Aktualizácia údajov ZBGIS miestnym prešetrovaním v teréne

Aktualizácia údajov ZBGIS miestnym prešetrovaním v teréne

Predmetom zákazky je aktualizácia údajov základnej bázy údajov pre geografický informačný systém (ďalej len ZBGIS) metódou miestneho prešetrovania priamo v teréne, spracovanie výsledkov miestneho prešetrovania v záväznom údajovom modeli a požadovanej kvalite a dodanie aktualizovaných údajov ZBGIS.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2017 11:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Geodetický a kartografický ústav Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2017 13:00

Cena veřejné zkázky:
1 209 200 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Geodetický a kartografický ústav Bratislava

Zadavatel ulice:
Chlumeckého 4

Zadavatel PSČ:
827 45

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Miloš Červeny

Zadavatel telefon:
+421 220 816 232

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.gku.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71351000-3
Geologické, geofyzikálne a iné vedecké prieskumné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebně-technologické vrty Praha – podzemní, dopravní, injektážní vrty a vrty pro tepelná čerpadla

Stavebně-technologické vrty Praha – podzemní, dopravní, injektážní vrty a vrty pro tepelná čerpadla

Stavíte a potřebujete firmu, která Vám provede vrty například pro tepelná čerpadla, kabeláže a piloty? Pak se s důvěrou obraťte na firmu Stavební geologie IGHG spol. s r.o. z Prahy. Naši odborníci jsou připraveni podle zadání realizovat veškeré stavebně – technologické vrty včetně speciálních vrtů v podzemí, v budovách, skladech nebo sklepích. Provedeme dopravní vrty, injektážní vrty, vrty pro kotvy a mikropiloty, problémem není vrtání plnoprofilových vrtů do průměru 150 mm pro osazování sond tepelných čerpadel. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte se s dotazy obrátit na společnost Stavební geologie IGHG spol. s r.o.


Kvalitní a přesné vytyčování, vyměřování hranic pozemků

Kvalitní a přesné vytyčování, vyměřování hranic pozemků

GON Hradec Králové, a.s. Inženýrská geodézie a katastr nemovitostí Jaroměř Nabízíme svým zákazníkům špičkové geodetické služby a poradenství v oblasti katastru nemovitostí. Technická pomoc při změně zápisu vlastnických a jiných práv do katastru nemovitostí. Vytyčení hranic pozemků Zpracovaná dokumentace / Provedené činnosti Vytyčovací náčrt hranice pozemku Protokol o vytyčení hranic pozemku Trvalé vytyčení lomových bodů hranice


Zaměření a digitální zpracování pasportů hřbitovů - digitální mapa hřbitova

Zaměření a digitální zpracování pasportů hřbitovů - digitální mapa hřbitova

Digitální mapa hřbitova a jeho celkové zaměření. Tyto služby pro Vás poskytuje hodonínská společnost SURGERO s.r.o., která se zaměřuje na služby v oblasti zeměměřičství. Společnost provede geodetické polohopisné a výškopisné zaměření hrbitova včetně jednotlivých hrobových míst. Vytvoří geografický informační systém MISYS a propojí jej s digitální mapou. Tím získáte: - okamžitý přehled o situaci hřbitova ( celková situace hřbitova, oplocení, obvodové zdi, stavby, vzrostlé stromy, skupiny stromů, stromořadí, zpevněné plochy, povrchové znaky inženýrských sítí, zdroje pro závlahu) - propojení s programovým systémem – informačním systémem MISYS, pasport hřbitova (interaktivní propojení digitální mapy hřbitova s popisnými údaji – číslo hrobu, typ hrobu, velikost). - další údaje evidence provozovatele veřejného pohřebiště dle zákona 256/2001 Sb. ( evidence pohřbených, včetně dat a způsobu pohřbu, údaje o nájemci hrobu, včetně evidence plateb, další údaje) - připojení stávajících dat k systému – Vaše existující data – tabulky excel, texty word, budou připojeny do informačního systému bez nutnosti přepisu, načtením do systému - výstup z provedené zakázky – tisk vektorové mapy v barevném provedení, digitální soubory na CD pro využití v systému MISYS. V případě zájmu se obraťte na naše webové stránky, nebo nás kontaktuje pomocí emailu.


Vytyčování pozemků Louny – geodetické služby, přesné zaměření hranic pozemků

Vytyčování pozemků Louny – geodetické služby, přesné zaměření hranic pozemků

GEODETICKOU KANCELÁŘ POLAN sídlí v Lounech a pracuje v blízkém i vzdálenějším okolí. Nabízí klasické geodetické služby, využít můžete třeba přesné vytyčování pozemků podle evidence katastru nemovitostí. Tyto služby využijete, pokud stavíte plot na hranici pozemků nebo chcete mít jistotu o hranicích svého pozemku. Vyměřený pozemek označíme lomovými body a předejdete tak možným nepříjemným sporům o hranice pozemku třeba se sousedy nebo s úřady. Pro zamluvení termínu nás neváhejte kontaktovat.


Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

Pozemní laserové skenování s 3D laserem a laser scanning - geodetické práce od české firmy

Hledáte-li na brněnsku společnost, která se zabývá pozemním laserovým skenováním s 3D laserem nebo také laser scanningem, pak se neváhejte obrátit na naši společnost ADITIS s.r.o. Pozemní laserové skenování (laser scanning) je bezkontaktní měření, umožňující sběr dat ve viditelném rozsahu přístroje. Skenování probíhá ze statického postavení přístroje v rozsahu 360° horizontálně a 300° vertikálně. Prostor 60° pod skenerem skenován není. Výsledkem skenování je barevné mračno bodů, což jsou miliony zaměřených bodů s prostorovou polohou. Výrobcem deklarovaná rychlost měření je až milion bodů za sekundu. Naskenovaná data můžete předat ve formátu HTML do několika hodin od ukončení měření. Jsme firma s dlouholetou zkušeností a svou práci odvádíme kvalitně, rychle a profesionálně.


Geodetické a geologické práce - zeměmeřičství, skenování GIS a projekční práce

Geodetické a geologické práce - zeměmeřičství, skenování GIS a projekční práce

Hledáte-li firmu, která pro Vás provede kompletní geodetické a geologické práce, pak se obraťte na společnost SURGERO s.r.o. která je pro Vás zařídí. Společnost provádí také služby s tím související jako je: - mapování - zhotovení geodetických plánů - inženýrsko-geologické průzkumy - realizace vrtů - měření radonu - zpracování dat a další. Mezi další činnosti, které provádíme patří: - geologické práce - zeměměřičství - měření radonu - důlní měřictví - skenování GIS - kartografické práce - projekční práce - kartografické práce. Obraťte se nás v případě zájmů o naše služby. Rádi Vám poradíme v pomůžeme vyřešit Vaše požadavky v oblasti geodetických a geologických průzkumů.