Poptáváme dodávku hliníkového HS portálu

Poptáváme dodávku hliníkového HS portálu

Poptáváme hliníkový HS portál v rozměru 2370mm (šířka), 2470 mm (výška).
Jednalo by se o dvojsklo, s oboustrannou klikou a FABkou. Prosím o nacenění včetně montáže a dovozu. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
12.10.2017 08:31

Platnost poptávky:
12.11.2017 07:37

Kontaktní osoba:
Jorga Kadlčíková


Telefon:
+420 773 538 358

Okres:
Zlín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečnostní vchodové dveře značky SECURIDO – Vaše zabezpečená domácnost

Bezpečnostní vchodové dveře značky SECURIDO – Vaše zabezpečená domácnost

Hledáte-li odborníka s mnoholetými zkušenostmi v oblasti montáže bezpečnostních vchodových dveří, navštivte stavební firmu MKA Service v Prostějově! Naše společnost, která je zároveň partnerskou společností firmy SECURIDOORS (výrobce bezpečnostních dveří SECURIDO), se kromě montáže bezpečnostních dveří SECURIDO zabývá i jejich prodejem. Díky instalaci bezpečnostních dveří SECURIDO si zabezpečíte svůj dům či byt za rozumnou cenu, která nezatíží Váš rodinný rozpočet. Bezpečnostní dveře SECURIDO, které disponují tepelnou, zvukovou a protipožární izolaci, jsou dostupné v mnoha barvách a dekorech.


Bezpečnostní vstupní, exteriérové dveře - prodej i montáž

Bezpečnostní vstupní, exteriérové dveře - prodej i montáž

Bezpečnostní vstupní nebo exteriérové dveře také splňují maximální tepelně izolační vlastnosti. Zaměřujeme se na širokou škálu stavebních prací, a proto vám zajistíme nejen montáž a prodej bezpečnostních dveří, ale také jejich zednické zapravení. Jsme registrováni v programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Prodej a odborná montáž dveří: - exteriérové a interiérové - vstupní - bezpečnostní (Securido) - celoskleněné - posuvné systémy dveří a stavební pouzdra. Provádíme záruční i pozáruční servis a o správnou funknčnost všech námi namontovaných bezpečnostních exteriérových i vstupních dveří se postarají naši zkušení technici.


Bezpečnostní, protipožární, plechové dveře všech rozměrů - výroba

Bezpečnostní, protipožární, plechové dveře všech rozměrů - výroba

Kvalitní dveře ochrání Váš majetek. Přímo u výrobce dveří, firmy MRB Sazovice, můžete objednat bezpečnostní dveře do bytu i protipožární či plechové dveře do průmyslového provozu a nebytových prostor. Firma patří mezi přední výrobce dveří, dodává dveře s vlastní konstrukcí trezorového uzamykání, ve všech rozměrech. Bezpečnostní dveře BEDEX. Jde o dveře s ocelovou zárubní, vhodné do bytů i nebytových prostor. Jejich předností je prvotřídní zpracování zámku. Výroba je rychlá - standardně do 14 dnů, atypické výrobky do 4 týdnů. Typy dveří: - jednokřídlé a dvoukřídlé - otvíratelné do i ven chráněného prostoru - standardní i s požární odolností . Protipožární ocelové dveře konstrukce DP1. Nezvyšují intenzitu požáru, obsahují jen nehořlavé hmoty. Konstrukce je tvořena dvěma korpusy z ocelového plechu, černého nebo pozinkovaného. Jádro tvoří minerální vata a ohnivzdorné desky. ZF Plechové dveře. Jde o obdobu klasických dřevěných dveří, vyrábí se z pozinkovaného plechu jako jednokřídlé i dvoukřídlé. Jsou odolné proti korozi. Jednokřídlé dveře jsou atestovány na zvukovou a tepelnou propustnost.


Kvalitní zastřešení teras nebo balkónu či lodžie

Kvalitní zastřešení teras nebo balkónu či lodžie

Naše firma LIMES Litomyšl s.r.o. provozuje Eshopový prodej zahradního sortimentu včetně zastřešení teras a balkónů. Mít další obytnou místnost je skvělá věc zvlášť když k tomu máte příležitost. Využijte svou terasu nebo balkón k zastřešení. Takto upravená zastřešená místnost vás bude nejen lákat k lenošení, ale bude vás i chránit před nepříznivými vlivy počasí. Konstrukce je vyrobena z hliníkových uzavřených profilů bez přerušeného tepelného mostu. Pro zachování maximálních užitných vlastností je konstrukce navíc ošetřena práškovou vypalovací barvou. Skvělá výhřevnost bytu díky skleníkovému efektu. Záruka 10 let na celou konstrukci.


Hliníková okna, výroba, dovoz a montáž Sobotka - dlouhá životnost a robustnost, úzké pohledy a nejrozmanitější design

Hliníková okna, výroba, dovoz a montáž Sobotka - dlouhá životnost a robustnost, úzké pohledy a nejrozmanitější design

OKAY PLAST, spol.s.r.o. Sobotka, Jičín Zabýváme se výrobou plastových, dřevěných a hliníkových oken, které vynikají inovačními technologiemi. Zejména hliníková okna jsou vybavena efektivní tepelnou a zvukovou izolací, širokou škálou barevných odstínů, dále jsou opatřena systémy pohledové a protisluneční ochrany. Beze sporu oceníte velkou úsporu energie, díky výborné tepelné izolaci. Nabízíme široký sortiment prvků a typů otvírání. Přijďte se do naší firmy OKAY PLAST, spol.s.r.o. v Sobotce sami přesvědčit.


Bezbariérové zdvižně posuvné dveře - HS portál, pro propojení interiéru s exteriérem

Bezbariérové zdvižně posuvné dveře - HS portál, pro propojení interiéru s exteriérem

Řešíte jak vyplnit větší stavební prostory a propojit váš interiér s přírodou? Zdvižně posuvné dveře jsou pro vás tou správnou volbou! Díky těmto dveřím v domě ušetříte prostor, prosvětlíte interiér a navíc lehce projdete do vaší zahrady, díky bezbariérovému prahu. Vybírat lze ze dvou druhů zdvižně posuvných dveří - HS portálu: - hliníkové se stavební hloubkou 178 mm a možností dodaného elektropohonu, - plastové s možnou úpravou povrchu ALU clipem a stavební hloubkou 167 mm. Zajistíme pro vás jejich dodávku i následnou profesionální montáž. Propojte jednoduše váš domov s přírodou a čerpejte tak energii, která z ní přichází!