Vánoční baňky, VB

Vánoční baňky, VB

Poptávám tvarované vánoční baňky 160 mm, chci koupit cca 20 ks.

Původní znění:
Inquiry
Hi I''m looking for Christmas tree-Shaped Baubles 160mm, I''m looking to purchase about 20
Poptávka byla vložena dne:
13.10.2017 09:49

Platnost poptávky:
13.01.2018 08:51

Kontaktní osoba:
Jan Kelsea-Simmons

Kontaktní email:

Telefon:
018 434 49346

Země:
UK

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba vlajek pro firmy i fanoušky na zakázku již od jednoho kusu

Výroba vlajek pro firmy i fanoušky na zakázku již od jednoho kusu

Pro výrobu vlajek nebo vlaječek podle Vašeho zadání potřebujete jediné, znát adresu Dobrevlajky.cz E-SHOP. Zde Vám vyrobí vlajky na zakázku již od jednoho kusu s cenovou kalkulací předem. K výrobě vlajek používáme vlajkovinu z kvalitního polyesteru (PES) s perforací, vysokou pevností nebo možností oboustranného potisku. Vlajky jsou vhodné nejen k reklamním a propagačním účelů, ale také jako orientační body při různých akcích nebo pro fanoušky či sportovní kluby. Výrobu vlajek poptávejte u Dobrevlajky.cz E-SHOP, kde Vám také ochotně odpoví ne veškeré Vaše dotazy.


Potravinářské sklenice - skleněné obaly na kečup, majonézu, kořenky

Potravinářské sklenice - skleněné obaly na kečup, majonézu, kořenky

Sklenice pro potravinářství vyrábí společnost Sklárny Moravia se sídlem v Úsobrně v okrese Blansko. Specializujeme se na výrobu obalového skla a láhví různých tvarů a designu. Pro potravinářské účely vyrábíme v naší sklárně tyto potravinářské sklenice: - asparagus 320 ml - kečup 300 ml, 250 ml - majonéza 250 ml - kořenka 100 ml Jsme tradičním výrobcem a prodejcem obalového skla. Zaměřujeme se na výrobu lahví, sklenic a flakonů originálních tvarů dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme zpracování nového designu, výkresové dokumentace, výroby forem, balení dle vašich požadavků a další dodávky pro celkovou kompletaci výrobků.


Tapety na zeď jsou nedílnou součástí interiérů domů a bytů - prodej, návrhy

Tapety na zeď jsou nedílnou součástí interiérů domů a bytů - prodej, návrhy

V současné době se tapety na zeď opět stávají nedílnou součástí interiérů domů a bytů. Vsaďte na originalitu a dejte vaší kanceláři, ordinaci, restauraci nebo bytu šmrnc. Obraťte se na odborníka na dekorace - firmu REGA interier v Olomouci. Materiály tapet na zeď jsou dnes vyvinuty v dokonalé kvalitě. Nejčastěji se objevují ve formě vlisových materiálů, který je vhodný do méně až středně zatížených prostor. Materiály vinylové pak splňují nároky pro zatížené prostory hal a restaurací. Navštivte show room v obchodním domě SENIMO v Olomouci kde si vyberete z nádherných, originálních a nečekaných vzorů tapet.


Vonné tyčinky, stébla Broumov - prodej náhradních stébel, vůní a nádobek

Vonné tyčinky, stébla Broumov - prodej náhradních stébel, vůní a nádobek

Z - TRADE s. r. o. Broumov Pořiďte si do svého interiéru neotřelou vůni, co Vás bude provázet celý den. My nabízíme vonné tyčinky pro každého, kdo si chce provonit každou chvíli ať už v práci nebo doma. Vonné tyčinky navodí příjemnou harmonii a dokonalou relaxační atmosféru. Zakoupit lze květinové vůně, dřevité a kořeněné, ovocné, pudrové, sladké, svěží a nebo citrusové. Délka vonění se liší podle velikosti, teplotě a větrání místa, kam difuzér umístíte. Doprava ZDARMA pro objednávky nad 1500 Kč!


Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Dárková balení švestkových povidel pro firmy - dárkové sady, koše s povidly

Netradiční dárek mohou firmy připravit pro své obchodní partnery či zaměstnance - u firmy Švestková povidla Jiří Netopil můžete objednat dárková balení švestkových povidel. Připravíme individálně dárkové sady, koše s povidly v cenách již od 100Kč. Sady lze doplnit např. kvalitní pálenkou. Vždy dbáme na kvalitu a čistotu dárkových sad. Naše povidla jsou 100% přírodní produkt, neobsahují přidaný cukr, při výrobě nepoužíváme konzervanty. Pokud si objednáte naše povidla, poznáte kvalitu, náš produkt se stal vítězem testu švestkových povidel v D-testu 03/2016.


Šití záclon a závěsů Praha na míru pro dokonalý výsledek

Šití záclon a závěsů Praha na míru pro dokonalý výsledek

Firma Ladislav Daněk z Prahy nabízí zákazníkům široký výběr kvalitních a elegantních záclon a závěsů tuzemských i zahraničních výrobců v mnoha materiálech, barevných provedeních, vzorech a rozměrech. Ať se bude jednat o záclony a závěsy čistě dekorativní nebo s funkcí zastínění a ochrany před pohledy zvenčí, vždy si vyberete. Záclony pak ušijeme a upravíme na míru přesně pro prostor Vašeho okna. Ušijeme záclony jednoduchých i zdobných tvarů, překřížené, obloukové i nařasené. Hotovou zakázku předáme vyžehlenou a připravenou k pověšení. Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.