Konstrukční materiál - deNOx

Konstrukční materiál - deNOx

Dodávka konstrukčního materiálu
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2017 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
SMS CZ, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Rokycany

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 100 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SMS CZ, s.r.o.

Zadavatel IČ:
48360830

Zadavatel ulice:
Náměstí u Saské Brány 12

Zadavatel PSČ:
337 01

Zadavatel obec:
Rokycany

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Jirsa Ph.D.

Zadavatel telefon:
+420 602 183 300

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.smscz.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, řezání a stříhání hutního materiálu vám zajistí poctivé a tradiční železářství v Brně

Prodej, řezání a stříhání hutního materiálu vám zajistí poctivé a tradiční železářství v Brně

Hledáte poctivé a tradiční železářství kde vám poskytnou prodej kvalitního hutního materiálu, ale také vám zajistí řezání a stříhání hutního materiálu na míru? Navštivte Železářství Skořepka, s.r.o. v Brně na provozovně Pražákova 51. U nás zakoupený hutní materiál vám nařežeme na vámi požadovanou délku či rozměr. Jsme schopni vám také u nás zakoupené plechy na vámi požadované rozměry nastříhat (stříhání a do 6mm). Dle potřeby a dohody se zákazníkem vám také zajistíme rozvoz materiálu nákladním autem s hydraulickou rukou.


Výrobky z nerezové oceli nerezaví - korozivzdorné plechy, tyče, trubky, dřezy

Výrobky z nerezové oceli nerezaví - korozivzdorné plechy, tyče, trubky, dřezy

Výrobky z nerezové oceli jsou pro své korozivzdorné vlastnosti vyhledávané napříč různými obory. Široký sortiment těchto nerezových výrobků nabízí ve špičkové kvalitě společnost ITALINOX s.r.o. Vybírat můžete z produktů určených do gastro zařízení, v nabídce máme nerezová umyvadla, vevařovací dřezy nebo vrchní desky s vevařenými vanami pro vodní lázeň. Dále nabízíme nerezové plechy, trubky a nerezové tyče nejrůznějších profilů, průměrů z délek s různou sílou použitého nerezového plechu. Samozřejmostí je také potřebné příslušenství k trubkám. Kompletní sortiment výrobků z nerezové oceli žádejte u společnosti ITALINOX s.r.o.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Hledáte firmu, která Vám zajistí pevné a kvalitní ocelové konstrukce pro montované haly? Pak se určitě obraťte na firmu Halové systémy s.r.o., která sídlí nedaleko Brna v Šlapanicích. Firma poskytuje kvalitní a pevné ocelové konstrukce z pozinkovaného plechu lisovaného za studena k použití na: - obvodové pláště - příčky - střešní konstrukce - vaznice Konstrukční profily poskytuje v několika tvarech (Z, C, U, ? ) s výškami řezu od 100 – 400 mm a tloušťkou v rozmezí 1 – 4 mm. Výhody konstrukční profilů jsou hned několik: - jednoduchá a rychlá montáž - flexibilnost - odolnost proti korozi - pevnost - nízká hmotnost - nizké náklady (doprava, montáž, údržba) Pevnou a kvalitní konstrukci vám zajistí firma Halové systémy s.r.o., která je Váš partner v oblasti konstrukčních profilů, trapézových a PUR panelů nebo opláštění hal a budov.


Hutní materiál, ohýbané profily, jekly, trubky, tyče, plechy, prodej včetně dopravy

Hutní materiál, ohýbané profily, jekly, trubky, tyče, plechy, prodej včetně dopravy

Hledáte železářství, které disponuje širokou nabídkou hutního materiálu? FEGIP materiály s.r.o. je energicky se rozvíjející společnost z Nového Jičína, jejíž hlavní činnost spočívá v prodeji hutního materiálu. Pro své zákazníky máme připravený bohatý sortiment nejrůznějšího hutního materiálu, jako jsou jekly, ohýbané profily či různé druhy plechů, trubek a tyčí. Důležitou součástí našich služeb je prodej betonářské oceli, sádrokartonů značky Rigips a v neposlední řadě tepelné izolace Isover a Knauf, jež se aktuálně řadí k nejlepším na trhu. Ochotně Vám poradíme s výběrem vhodného produktu, který následně dopravíme přímo k Vašim dveřím.


Hliníkové plechy, svitky - velkoobchodní prodej s individuálním přístupem

Hliníkové plechy, svitky - velkoobchodní prodej s individuálním přístupem

Sháníte hliníkové plechy či svitky? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme s jejich výběrem a najdeme ty optimální kousky, které budou odpovídat přesně vašim požadavkům. Naši zaměstnanci jsou odborně proškoleni a mají dlouholeté zkušenosti, takže vám rádi poradí a zodpoví veškeré vaše dotazy ohledně hliníkových plechů a svitků. Naše zboží je opravdu kvalitní a za rozumné ceny. Neváhejte a kontaktujte nás! Těšíme se na Vaši návštěvu!