Vrchlického

Zlepšení praktické připravenosti technických oborů – SPŠ Hronov, Vrchlického

Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu činnosti technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a poskytnutí souvisejících služeb v rámci realizace stavební akce s názvem Zlepšení praktické připravenosti technických oborů – SPŠ Hronov, Vrchlického - Stavební práce vč. zeleně a publicity.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2017 07:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Královéhradecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Náchod

Hlavní místo plnění:
Královéhradecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
16.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
150 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Královéhradecký kraj

Zadavatel IČ:
70889546

Zadavatel ulice:
Pivovarské náměstí 1245

Zadavatel PSČ:
500 03

Zadavatel obec:
Hradec Králové

Kontaktní osoba:
Mgr. Šárka Klimešová


Zadavatel web:
http://www.kr-kralovehradecky.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71251000-2
Architektonické služby a stavební dozor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Technický dozor investora ve stavebnictví, koordinátor BOZP

Technický dozor investora ve stavebnictví, koordinátor BOZP

Potřebujete zajistit kvalifikovaný dohled nad Vaší stavbou? V takovém případě neváhejte a kontaktujte naši společnost Garnets Consulting a.s., sídlící v Teplicích a s kanceláří i v Praze. My Vám pomůžeme a poradíme v oblasti pozemních, dopravních a vodohospodářských staveb. U těchto staveb zajišťujeme technický dozor investora – FIDIC inženýra, který má na starosti kontrolu provádění stavebních prací dle projektové dokumentace, předpisů a norem, průběh výstavby, kvalitu práce a materiálu, postup, technické provedení. Pro bezpečí pracovníků a okolí je nutno mít koordinátora BOZP na staveništi již od fáze přípravy stavby. Tuto službu pro Vás také poskytneme.


Realizace bydlení, mobilní dům v přírodě-poradenství ohledně financování

Realizace bydlení, mobilní dům v přírodě-poradenství ohledně financování

Bydlení v přírodě je stále více žádané v dnešní hektické době. Snadnou možností jak uniknout z města je, pořídit si mobilní dům a dát se do realizace bydlení i zahrady na krásném místě obklopeném přírodou. S firmou Jezírko Servis Uherské Hradiště je vše snadné a rychlé. Poskytne Vám konzultace ohledně financování a postará se o kompletní realizaci projektu, jehož základem je mobilní dům, umístěný na vhodném místě. Tento druh bydlení je nejlepší volbou pro ty, kdo chtějí bydlet levně a rychle. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj a Jihomoravský kraj, přijímáme ovšem zakázky i v dalších částech ČR.


Architektonické řešení staveb, projektování domů, bytů a průmyslových objektů

Architektonické řešení staveb, projektování domů, bytů a průmyslových objektů

Pokud jste se rozhodli pro stavbu nového domu, bytu, či průmyslového objektu a potřebujete vyřešit projektování stavby, pak se neváhejte obrátit na společnost BAUFIRMA MPR, s.r.o., která Vám se vším pomůže! Zabýváme se stavbou rodinných domů, bytů a průmyslových objektů v okolí Třebíče a Jihlavy. Zařídíme pro Vás architektonické řešení stavby, rádi Vám vypracujeme projekční možnosti pro stavbu Vašeho domu, bytu, kanceláře, skladu či výrobní haly. Poradíme Vám, jak nejlépe využít prostor, jak nejlépe rozmístit místnosti, aby byly prosvětlené a teplé a Vy tak ušetřili náklady na vytápění. Za naše působení ve stavebním oboru jsme vypracovali již množství projektů a výsledkem byly hotové stavby a spokojení zákazníci. Neváhejte a obraťte se na nás!


Profesionální projekty pozemních staveb - inženýrských i dopravních

Profesionální projekty pozemních staveb - inženýrských i dopravních

Potřebujete zajistit projekt pro svou stavbu a nejste si jisti, na koho se obrátit? Naše firma je jistě tou správnou volbou! Máme dlouholeté zkušenosti s projekty pozemních, inženýrských i dopravních staveb. Zajišťujeme: - dokumentace pro územní a stavební řízení pro pozemní stavby (bytové, občanské, průmyslové) a inženýrské i dopravní stavby, - dokumentace komunikací, parkovišť, mostů, - stavebně-technický, autorský dozor, - statické zajištění staveb, výpočty stavebních konstrukcí. Zvolte si pro realizaci projektů pozemních staveb společnost, které záleží na kvalitě odvedené práce a spokojenosti klientů!


Inženýrská činnost, technický dozor investora při realizaci staveb

Inženýrská činnost, technický dozor investora při realizaci staveb

Plánujete výstavbu či rekonstrukci objektů? Budete stavbu provádět svépomocí či stavební firmou a chcete si být jistí kvalitou prováděné práce a postupy dle projektů? V takovém případě neváhejte a kontaktujte naši společnost Ing. Karel Endyš - stavební projekce, z Rakovníka, která Vám zajistí autorský a technický dozor při stavebních pracích od zahájení až po kolaudaci stavby. Technických dozorů investora spočívá v kontrole provádění stavebních prací, dodržování postupů dle norem a projektové dokumentace, kvality materiálu, dodržování bezpečnosti práce a jiných kontrolních činnostech při realizaci staveb.


Autorské stavební dozory při realizaci staveb, spolehlivé obstarávání stavebních povolení

Autorské stavební dozory při realizaci staveb, spolehlivé obstarávání stavebních povolení

Hledáte spolehlivou firmu, která by Vám ušetřila čas a zajistila Vám stavební povolení? Tenel, s.r.o. je společnost se sídlem na Praze 5, která svým zákazníkům poskytuje celou škálu služeb v oblasti předprojektové a projektové přípravy kompletních staveb. Naše činnost spočívá především ve vyřízení dokumentace týkající se samotné stavby, kdy pro své zákazníky obstaráváme stavební povolení, územní rozhodnutí a zajišťujeme autorské dozory při realizaci jejich staveb. V oboru stavebnictví se naše firma pohybuje již řádku let, za kterou jsme získali mnoho potřebných zkušeností. Zaměstnáváme pouze špičkové inženýry a autorizované techniky, kteří se specializují na oblasti pozemních staveb, technologických zařízení a prostředí stavby či elektrotechnická zařízení, vytápění a vzduchotechniku.