Oprava a údržba prístrojov a zariadení radiačnej kontroly výrobcu Canberra-Packard

Oprava a údržba prístrojov a zariadení radiačnej kontroly výrobcu Canberra-Packard

Predmetom zákazky je oprava a údržba prístrojov a zariadení radiačnej kontroly výrobcu/ov Canberra-Packard (1.časť),
VF (2.časť), NUVIA (3.časť), Berthold, NRC, Perkin Elmer, Rados, Carbolite a Polekoaparatura (4.časť), Racom a Tesla (5.časť), Thermo Eberline a Technology Nuclear Electronics (6.časť), MGP a MGPI (7.časť) v nasledovnom rozsahu :
- stabilné monitorovacie systémy plynných a kvapalných výpustí vo ventilačných komínoch a v objektoch staničiek na
monitorovanie odpadových vôd,
- stabilné monitorovacie systémy dávkových príkonov a objemovej aktivity aerosólov,
- celotelové monitory povrchovej kontaminácie osôb,
- monitory kontaminácie rúk a nôh v kontrolovaných pásmach, na hygienických sľučkách a na vrátniciach areálu JAVYS,
- prenosné prístroje radiačnej kontroly na meranie dávkových príkonov,
- prenosné prístroje na meranie povrchovej kontaminácie a objemovej aktivity aerosólov,
- systém elektronickej operatívnej dozimetrie SEOD,
- systém výdajných automatov filmových dozimetrov,
- prenosné systémy výdaja elektronických dozimetrov kufríkové,
- systém kalibrácie prístrojov radiačnej techniky,
- systém prístrojov osobnej dozimetrie,
- gama kamera,
- monitory hmotnostnej aktivity na prenos materiálu cez hygienické slučky,
- monitorovacie systémy na uvoľňovanie spod administratívnej kontroly,
- laboratórne spektrometrické zariadenia,
- pasívny dozimetrický systém RADOS,
- prenosné spektrometrické prístroje a veľkoplošné monitorovacie zariadenia,
- gama a alfa scannery,
- laboratórne gama spektrometre,
- laboratórne alfa spektrometre,
- kvapalinové scintilátory.
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2017 11:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.10.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
354 978 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel ulice:
Tomášikova 22

Zadavatel PSČ:
821 02

Zadavatel obec:
Bratislava-Ružinov

Kontaktní osoba:
Ing. Marian Tallo

Zadavatel telefon:
+421 335 315 196

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys,sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50410000-2
Opravy a údržba meracích, skúšobných a kontrolných prístrojov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průtokoměry kapalin pro malé průtoky, monitorovací systémy

Průtokoměry kapalin pro malé průtoky, monitorovací systémy

Sháníte průtokoměr k detekci kapaliny v malém potrubí? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Ultrazvukové snímače průtoku se využívají v mnoha odvětvích, včetně medicíny a zdravotnických technologií, farmaceutického průmyslu, automatizovaných technologií a v mechanickém a hydraulickém strojírenství,konstrukci zařízení a strojů. Snímače průtoku řady SONOFLOW se používají k rychlé a spolehlivé kontrole průtoků v tenkých potrubích a trubicích. Vyvineme a vyrobíme snímače pro specifické zákaznické aplikace. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky.


Prodej mechanického zabezpečení - trezory, sejfy, bezpečnostní schránky

Prodej mechanického zabezpečení - trezory, sejfy, bezpečnostní schránky

Vlastníte cennosti a potřebujete je uschovat do bezpečí? Pak se obraťte na společnost TRESYS s.r.o., která prodává bezpečnostní úschovné objekty ve Znojmě a okolí. Naše společnost se zabývá prodejem a servisem mechanického zabezpečení. Naše trezory a sejfy jsou vhodné pro úschovu peněžních hotovostí, písemností, cenných papírů, dokladů, šperků, osobních zbraní, léků, záznamových médií a jiných cenných předmětů. Máme široký sortiment produktů: - stěnové a nábytkové trezory a sejfy - mobilní skříňové trezory - skříně na lovecké a sportovní zbraně - archivační skříně - trezory vyráběné na zakázku dle požadavků zákazníka (trezory zabudované do podlahy, trezory upravené pro vhazování peněžních hotovostí, trezory a skříně atypických rozměrů apod) Trezory a sejfy jsou vyráběny v různých velikostech (i atypických) a ve všech bezpečnostních třídách. Obraťte se na nás a náš odborně vyškolený personál Vám ochotně poradí s výběrem!


Kontroly, ekologizace a autorizované měření emisí z kotlů

Kontroly, ekologizace a autorizované měření emisí z kotlů

Pokud máte kotel, který nevyhovuje přísným emisním limitům a má pro svoji nízkou účinnost vysokou spotřebu paliva, obraťte se na firmu EKOTECHNIKA v Ostravě, která působí v oboru ekologických služeb. Ekologizace a autorizované měření emisí z kotlů typu VSB: - ekologizace kotlů typu VSB I a VSB IV - dodatečné vybavení tvarovkami a v dalších opravách a výměně dožitých dílů. Ekologizace a autorizované měření emisí z kotlů typu E: - ekologizace kotlů typu E I, E II N a E IV - dodatečné vybavení kotlů systémem přívodu sekundárního spalovacího vzduchu - oprava nebo výměna dožitých dílů - utěsnění a vyčištění kotlů. Ekologizace a autorizované měření emisí z kotlů SNINA s poruvným roštem: - ekologizace kotlů s posuvným roštěm - dodatečné vybavení kotlů systémem přívodu sekundárního spalovacího vzduchu - oprava nebo výměna dožitých dílů. Po ukončení oprav můžeme garantovat dodržení emisních limitů.


Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Výpočty poplatků za znečištění ovzduší, o ochraně ovzduší

Potřebujete firmu co Vám vypočítá poplatky za znečištění ovzduší? Se vším Vám pomůže firma Detekta s.r.o. z Brna. Je to autorizovaná firma podle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Dále nabízíme služby: -laboratorní měření emisí -odborné posudky -rozptylové studie -vypracování provozního řádu dle vyhl. 415/2012 Sb. -audity zdrojů znečišťování ovzduší -poradenství v problematice zdrojů znečištění ovzduší.


Snímače tlaku, teploty, vlhkosti, měřící systémy-zakázková výroba

Snímače tlaku, teploty, vlhkosti, měřící systémy-zakázková výroba

Vývoj a zakázková výroba firmy SMARIS, s.r.o. Uherské Hradiště je zaměřena na na snímače tlaku, teploty, vlhkosti, programovatelné převodníky fyzikálních veličin, nebo programovatelné digitální jednotky, monitorovací systémy a jiné komponenty pro měření a regulaci pro průmyslové aplikace. Naši nabídku tvoří tyto komponenty: - GSM Monitoring - PID regulátory - digitální zobrazovače - snímače vlhkosti, teploty - analogové převodníky - galvanické oddělovače - napájecí zdroje - inteligentní převodníky - dvoustavové termostaty - převodníky vodivosti - měření pH - speciální převodníky - řízení hladiny - reléové moduly - tlakoměry - teploměry se zobrazením - termočlánky - plášťové termočlánky. Sortiment je rozšířen i o produkty pro komunikaci po ETHERNETU. Informace o dalších službách získáte na webu smaris.cz Kontaktní tel.:573034524.


Regulace topení a termostaty - návrh, projekce i montáž

Regulace topení a termostaty - návrh, projekce i montáž

Vytápěcí systémy včetně návrhu, projekce i montáže, regulační techniku pro elektrické topení pro domácnosti, zdravotnická zařízení, hotely, restaurace, kanceláře, nákupní centra, banky průmyslové objekty, haly, kostely dodává firma SEFEN, spol. s r.o. z Frýdku-Místku. V nabídce máme: - spínací hodiny segmentové či s digitálním displejem - prostorové termostaty - membránové, bimetalové, elektronické - soumrakové spínače - ekvitermní termostaty pro podlahové a radiátorové topení - programátory elektrického topení - programovatelné termostaty - termostaty s IR přenosem s infračerveným přenosem povelů - solární panely - sálavé panely - elektrické kotle - elektrické topné kabely - klimatizace - tepelná čerpadla - ohřívače vody - vzduchové clony - teplovzdušné ventilátory - konvektory Poradíme, navrhneme, prodáme i opravíme!