Poptáváme realizaci vystoupení pro děti

Poptáváme realizaci vystoupení pro děti

Poptáváme realizaci vystoupení pro děti.

Pro obecní úřad v Křimově, hledáme produkci, na akci "Mikulášská" pro děti, za přítomnosti rodičů - počet cca 50 děcek.
Akce je plánovaná na sobotu 2. 12. 2017, odpoledne okolo 16 - 17 hodiny, v obecním sále Křimov čp. 1. Jedná se o nějaký dětský program včetně rozdávání dárků k Mikuláši. Máme omezený rozpočet, produkce by měla trvat cca 90min. Prosím nabídněte, zda se dá něco v tomto rozsahu uskutečnit.

Děkuji za Vaší nabídku s přáním hezkého dne
Milada Votrubová
Poptávka byla vložena dne:
14.09.2017 11:02

Platnost poptávky:
14.10.2017 09:35

Kontaktní osoba:
Milada Votrubová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 602 213 854

Předpokládaná cena:
6 000 Kč

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Docela velké divadlo vystavuje v kapli Svatého Ducha v Mostě – kostýmy, masky, rekvizity

Docela velké divadlo, o.p.s., volné sdružení známých českých herců se vrací po 22 letech do kaple Svatého Ducha v Mostě, kde kdysi proběhla první představení, s výstavou kostýmů, masek a rekvizit. Krásný prostor kaple bude zaplněn exponáty z her, které Docela velké divadlo odehrálo nejen na této scéně, ale i v jiných divadlech. K vidění budou loutky, dekorace, rekvizity z her Čert a Káča, Carmen, O pejskovi a kočičce, Kráska a netvor, Kašpárkův koníček a z dalších inscenací. Přijďte se podívat na vernisáž nebo později na výstavu divadelních rekvizit do kaple Svatého Ducha v Mostě, kterou pořádá Docela velké divadlo, o.p.s.


Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Pro volné chvíle i vzdělávání Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové Nevíte co s dětmi dělat o víkendech? Je brzo tma a vy vymýšlíte pro své ratolesti program, který by je mohl zabavit? Pak Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové je tím správným partnerem ve volných chvílích. Vaše děti nejen, že se nebudou nudit, ale také se více dozvědí o vesmíru, planetách, meteorech nebo si prohlédnou dalekohledy. Otvírací dny pro veřejnost jsou středa, pátek a sobota. ve středu a pátek v 18:30 a 20:30, v sobotu od 14:00, 15:00, 18:00, 19:30 a pozorování ve 20:45 Od dubna do srpna (včetně) začínají všechny programy o hodinu později. ve středu a pátek v 19:30 a 21:30, v sobotu od 15:00, 16:00, 19:00, 20:30 a pozorování ve 21:45 Vstupné 30,- až 90,- Kč podle druhu programu a věku návštěvníka.


Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX  Brno

Firemní akce a večírky, Dětský den - zábavný program, pronájem autodráhy SCX Brno

Chystáte se pořádat firemní akci či večírek v Brně a nevíte jaký program zvolit? Pak neváhejte vyzkoušet naši autodráhu! Domluvte si s námi schůzku, kde probereme, jak by měl večírek vypadat a my Vám následně poskládáme program přesně podle Vašeho přání. S výběrem autodráhy a okruhem samozřejmě pomůžeme a k finálnímu vyhlášení výsledků zajistíme i poháry, medaile či diplomy. Autodráhu sestavíme na Vámi určeném místě zhruba hodinu před začátkem večírku či firemní akce. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Těšíme se na Vás SCX autodráha Brno! Naší prioritou, je Vaše spokojenost.


Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

Dárkové poukazy KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí – originální tip na dárek

KLUBCENTRUM Ústí nad Orlicí Přemýšlíte čím zaujmout Vaše známé či blízké? Blíží se datum jejich narozenin nebo chcete udělat někomu radost jen tak? Pak stačí zakoupit u nás v kanceláři KLUBCENTRA dárkové poukazy. Dárkový poukaz slouží jako vstupenky na kulturní akce v našem KLUBCENTRU v Ústí nad Orlicí. Ti co dárkový poukaz obdrží, mohou čerpat kredit ve výši 500 Kč. Navštivte výhodně filmové projekce, divadelní představení nebo koncerty. Nenechte si ujít vzrušující zážitky.


Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Galaktická stezka s jedenácti nejznámějšími nebeskými objekty

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové zve všechny nadšence k putování po Mléčné dráze rozmanitou přírodou naučné stezky dlouhé 9,5 kilometru. Procházka je určená pro všechny věkové kategorie od školek až po seniory. Zkrátka na naší vybudované stezce se zabaví všichni co se chtějí dozvědět něco zajímavého o vesmíru. Galaktická stezka zobrazuje jedenáct nejznámějších nebeských objektů v naší Galaxii. Stezka vede od hvězdárny a pokračuje hlubokými lesy až k malebnému Bělečku. Zastávky galaktické stezky v terénu: před hvězdárnou, na křižovatce s ulicí Zámeček v ulici Husova v ulici Husova naproti vodojemu za vodojemem, u Rozárky za vodojemem, u Rozárky vyhlídka za Rozárkou před odbočkou na panelovou cestu vyhlídka od křížovatky ulic Hlavní a Husovy v Prašingerově ulici, u pekařství u kostela na Novém Hradci Králové (MHD) v Bělečku; po zelené, Písečnici, modré a Hradečnici


Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů

Městské kulturní středisko Habartov, infocentrum, Muzeum bezpečnostních sborů

Zúčastněte se bohatého kulturního programu, který už léta zajišťuje Městské kulturní středisko Habartov, příspěvková organizace v obci Habartov-Kluč v okrese Sokolov. Hlavním cílem habartovského kulturního střediska je rozvoj turistické infrastruktury nejen na Habartovsku, ale v celém Karlovarském kraji. V našem pověstném Muzeu bezpečnostních sborů je pro Vás připraven významný projekt, který vznikl jako memento padlých četníků tzv. habartovského incidentu. Dále zde můžete navštívit naše infocentrum, které Vám poskytne základní informace o dopravním spojení, ubytování, stravování a v neposlední řadě o místních zajímavostech a okolních památkách. Součástí střediska je rovněž moderní knihovna, která pro své čtenáře organizuje řadu akcí, přednášek a besed. Pro účely přednášek a seminářů jsme také zřídili přednáškový sál, jehož prostory je možno pronajmout i pro soukromé účely.