Lávky pre peších a cyklistov a Dopravné značenie cyklotrás v meste Veľký Šariš

Lávky pre peších a cyklistov a Dopravné značenie cyklotrás v meste Veľký Šariš

Predmetom obstarávania je vyhotovenie stavieb nevyhnutných na vybudovanie a spojenie celej navrhovanej cyklotrasy v členení na nasledovné stavebné objekty v zmysle vypracovanej PD:
1. SO_201_L - Lávka pri ČOV,
2. SO_202_1 - Lávka pri mlyne cez rieku Torysa-1. predpolie,
3. SO_202_hl_pole - Lávka pri mlyne cez rieku Torysa - Hlavné pole,
4. SO_202_2 - Lávka pri mlyne cez rieku Torysa -2.predpolie,
5. Dopravné značenie cyklotrás v meste Veľký Šariš - Cyklotrasa A,
6. Dopravné značenie cyklotrás v meste Veľký Šariš -Cyklotrasa B.,
7. Dopravné značenie cyklotrás v meste Veľký Šariš - Cykloprístrešky a cyklostojany.
Podrobná špecifikácia je uvedená v PD a vo výkaze výmer, ktorý je súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2017 11:21

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Veľký Šariš

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.11.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
452 526 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Veľký Šariš

Zadavatel IČ:
00327972

Zadavatel ulice:
Námestie sv. Jakuba 1

Zadavatel PSČ:
082 21

Zadavatel obec:
Veľký Šariš

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Lupták

Zadavatel telefon:
+421 915 963 032

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.velkysaris.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45221113-7
Stavebné práce na mostoch pre peších

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy - montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků

Montážní práce pro průmyslové firmy zajišťuje firma MONTEMA spol. s r.o. z Otrokovic - Zlínský kraj. Působíme v mnoha průmyslových odvětvích - strojírenství, gumárenství, chemický průmysl, stavebnictví, potravinářství. Naše firma provádí po celé ČR montáže, demontáže ocelových konstrukcí, technologických celků i potrubních rozvodů. Také se zaměřujeme na stěhování výrobních strojů a strojních zařízení v rámci ČR i do-ze zahraničí. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni, ručíme tedy za odbornost provedených prací. Obory působnosti: - výroba, montáž, demontáž ocelových konstrukcí - montáže, demontáže technologických celků - výroba, montáž, výměna potrubních průmyslových rozvodů - montáž, demontáž vzduchotechniky - stěhování strojních zařízení, výrobních linek.


Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

GALVA TRANS, s.r.o. se zaměřuje na dopravní stavby. Provádí zemní a výkopové práce, práce hydraulickým kladivem, demolice a také půjčuje stavební stroje a stavební mechanizaci. Děláte novou dlažbu a potřebujete půjčit vibrační pěch nebo vibrační desku? V GALVA TRANS najdete vše pro vaši stavbu. Nabízíme: - zemní práce - výkopové práce - demolice - hutnění povrchu stavební technikou - práce hydraulickým kladivem - uložení na skládkách - uložení sypkých materiálů - recyklace vytěženého materiálu - doprava a odvoz sypkých materiálů - liniové stavby - chodníky, cyklostezky, mlátové cesty, parkoviště a další - servisní práce pro obce - úklid, čištění jímek, sněhové kalamity a další. Půjčovna (pronájem) stavebních strojů: - vibrační válce ručně vedené, výkopové, tandemové, zeminové - vybrační pěchy - vybrační desky jednosměrné - vybrační desky obousměrné - kopresory včetně příslušenství - vysoušeče - pily na tvárnice - teplovzdušné agregáty. Nákladní doprava: - Bomag vibrační válec tandemový - Bomag příkopový vibrační válec - třístranné sklápěče - vibrační deska obousměrná.


Výroba a montáž lisovaného ocelového schodiště, schodišťové stupně, dodávka

Výroba a montáž lisovaného ocelového schodiště, schodišťové stupně, dodávka

Chcete-li bezpečné schodiště s protiskluznou úpravou, které lze umístit i do půdních prostor, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma KASALI, s.r.o. ze Znojma, je profesionální výrobce schodišťových stupňů využitelných i v těch nejnáročnějších podmínkách. Schodišťové stupně jsou základním stavebním prvkem ocelových schodišť. Vyráběny jsou v daných základních rozměrech a nebo na zakázku, dle požadavků a přání klienta. Zařídíme dodávku, technické poradenství, kalkulaci, doporučení správného typu dle propočtu a následnou montáž ocelového schodiště. Námi vyrobené ocelové schodišťové stupně můžete využít na stavbu nejen jako schodiště do půdních prostor, ale i na zahradní schodiště, požární a úniková schodiště apod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde najdete všechny podstatné informace.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Prodej zemědělské montované plachtové přístřešky pro uskladnění sena a plodin

Prodej zemědělské montované plachtové přístřešky pro uskladnění sena a plodin

Uskladnění sena a plodin. Ideální řešením jsou plachtové přístřešky. Snadná a rychlá montáž. Nízké pořizovací náklady. Plachta je ošetřena vysokoúrovňovým UV filtrem, který zaručuje maximální životnost. Životnost plachty dosahuje až 25 let. PVC má velkou pevnost v tahu, je 100% nepromokavé a odolává i sněhové pokrývce. Skladové haly HALMONT mají konstrukci vyrobenou z pozinkovaných ocelových trubek. Můžete si v vybrat z mnoha velikostí a jak na šířku tak na výšku. Dokonce je možné koupit i montovací chlév, stáj či konteiner. Dokonce si můžete vybrat z více barevných provedené, bílá, zelená, stříbrná.


Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Konstrukční profily – kvalitní a pevné ocelové konstrukce pro haly

Hledáte firmu, která Vám zajistí pevné a kvalitní ocelové konstrukce pro montované haly? Pak se určitě obraťte na firmu Halové systémy s.r.o., která sídlí nedaleko Brna v Šlapanicích. Firma poskytuje kvalitní a pevné ocelové konstrukce z pozinkovaného plechu lisovaného za studena k použití na: - obvodové pláště - příčky - střešní konstrukce - vaznice Konstrukční profily poskytuje v několika tvarech (Z, C, U, ? ) s výškami řezu od 100 – 400 mm a tloušťkou v rozmezí 1 – 4 mm. Výhody konstrukční profilů jsou hned několik: - jednoduchá a rychlá montáž - flexibilnost - odolnost proti korozi - pevnost - nízká hmotnost - nizké náklady (doprava, montáž, údržba) Pevnou a kvalitní konstrukci vám zajistí firma Halové systémy s.r.o., která je Váš partner v oblasti konstrukčních profilů, trapézových a PUR panelů nebo opláštění hal a budov.