Poptávám přechodku kouřovodu

Poptávám přechodku kouřovodu

Poptávám přechodku kouřovodu ( z komínového vývodu na kouřovod)130/120 mm a 140/130 mm. (nerez).

Zdeněk Ramian
Poptávka byla vložena dne:
19.09.2017 14:01

Platnost poptávky:
19.10.2017 13:41

Kontaktní osoba:
Zdeněk Ramian

Kontaktní email:

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lišty a dilatace SCHLÜTER, dilatační spáry pro obklady a dlažby Ostrava, Praha

Lišty a dilatace SCHLÜTER, dilatační spáry pro obklady a dlažby Ostrava, Praha

Lišty a dilatace Schlüter i dilatační spáry pro obklady a dlažby zajišťuje společnost PROFILA TRADE s.r.o. Tyto produkty Vám poskytnou bezúdžbové a funkční řešení pro dilatační spáry v obkladech a dlažbách. V rámci série Schlüter®-DILEX jsou dostupné objektové spáry, spáry v ploše a koutové a napojovací spáry. Profily Dilex společnost PROFILA TRADE s.r.o. dodává v provedení z různých materiálů dle požadavků zákazníka a předpokládaného chemického a mechanického poškozování podlahové krytiny. Přenechte své starosti profesionálům a obraťte se na společnost PROFILA TRADE s.r.o. Uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost!


Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro podlaháře, výrobce nábytku

Nábytkové, dveřní, větrací mřížky v eshopu pro podlaháře, výrobce nábytku

Skvělé ceny poskytuje firma Ventilátory Zlín - Karel Ušela v eshopu. Pro podlaháře, výrobce nábytku, kuchyní nabízíme kovové větrací mřížky dveřní a nábytkové - hliníkové a nerezové. Větrací mřížky použitelné v exteriéru i interiéru. Dveřní mřížky pro přívod a odvod vzduchu - nerezové, z ocelového galvanizovaného plechu, hliníkové v bílém, stříbrném, zlatém provedení. Hliníkové nábytkové mřížky - bílé, stříbrné, zlaté, bronzové provedení Dále na prodej - kovové mřížky podlahové, stěnové, krbové a mřížky plastové, dřevěné, nerezové pro různé použití.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Revize, čištění, vložkování, frézování komínů od profesionálů

Potřebujete vyvložkovat, vyfrézovat komín nebo provést jeho revizi? Můžete se obrátit na ostravské Kominictví Papík s.r.o., které má dvacetileté zkušenosti v oboru a odvádí precizní a kvalitní práci. Každý komín je zapotřebí alespoň jednou ročně kontrolovat a vyčistit, protože neudržované komíny způsobují vznik požáru. Zajistíme Vám tyto kominické práce: - vložkování komínu - do stávajícího zděného komínového průduchu se vkládá ochranná komínová vložka, která slouží pro bezpečný odvod spalin od spotřebičů na pevná, plynná a kapalná paliva - frézování - zásah do komínového zdiva, provádí se pouze po předběžné prohlídce - pravidelná kontrola a čištění komínu a spalinových cest včetně hlídání termínu - stavba nových komínů - opravy, montáž, prodej komínů - revize - zkoušení těsnosti komínu - prohlídky inspekční kamerou. Ať už máte dům, chalupu či bytovou jednotku, zajistěte si revizi komínu i odbornou kontrolu včas!


On-line katalog - spojovací technika, šrouby, vruty, hmoždinky

On-line katalog - spojovací technika, šrouby, vruty, hmoždinky

Pokud Vás zajímá nabídka spojovací techniky, šroubů, vrutů či hmoždinek klikněte na odkaz níže. Naleznete zde široký výběr produktů, rozdělený do kategorií: šrouby do plechu, kolíky, kuželovité kolíky, rozpěrné kolíky, šrouby pro ocelové konstrukce , matky a příslušenství, závitové tyče, matice, podložky a pojistné prvky, stavěcí kroužky,vsazované klínky, čepy, samořezné šrouby do plechu, krytky a krytky vrtaných otvorů ve skle, nýtovací technika, vruty do dřeva a dřevotřískových desek, montážní materíál pro terasy a solární panely, vruty do sádrokartonu, fasádní vruty a vruty do ocelových konstrukcí, montážní program pro dveře a okna, krytí - systémy pro montáž na stěnu + příslušenství, očka, háčky, tvarované prvky z drátu, hmoždinky a kotevní technika, upevňovací systémy pro elektro a sanitu, dráty a hřebíky, spojovací kování na dřevo + příslušenství. Veškeré nabízené produkty jsou od kvalitních a prověřených výrobců. Stačí kliknout na odkaz níže a můžete pohodlně vybírat v on-line katalogu spojovací techniky.


Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavba komínů Teplice – od vypracování návrhu až po realizaci

Výstavbou komínů od návrhu po realizaci se zabývá spolehlivá společnost PRIMATEP s.r.o. z Teplic. Komín je důležitou a neodmyslitelnou součástí domů. Jeho správné fungování je důležité pro správný odvod spalin a pro bezpečnost obyvatel domu i kvůli domu samotnému. Výstavba komínu v novostavbách i při rekonstrukcích domů či velkých objektů bude se službami společnosti PRIMATEP s.r.o. zajištěna profesionály, kteří mají o oboru mnoho let praxe. Pokud Vás naše nabídka zaujala nebo pokud máte k návrhům a samotné realizaci výstavby komínů dotazy, neváhejte prosím kontaktovat společnost PRIMTEP s.r.o. z Teplic.