Poptáváme dodavatele nádrží pro chemický průmysl

Poptáváme dodavatele nádrží pro chemický průmysl

Hľadáme dodávateľov nádrži od 0, 5 - 250 m3 pre chemický a petrochemický priemysel, čerpacie stanice pohonných hmôt, bitúmenové hospodárstvo, naftové a olejové hospodárstvo, technické plyny, priemyslové čističky odpadových vôd, tlakové nádoby z povrchovú úpravu pre arabskú spoločnosť v Bahrajne . Jednania formou B2B. Kontrakt Formou Bankova garancia BD -SBLC
Poptávka byla vložena dne:
12.10.2017 08:06

Platnost poptávky:
12.11.2017 07:34

Kontaktní osoba:
Eurosirius s.r.o

Kontaktní email:

Telefon:
+420 905 272 957

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelné revize tlakových zařízení - parních kotlů, tlakových nádob

Pravidelné revize tlakových zařízení - parních kotlů, tlakových nádob

Stejně jako revize plynu, jsou podle zákona č. 18/1979 Sb. povinné i pravidelné revize vyhrazených tlakových zařízení. V regionu Olomouc, Brno, Jihomoravský kraj zajistí revize všech druhů tlakových nádob, kompresorů i parních či horkovodních kotlů 4. třídy firma THERMATIC Kroměříž. Ceny jsou pevné - nenavyšují se delší trasou! Pohlídáme Vám lhůty revizí a budete mít o starost méně. Provozní revize: - u tlakových nádob 1x za rok - u kotlů 1x za 3 měsíce. Důkladné revize: - u tlakových nádob 1x za 5 let - u kotlů 1x za rok. Tlakové zkoušky. - u kotlů i tlakových nádob 1x za 9 let.


Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Revize, kontrola plynového zařízení, tlakových nádob

Pro provozovatele plynových zařízení platí ze zákona povinnost provádět revize ve stanovených lhůtách. V lokalitě Uherské Hradiště se můžete obrátit na společnost HASTEKO s.r.o. Uherský Brod, která zajiští revize i kontroly plynového zařízení a tlakových nádob. Zařízení pro spotřebu plynu spalováním: - plynový kotel, ohřívač vody, sporák. Kotelna: - teplovodní - parní - kapalná. Zařízení pro rozvod plynu: - domovní, průmyslové plynovody - NTL, STL plynovody a přípojky pro veřejnou potřebu. Zařízení pro zvyšování a snižování tlaku plynu: - regulační stanice. Kontrola: - u plynového zařízení 1x/rok. Provozní revize: - u plynového zařízení 1x/3 roky. Provádíme i výchozí revize. Tlakové nádoby. - expanzomat - vzdušník kompresoru, vzdušník vodárny. Revize: - provozní 1x / rok - vnitřní 1x / 5 let. Zkoušky: - těsnosti 1x / 5 let - tlaková zkouška 1x / 9 let.


Výroba kvalitního vinařského zařízení - nerezové nádrže, tanky, nádoby a sudy

Výroba kvalitního vinařského zařízení - nerezové nádrže, tanky, nádoby a sudy

Opravdu špičkové a kvalitní nerezové nádrže, tanky, nádoby nebo sudy vyrábí firma UNICOM servis, spol. s r.o. - vlastní výrobní prostory v Hodoníne nám umožňují výrobu vinařského zařízení a technologií pro vinařství a potravinářský průmysl. Nerezové nádrže využijete především pro kvašení hroznového moštu nebo skladování pro vína. Vybrat si můžete z několika druhů dle vaší potřeby: - s plovoucím víkem a rovným dnem (objem 50 l až 3000 l) - uzavřené válcové dvouprostorové typ KD do průměru1580 mm nebo nad průměr 1580 mm (objem 500 + 500 l až 3000 + 3000 l nebo 2500 + 2500 l až 5000 + 5000 l) - uzavřené válcové typ K do průměru1580 mm nebo nad průměr 1580 mm (objem 1000 l až 6000 l nebo 5000 l až 40000 l). Tyto nerezové nádrže mají uplatnění především ve vinných sklepech, potravinářském, gastronomickém, farmaceutickém a chemickém odvětví.


Odlučovače lehkých kapalin pro čištění a úpravu vody od ropných látek

Odlučovače lehkých kapalin pro čištění a úpravu vody od ropných látek

Pokud sháníte firmu, která Vám pomůže z vody odstranit ropné látky, pak se podívejte na společnost ORYX-CZ, s.r.o., která poskytuje odlučovače lehkých kapalin. Odlučovače lehkých kapalin jsou vyráběny dle norem EU a splňují tak podmínky ČSN EN a slouží k odloučení a ropných látek z vody. Takto upravená a pročištěná voda může putovat dále do veřejných kanalizací a vodotočů. Pro získání odlučovačů je výchozím podkladem územního plánování a vodohospodářských orgánů. Pro více informací o odlučovačích se prosím obraťte na webové stránky společnosti ORYX-CZ, s.r.o, kde najdete veškeré další informace týkající se manipulace nebo instalace odlučovačů.


Revize vyhrazených tlakových zařízení - revize tlakových nádob, parních kotlů

Revize vyhrazených tlakových zařízení - revize tlakových nádob, parních kotlů

Mějte v pořádku revize vyhrazených tlakových zařízení, dle zákona č. 18/1979 Sb. je povinné provádět provozní i důkladné revize tlakových nádob i parních kotlů v předepsaných lhůtách. Společnost THERMATIC Kroměříž provádí revize všech druhů tlakových nádob stacionárních, parních a horkovodních kotlů 4. třídy. Působí převážně v regionu Zlínský kraj a také Olomoucký a Jihomoravský kraj. Lhůty revizí: - u tlakových nádob - provozní revize 1x za rok, důkladné 1x za 5 let - u kotlů - provozní revize 1x za 3 měsíce, důkladné 1x za rok - tlakové zkoušky 1x za 9 let u kotlů i tlakových nádob. Vyhrazená tlaková zařízení: - tlakové a expanzní nádoby - parní, horkovodní kotle - kompresory.


Profesionální skladování obilovin - kvalitní sila, zásobníky nebo systémy pro velké haly a sklady

Profesionální skladování obilovin - kvalitní sila, zásobníky nebo systémy pro velké haly a sklady

Potřebujete uskladnit sklizené obiloviny, ale nemáte potřebné příslušenství? Pak se obraťte na brněnskou firmu AGROING BRNO s.r.o., která poskytuje technologie pro skladování obilovin. Firma AGROING BRNO s.r.o. je na trhu již více jak dvacet let a mezi její hlavní činnosti patří vývoj a výroba technologií pro skladování obilovin. Sila s plochým dnem - vhodné do venkovního prostředí - z hladkého nebo vlnitého pozinkovaného plechu - s plochou základovou deskou z armovaného betounu - uvnitř bez horizontálních výztuh, hladká plocha zajišťuje nezachycení zbytků - s žebříkem nebo přístupovým schodištěm Sila s výspkou - vhodné do venkovních prostředí, ale i haly či hangáry - z hladkého nebo vlnitého pozinkovaného plechu - lze doplnit o větrání v tělese výsypky či ve střeše sila - s možností měření hladiny - vnitřní povrch nezanechává zbytky Zásobníky na obiloviny - s kvalitních trapézových pozinkovaných plechů ošetřené vnějším nátěrem - pevné dvouplášťové provedení - možnost pneumatického nebo mechanického naskladňování - možnost instalovat vynšeč Uskladněte své obiloviny v kvalitních silech a zásobnících brněnské firmy AGROING BRNO s.r.o., která zajišťuje profesionální technologie ke skladování, ale i zpracování obilovin. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.