Zajištění komplexního vzdělávání zaměstnanců zapojených členských organizací

Zajištění komplexního vzdělávání zaměstnanců zapojených členských organizací

Předmětem tohoto výběrového řízení je vzdělávání zaměstnanců v jednotlivých společnostech (členů Sdružení), v níže uvedených dovednostech a odborných kurzech.
Jedná se o tyto okruhy:
1. Manažerské a měkké dovednosti;
2. Obecné IT;
3. Účetní a ekonomické kurzy;
4. Technické a jiné odborné kurzy;
5. Cizí jazyky.
Jednotlivé kurzy, respektive jejich obsahová stránka, budou zaměřeny s ohledem na cílovou skupinu. Bude zohledněna pracovní pozice zapojených zaměstnanců ve společnosti (management, výkonní zaměstnanci).
Veškeré podrobnosti o uvedených školení a kurzů ( názvy školení, počet školených hodin a osob jsou podrobně uvedeny v detailním vymezení předmětu zakázky (příloha č. 5).
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2017 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje z. s.

Originální záznam:

Okres:
Ostrava-město

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 603 306 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje z. s.

Zadavatel IČ:
00576310

Zadavatel ulice:
Výstavní 2224/8, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava

Zadavatel PSČ:
709 00

Zadavatel obec:
Ostrava - Mariánské Hory

Kontaktní osoba:
Ing. Štěpán RAINISCH

Zadavatel telefon:
+420 630 190 163

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://msunion.profilzadavatele.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Seminář Zadržování vody v krajině – krajinné a protipovodňové úpravy, dotace

Seminář Zadržování vody v krajině – krajinné a protipovodňové úpravy, dotace

Problematika zadržování vody v krajině se týká většiny měst a obcí v naší republice. Společnost SEKURKON, s.r.o. pořádá i v letošním roce k tomuto tématu seminář, který se problematice podrobně věnuje, řeší se zde posílení přirozené funkce krajiny, vhodná krajinná opatření s protipovodňovým efektem, problematika zadržování odtokové vody a hospodaření s dešťovou vodou. Cílem semináře zadržování vody v krajině je také informovat účastníky o možnostech, jak tyto úpravy a opatření financovat prostřednictvím dotací a jaké jsou podmínky a nároky pro získání dotací s ukázkou modelových případů. Zaujalo Vás toto téma? Zúčastněte se semináře Zadržování vody v krajině, který pořádá v září 2018 společnost SEKURKON, s.r.o.


Koordinátor na stavbě, technik BOZP - Vzdělávací středisko v Brně - školení v bezpečnosti a ochraně zdraví při práci

Koordinátor na stavbě, technik BOZP - Vzdělávací středisko v Brně - školení v bezpečnosti a ochraně zdraví při práci

Nevíte jakou formu školení využít a co přesně potřebujete podle zákona splňovat? Obraťte se na školící a vzdělávací středisko v Brně, kde Vám poskytnou kurzy a služby v oblasti BOZP. Koordinátor na stavbě -staveništi: Pojem koordinátor BOZP, se v dnešní době týká každého řemeslníka, stavebníka, investora, projektanta a každé osoby, která se pohybuje na stavbě nebo se jakkoliv podílí na práci na staveništi. Koordinátora BOZP na staveništi koordinuje bezpečnost práce více účastníků jedné stavby, a to jak při samotné realizaci stavby tak při počátečních přípravách. Jaké je znění zákona, kdo a kdy ho bude potřebovat, jakou přesně činnost vykonává, a jak vybrat toho správného? Naše školící a vzdělávací středisko Vám odpoví na všechny Vámi vyřčené otázky. Vzdělávací a školící středisko nabízí tyto školení: -Instruktor obsluhy motorových vozíků -Zkušební komisař obsluhy motorových vozíků -Revizní technik plynových/tlakových/zdvihacích zařízení -Montážní pracovník plynových zařízení -Lektor – školitel BOZP -Specialista BOZP -Preventista rizik spojený s obsluhou řetězové pily -Průmyslové vlastnictví, patenty, užitné vzory, zlepšovací návrhy.


Přípravné kurzy ke zkouškám a certifikacím Praha – zvýšení kvalifikace

Přípravné kurzy ke zkouškám a certifikacím Praha – zvýšení kvalifikace

Chystáte se zvýšit své odborné znalosti nebo znalosti Vašich zaměstnanců nebo potřebujete prokázat svou odbornou způsobilost doložením certifikátu o splnění požadavků daných certifikačním schématem? Pak jistě oceníte nabídku přípravných kurzů ke zkouškám a certifikacím od společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o. z Prahy. V přípravných kurzech se kromě systematické přípravy na zkoušky dozvíte mnoho novinek z vašeho oboru a složení odborné zkoušky prak pro Vás bude jednoduchá záležitost bez strachu a nervozity. Stačí si vybrat z on-line katalogu přípravný kurz na Vámi požadované téma na stránkách společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o.


Výuka anglického jazyka - individuální studium přímo Vám na míru - anglicky rychle a snadno

Výuka anglického jazyka - individuální studium přímo Vám na míru - anglicky rychle a snadno

Pokud uvažujte, že byste si vylepšili Vaše jazykové schopnosti a konkrétně anglicky jazyk, ale jste časově vytížení a nedokážete chodit na výuku v přesně stanoveném čase, pak se určitě podívejte na individuální studium angličtiny, kterou nabízí Jazyková škola LITE Brno. Rádi byste se naučili anglický jazyk nebo vylepšili své jazykové schopnosti, ale máte málo času a jste pracovně vytíženi? Nezoufejte, jsou tady individuální jazykové kurzy od Jazykové školy LITE v Brně. Při individuálním studiu si můžete sami společně s vyučujícím stanovit časový harmonogram, tak aby Vám vyhovoval na míru. Vyučující posléze zjistí, jakou úroveň anglického jazyka splňujete, tak aby pro Vás byly hodiny ideální a užitečné. Zaměření individuální výuky je pak následující: - výuka pro přijímací pohovor do zaměstnání - výuka zaměřená na prezentaci na konferenci, obchodním jednání nebo veletrhu - výuka zaměřená na prezentaci anglického jazyka V Jazykové škole LITE Vám nejen poskytnou vyučovací hodiny přímo na míru, ale také zapracují na tom, abyste se anglický jazyk naučili rychle, snadno a mohli jej tak aktivně využívat nejenom v práci. Tak neváhejte a i Vy se zapiště do Jazykové školy LITE Brno, kde navíc poskytují ukázkovou hodinu zdarma.


Školení zaměstnanců o PO Brno – minimalizace rizik úrazů

Školení zaměstnanců o PO Brno – minimalizace rizik úrazů

Dbejte na zdraví a bezpečnosti svých zaměstnanců a dodržujte termíny školení zaměstnanců v oblasti PO. Pro zájemce z Brna a okolí nabízí tyto služby společnost PB Alfa, s.r.o. Účelem školení je sdělit zaměstnancům jasné instrukce, jak se mají při výkonu práce chovat, aby riziko nebezpečí bylo minimalizováno. Samozřejmostí je pak výklad základních pravidel, která je potřeba dodržet v případě, že dojde k požáru nebo k ohlášení poplachu. Dodržujte legislativu a nezanedbávejte školení zaměstnanců v oblasti PO, kontaktujte společnost PB Alfa, s.r.o.


Kurzy účetnictví Praha – rozšíření kvalifikace v oblasti ekonomie

Kurzy účetnictví Praha – rozšíření kvalifikace v oblasti ekonomie

Firma Doučíme Vás.cz s.r.o. v Praze pořádá jak jednodenní, tak i vícedenní kurzy a semináře v oblasti ekonomie pod vedením zkušené lektorky. Kurzy jsou pořádané v odpoledních hodinách a hodí se tedy i pro zaměstnané uchazeče. Vhodné jsou jak jako rozšíření a doplnění stávajících vědomostí, pro zvýšení kvalifikace, tak i jako účetní kurzy pro začátečníky. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát. Naše kurzy pokrývají i aktuální ekonomická témata jako je EET nebo aktuální daňové evidence. V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našich stránek nebo telefonicky.