Kiovig 2017

Kiovig 2017

Předmětem plnění veřejné zakázky, zadávané na základě rámcové dohody, budou dodávky léčivých přípravků.

J06BA02
Imunoglobuliny, pro intravaskulární aplikaci
0026043 KIOVIG 100MG/ML INF SOL 1X20GM/200ML
0026042 KIOVIG 100 MG/ML INF SOL 1X10GM/100ML
0026041 KIOVIG 100MG/ML INF SOL 1X5GM/50ML
0026039 KIOVIG 100 MG/ML INF SOL 1X1GM/10ML
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2017 07:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
REVMATOLOGICKÝ ÚSTAV, státní příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
14.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 074 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
REVMATOLOGICKÝ ÚSTAV, státní příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00023728

Zadavatel ulice:
Na slupi 450/4

Zadavatel PSČ:
128 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Chalasová Martina

Zadavatel telefon:
+420 226 223 611

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.revma.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Trpíte na problémy pohybového aparátu a potřebujete rychlou úlevu? Pak vyzkoušejte naši jalovcovou masážní mast, která je vhodná nejen při pohybových problémech, ale také před sportovním výkonem i po něm. Mast s jalovcem jednoduše vaše tělo prokrví, detoxikuje, prohřeje, zmírní bolestivost a navíc má protizánětlivé účinky. Využívá se při: - bolestech kloubů, páteře a svalů, - revmatismu, - ischiasu, - artróze, - odstraňování únavy v končetinách, - otocích, - pohmožděninách, - vyvrtnutí, - špatném prokrvování končetin. Vyzkoušejte jalovcovou mast a díky jednoduché masáži zažijte opravdovou úlevu vašich končetin!


Volně prodejně homeopatika - bohatý lékárenský sortiment levně

Volně prodejně homeopatika - bohatý lékárenský sortiment levně

Homeopatka jsou přírodní, velmi účinnou a přitom zcela bezpečnou léčebnou metodou. Dbejte o své zdraví a přijďte nakoupit do Lékárny POLIKLINIKA s.r.o. v Opavě. Čeká Vás tady bohatý lékárenský sortiment za příznivé ceny, s možností platby kartou. Vybírat můžete z bohaté nabídky volně prodejných léků i homeopatik. Homeopatika jsou k dispozici ve formě cukrových globulí (kuliček), granulí, tablet, lihových kapek, mastí, gelů a čípků. Vhodnou formu si zvolíte dle léčebné potřeby. Dávkování léku se liší podle charakteru a rozsahu nemoci, které také souvisí s celkovým zdravotním stavem pacienta. Homeopatická samoléčba však nenahrazuje nutnou lékařskou péči, ale může Vám pomoci v obnovení zdraví a harmonie organismu. Homeopatika se mohou užívat v rámci několika odlišných onemocnění. Homeopatické léky se při péči o vlastní zdraví používají právě proto, že Vás dokáží vyléčit bez škodlivých vedlejších účinků a navíc jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, a to od novorozenců, až po seniory. Jsou také velice vhodnou alternativou v léčbě běžných potíží v období těhotenství.


Internetový obchod lékárny Bona, eshop, prodejna léků, dětské výživy, kosmetiky

Internetový obchod lékárny Bona, eshop, prodejna léků, dětské výživy, kosmetiky

Potřebujete profesionální poradenství v oblasti léčiv, doplňků stravy či zdravotních prostředků? Neváhejte a obraťte se na naši LÉKÁRNU BONA BRAVO Šluknov s.r.o., která se nachází ve městě Dolní Poustevna v okrese Děčín. Zajišťujeme konzultace a prodej léků, léčiv, potravinových doplňků, vitamínů, minerálů, čajů, dětské výživy, homeopatik a kosmetiky jako například opalovacích krémů, šampónů, produktů s péči o pleť i tělo. Lze u nás zakoupit zdravotní obuv, zdravotnické prostředky, autolékárničky, ortézy či výživu pro sportovce. Nabízené výrobky si můžete objednat i z pohodlí domova přes internetový obchod lékárny.


Přírodní veterinární prostředky Energy pro zdraví a vitalitu zvířat – při léčbě i prevenci

Přírodní veterinární prostředky Energy pro zdraví a vitalitu zvířat – při léčbě i prevenci

Jste milovníci zvířat a máte doma psa, kočku nebo celý statek a chcete pro ně jen to nejlepší? Při zdravotních komplikací navštívíte veterináře, který zvířeti pomůže, ale jen krátkodobě. Je důležité na zdraví zvířete pohlížet dlouhodobě a komplexně, čímž se můžete vyvarovat vážnějším zdravotním problémům. Produkty Energy vychází z principů ze staré východní medicíny s využitím poznatků fytoterapie, homeopatie a dalších moderních metod. Výběr přírodních pomocných a preventivních produktů: Annovet – pomocný preparát při onkologických onemocnění, křečích, snížení krevního tlaku Audivet – záněty sliznic, kůže a vnějšího zvukovodu Cytovet – detoxikace organismu, proti zánětům v zažívacím traktu Epivet – šampón – prevence chorob kůže a srsti Etovet – ovlivňuje psychiku – zklidnění Fytovet – zažívací problémy Gynevet – odolnost proti stresu Imunovet – přírodní antibiotikum Kingvet – bronchitida, chronický kašel Korovet – srdce, cévy, tenké střevo, hormonální systém Omegavet – obranyschopnost organismu Probiovet – udržení přirozené střevní mikroflóry Regavet – stimuluje játra, žlučník, tkáň kostí a kloubů Renovet – otoky, artróza kloubů Skelevet – kostní a kloubní výživa Virovet – imunitní a lymfatický systém, ledviny, močové cesty


Lékárna Opava - prodej léků, kvalitní zdravotnické potřeby, homeopatika, kosmetika

Lékárna Opava - prodej léků, kvalitní zdravotnické potřeby, homeopatika, kosmetika

Hledáte lékárnu v Opavě s profesionálním personálem, který Vám ochotně pomůže a poradí? Naše Lékárna POLIKLINIKA s.r.o., kterou najdete v Opavě na ulici Slezského odboje, Vám poskytne vše z lékárenského sortimentu. Našim zákazníkům nabízíme možnost vyzvednutí léků na předpis a také zakoupení volně prodejných léků. V našem sortimentu naleznete také: - zdravotnické přípravky a pomůcky - veškerý zdravotnický materiál - potravinové doplňky - vitamíny a minerály - kosmetiku a opalovací krémy - kojeneckou a dětskou výživu - homeopatika - ortopedické pomůceky - přípravky na různé kožní nemoci - přípravky na léčení atopického exému - dětskou kosmetiku, pleny - výběr různých druhů čajů - přírodní produkty, homeopatika, doplňky stravy. Vše za velmi příznivé ceny. Neváhejte a navštivte nás.


Výroba léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, veterinárních přípravků Ostrava

Výroba léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, veterinárních přípravků Ostrava

Chcete zimu bez rýmy a nachlazení? Potřebujete dodat tělu vitaminy? Obraťte se na galenickou laboratoř Ostrava, kde můžete vitaminy koupit přímo prodejně nebo na e-shopu. Výroba, prodej: - hořčík GLO - chladivé mazání - masážní mast - tekuté pudry - vápník GLO - zinek GLO - vitamin C 500 GLO - léky a léčivé látky - potravinové doplňky - veterinární přípravky - masti, pasty, tekuté pudry, roztoky a emulze. Působíme v Moravskoslezském kraji, naše výrobky však distribuujeme po celé ČR. Neváhejte nás kontaktovat pro kompletní nabídku.